Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu? (Bohemia MP)

SONY_ odpad!

Naprosto zbytečný pokračování a naprosto zbytečně vyhozený prachy. V prvním díle toho humoru bylo taky na hraně trapnosti, ale tady zazněly tak maximálně dvě dobré hlášky od iPhonistky Anny Čtvrtníčkové za celý film. Mimochodem pořád ji nemám rád. Raději se do Špindlu vydejte sami a na tohle nekoukejte. Hvězdička vlastně patří jen krásné zimní krajině. /10%/ ()

kosoj odpad!

Když do toho celý realizační tým dá opět celé srdíčko, tak se u Špindlu 3 dostanou v hodnocení pod 10%. Skvělá práce. ()

Ukrizku odpad!

Ach jo. Tuším, že to bude hovadina, potvrdím si, že to je hovadina a teď mi ten ztracený čas nevynahradí, ani když si tady ulevím, že to byla ještě větší hovadina, než se dalo čekat. ()

ostravak30

Přiznám se, že jedničku si už tak nepamatuju a je škoda, že Nova neodvysílala oba díly postupně za sebou. Mám jen pocit, že se mi moc nelíbila. Druhý díl Špindlu mě neuvěřitelně překvapil. Ovšem úvodem třeba říct, že Špindl 2 mate tělem. Rozhodně se nejedná o nijak závratně dobrou komedii. Pokud přimhouříme obě oči tak tragikomedie by byla správným zařazením. Mě se líbilo množství hlášek, které ale mohly být lepší, kdyby byly lépe zahrané a ještě lépe sestříhané. Například Roman Blumaier prostě samotnou vtipnost svých výstupů kazil. Samotná "komedie", kdyby nepojednávala o více osudech, dost by mi připomínala film Pepa, na kterém se Jaroslav Sauer také podílel. I tam se jednalo o takovou komedii nekomedii, která měla tragikomické prvky. A též ode mě dostala tři hvězdy. Jednotlivé zápletky totiž mnohdy nejsou úsměvné, až na pár výjimek, ale spíš k zamyšlení. Jinak výborná hudba a skvělí herci, které mám rád, takže z tohoto pohledu fajn vysokohorský film, u kterého se bouchat smíchy nebudete, ale rozhodně bych věřil, že někoho přiměje zamyslet se nad svým životem. Překvapivě cítím, že dvojka je lepší než jednička i když je z úplně jiného těsta než z jakého to tvůrci asi zamýšleli upéct. ()

Tominni

Po nepovedeném filmu Špindl by mě vůbec nenapadlo, že může vzniknout Špindl 2 a ........ono se stalo a bohužel je to ještě o něco slabší než ta jednička. Znovu zde chybí nějaký příběh nebo nosný motiv, takže sledujeme spíše seriálové střípky proložené sem tam nějakou písničkou, takřka celou. Ta hvězdička je za ty krásný Krkonoše, jako reklama na lyžování by to šlo, ale to je tak všechno. ()

soviczka odpad!

Myslela jsem si, že se někdo poučí z prvního dílu a druhý bude o něco lepší. Nebo aspoň stejný. Ale je ještě o horší. O hodně horší. ()

pafka

Dej ordinace z ruzovky a soudkyne barbary vc. modryho kodu tvurci zasadili do Spindlu, kde jedine pozitivum je par peknych zaberu z lyzovacky a zabery z hospody, kde se pije nas oblibeny Krakonos. Jinak komedie typu - narveme tam co nejvic znamych tvari a kasatrhak bude hned na svete, jsem myslel, ze uz davno nefunguje. A stale si neda nekdo rict, ze tak se uspesny film resp. komedie nedela. Pulce veci nelze verit a druha pulka dokaze byt neskutecne blba a tak povrchyni, jak to jen jde (uraz na snowboardu). Zachranuje to par docela slusnych vtipu a humornych scenek, ktere se vcelku povedly. Ale kdybych mel vyplaznout 180 za sedadlo a divat se na tenhle plebs, to by me vazne stvalo. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Člověk by čekal nějaký zimní odvaz a ono prd. První bezmála čtvrt hodina plná zbytečného popisování postav. Na dvacáté minutě potom zazní symfonie jak ze Sám doma a pak opět následuje nepřirozené ticho. Jako kdyby někdo zapomněl zapnout zvukovou a hudební složku. O čtyři minuty opět Sám doma a pak zase mrtvo. Dlouho nic až pak ke konci zazní tóny, jako když přilétli mimozemšťané. Přestože herci hrají slušně, tak to nestačí. Zvláštně prázdný a zpomalený film. ()

