Povedená akční i rodinná komedie o tom, jak může dopadnout setkání agenta CIA jménem JJ, kterého hraje oblíbený drsňák s dobrým srdcem Dave Bautista (Strážci Galaxie) a devítileté Sophie, která odhalí probíhající tajnou operaci. JJ z toho není nadšený, ale aby se vyhnul prozrazení, musí mazané Sophii slíbit, že ji bude učit, jak se stát neohroženou špionkou. Díky svému odzbrojujícímu šarmu ho prohnaná Sophie dostane do množství situací, ve kterých se hromotluk JJ necítí zrovna pohodlně. To však ještě netuší, že brzy bude nucen poznat i její okouzlující matku. (Vertical Entertainment)

C0r0ner

Totálně na pohodu bez hraní si na cokoli přelomového. Bezvadně to odsýpá, Bautista má na to se v komediálním žánru dostat až na úplnou špičku a fórů sice mohlo být víc, především v závěru, ale i tak se jedná o suprovou oddechovku na jedno zhlédnutí. 70% ()

laik_60

Zdá sa, že sa naša komerčna telka zamerala na "valibuka" Bautistu. A zase vojnový veterán, tentokrát v trocha odľahčenej komedii. Na toho herca si asi nezvykneme. ()

PROCESOR

Že to bude oddechovka bylo jasný, ale upřímně jsem to čekal trochu zábavnější. Holčička mu mohla více zatápět a on se mohl více neohrabaně ucházet o její maminku. Takže průměr. ()

pakobylka

Jistě, jistě ... našlo by se tady pár vtipných - dokonce i VELICE vtipných momentů, ale co je to platné, když všechno zastiňuje všudypřítomná dětinskost až slabomyslnost vyprávění, které marně pokukuje po nepoměrně slavnějších, neb i nepoměrně vyvedenějších konkurentech ve svém žánru. Finále je koncipované jednoznačně na efekt, tudíž celkový trochu trapný dojem nevylepší ani o fous, spíš naopak. Usmolené 2* ... možná 2,5* (se zavřenýma očima). P.S.: 1) Pokud by byl silným, leč neohrabaným hromotlukem, a bez větších - v lepším případě bez menších karambolů by se nedokázal pohybovat v prostoru mezi pokojně spočívajícími předměty, které nevykazují žádnou viditelnou známku aktivity (o nepřátelských úmyslech nemluvě), jakou šanci by asi tak měl proti svým nepřátelům ? 2) Řekla bych, že jedna z akčních scének je poměrně bezostyšně obšlehnutá z "Pravdivých lží" (1994). ()

SHI-SHA

Skvěle obsazená a velice příjemná romantická komedie - přesně to, co byste od Petera Segala čekali. Akce je tam opravdu hodně málo. Vyloženě mi vadila jen prošpikovanost reklamou. Téhle formě už se vůbec nedá říkat skrytá reklama, protože použití bylo opravdu nevkusné a do očí bijící. A to až do té míry, že jsem měl místy pocit, že schválně použili horší záběr jen proto, že byla lépe vidět značka auta (popř. chipsy, limonáda etc.). ()

angel74

Občas jsem se poměrně dobře bavila, ale přiznejme si na rovinu, že ústřední zápletka, na které stojí celý příběh, je dost stupidní. Prvních deset minut filmu mě iritovalo natolik, že jsem měla sto chutí to vzdát. Záchrana přišla v podobě roztomilé Chloe Coleman a slušně hláškující Kristen Schaal, pak už jsem vzala na milost i bývalého profesionálního wrestlera Davea Bautistu, z něhož se nakonec vyklubal docela sympaťák. Díky svižnému tempu se dají odpustit trapné okamžiky, ale značnou předvídatelnost děje nějak nemůžu rozdýchat. (55%) ()

Johnny.ARN

Zobralo mi tri roky mentálneho zdravia. Chce to byť strašne cool, odľahčené, s málom nereálnej akcie, ale keď najlepšie hrá tá malá brčkaňa, niečo je zle. Amazon sa vydal cestou Netflixu a mne z toho krúti črevá. 2 z 5 ()

Jizni Tlapa

Bautista je vidlák a hrát neumí. Když jde ale o totální béčko s jasnou nadsázkou nevadí to! Scénář a ostatní role jsou totiž na jedničku a odkazy na filmové trháky tipu Indiana Jones jsou tak už jen pomyslnou třešničkou..... ()

Hollohlaway

Překvapivě příjemné a ne dětinské. Dave Bautista se rozumně soustředil na fyzické hraní a nesnaží se o Oskara, takže si úplně vystačí s kontrastem svojí postavy s okolím, přidá pár suchých hlášek, zamračený výraz a ono to stačí. Bavil jsem se dobře a pár vtipů je výborných, navíc malá Chloe Coleman je fakt talent. Takže i když je to předvídatelné, dobře to odsýpá, tak nějak mile a sympaticky. ()

sedm.1

Seš-li hora svalů, vyskytujících se až doposud převážně v akčních podívaných, disponuješ-li už nějakým tím úspěšnějším filmovým zářezem a chceš-li si zajistit v Hollywoodu i nadále nějakou tu budoucnost, natož pocházíš-li pak z wrestlingového prostředí, musíš prostě svou filmografii obohatit o snímek s dětmi. Nepopiratelné pravidlo, kterým už si muselo chtě, nechtě projít již mnoho slavných svalovců, a jak všichni víme, většinou to dopadlo víceméně neslavně, tudíž očekávat zázrak od Davea Bautisti, který splňuje veškeré výše zmíněné body naprosto do puntíku, bylo velmi naivní, nehledě na to, že jde o jedno z největších hereckých polen, jenže poser mi prsa a rozmazej to, Bautista si se mnou touto skvělou podívanou parádně vytřel prdel a bezpochyby natočil právě v tomto trendu, tedy akční svaly vs dítě, doposud nejlepší film, který je vážně zatraceně zábavný a kupodivu zcela neotravný a kýčovitě nepřehnaný, na což jinak většina filmů ostatních svalovců doplácelo. Zápletka tedy není žádné originální terno, nicméně má spád, funguje jak po humorné, tak emoční stránce, akce je sice poskromnu, ale to mi vzhledem k působivosti veškerého ostatního dění vůbec nevadilo, možná spíš naopak, ovšem to nejzásadnější pro zábavnost celého tohoto filmu představují výrazné postavy a jejich více než sympatičtí herečtí představitelé, a to právě v čele s vážně nečekaně výborným Bautistou, který mě tu nehorázně bavil a uměl si ze sebe udělat vážně vtipnou prdel. Mě zkrátka tato příjemná podívaná opravdu oslovila, kupodivu jí nemám ani příliš co vytknout, takže i přes spoustu varovných faktorů, které od tohoto filmu vyloženě odrazují, by byla velká chyba mu nedat šanci, stojí za to. Velmi milé překvapení. ()

kenkaku

Kdyby si odpustili ten křečový woke (bylo tam zase rovnoměrně všechno) bavilo by mě to možná i víc. Vlastně díky tomu ani nevím, jestli to vykrádání (pardon inspirace) balkonovou scénou ze Spy Game, mě potěšilo nebo jen utvrdilo v tom, že celý film se hlavně soustředil na odškrtnutá okénka diverzity a scénář lepil autista. ()

iXtr3m3

Len tak tak tri hviezdy. Bautista je drevo a aj keď sa snaží, čo mu sily stačia, tak na etalón v podobe Kindergarten Cop to nemá ani zďaleka. ()

Hanys_

Bautista na "staré roky" roste ve velkého hereckého sympoše. Tady to táhne hlavně on, protože jinak My Spy moc zabavit nedokáže. Fórky nefungují, vztahy mezi postavami taky moc ne, všechno jakoby tak na půl plynu. Takových komedií např netfilx vychrlí tak 5 za měsíc. 5/10 ()

Asmodin

Nebylo to špatný i A. Schwarzenegger hrál v rodinných komediích, tak proč ne D. Bautista a řekla bych, že tento film je jeho nejlepší po Strážcích galaxie, které jsem s ním viděla. Film byl koukatelný a dokonce i vtipný. ()

H4ku11

Tentokrát ešte úplne nie, ale viem si predstaviť, že by ma dokázal Dave Bautista pobaviť podobným spôsobom ako Dwayne Johnson. ()

filipvrbik

Jako komedie to funguje celkem dobře, naštěstí se to nesnaží moc o jiný žánr- protože jako akčňák to nefunguje vůbec, herci sympatičtí...60% ()