Prubner

Neschopný režisér řídí sebranku (vesměs) špatných herců, hrajících podle mizerného scénáře. Kdo proboha přišel na myšlenku, že Radek Balaš je režisér ? To, co předvedl, nemá daleko k amatérskému filmu. Vtipů tu pár je, ale režisér nemá cit (resp. schopnosti) pro jejich načasování. A herci ? Hrachovcová v hlavní roli ? Jako fakt ? Když se snaží svou nabotoxovanou tváří vyjádřit nějaké emoce, je to spíš trapné. A doby, kdy bych ji chtěl vidět ve spodním prádle, jsou už 25 let pryč. Zbytek jsou herci, kteří už hrát zřejmě zapomněli (Čenský, Andrlová), nebo nikdy hrát neuměli (Fiala, Čtvrtníčková, Peroutka, Klausová, Pavlásek), případně celebrity (Verešová, Vémola, Decastelo). Ti dobří zase mají tak blbě napsané dialogy a postavy, že mají co dělat, aby to nějak zachránili (Navrátil, Blažek, Vagnerová, Sedláčková, Rímský), nebo se ve filmu jen mihnou (Zawadská, Synková). ()

honzic

Paradoxně se mi to líbilo víc než 1, kde byli odpornější herci. Tady aspoň byl trochu příběh, i když to nebylo moc povedené. Hodnocení: 40 % ()

Emilii

Anička Čtvrtníčková je pro mě tak opravdově přirozená a bezprostřední, že jí nevěřím, že je to ve scénáři a proto dávám 5 hvězdiček, ta holka mě udrží celej film se nenudit a smát se!!!!!! ()

blondboss

Keď som dal prvému dielu dve hviezdy, tak tu jednoznačne musím jednu ubrať, už len preto, že postavy boli menej sympatické, dejovo to bolo peklo a dialógy ani nehovoriac. Celkovo význam tohto snímku je ďaleko za hranicami normálneho zmýšľania a aj keď sa tvorcovia snažili vytvoriť možno nejakú pohodovú komédiu, tak náramne prestrelili. Jednu hviezdu dávam za krásne prostredie Šumavy, inak ale zbytočná záležitosť. 25 % ()

Kokutek odpad!

Čistokrevnej kulturní masakr, jak se sluší a patří. Ani nevím, proč se na to koukám...asi proto, že jsem zvědavej, jestli posunou laťku ještě dál a kde to skončí a jestli je to opravdu možný. Jo, je to možný. Tam už chybí jenom to, aby by Hrachovcová na svých duchovních kurzech prováděla vaginální napářku. ()

Alden_Larson odpad!

Upřímně jsem nečekal, že to bude horší než předchozí díl, ale byl jsem nemile překvapen. Už v prvních deseti minutách jsem tušil, že tento film budu nesnášet a na konci se moje tušení naplnilo. Příběh a všechny jeho dějové linie jsou nudné a postavy nejsou ničím zajímavé. Prezentace je hrozná, film vypadá hrozně lacině jakoby ho natáčeli mobilem a radši ani nebudu zmiňovat otřesný střih. Herecké výkony byly všechny špatné, ale zároveň jsem to od této herecké soustavy měl asi očekávat, všichni to jsou B-listoví seriáloví herci, kterým se na velkém plátně prostě nedaří. Navíc mi film vůbec nepřišel vtipný, většina pokusů o humor byly neskutečně trapné. Ani hudba se mi nelíbila, většina z ní byla melodramatická a nevhodná. 0/10 ()