CO / KDYBY

USA, 2019, 8 h 18 min (Minutáž: 45–57 min)

Tvůrci:

Mike Kelley

Hudba:

Fil Eisler

Renée Zellweger, Dave Annable, Blake Jenner, Jane Levy, Keith Powers, Samantha Marie Ware, Louis Herthum, Saamer Usmani, Daniella Pineda, Gabriel Mann (více)

Epizody(10)

Idealistická vědkyně se zoufale snaží sehnat peníze pro svůj startup, a tak s manželem kývnou na velmi zvláštní nabídku tajemné investorky. (Netflix)

Carcooli

Jako... Renne je tady absolutně skvělá! Ale já ji prostě pořád vidím jako Bridget, i ta její typická chůze tomu vůbec nepomáhá :-) každopádně herecké výkony naprosto uvěřitelné. Hlavní hrdinka i SEAN skvělá dvojice. Jediné co bych vytkla, je přemíra toho "gay po*na". Chápu, že v dnešní době už v každém novějším filmu musí být zastoupeny všechny národnosti - i tady můžeme vidět jak Inda, tak Asijatku, černochy... a samozřejmě gaye. Jejich linka byla ale v seriálu nejméně záživná. Zápletka, napětí, scénář - všechno na jedničku. Velké plus za pana Fostera! ()

JB001

Možná bych dal i plný počet nicméně ty LGBT pasáže mne štvaly natolik, že jsem myslel, že to nedokoukám. Na tyhle věci prostě nemám žaludek a už vůbec na to nechci koukat. Hlavní dějová linka ovšem byla skvělá včetně hereckých výkonů hlavních postav ()

Bonbon

A já si pořád říkala, že mi ta herečka (Renée Zellweger) někoho připomíná... no bohužel pilot byl natolik nevydařený, že svůj čas nebudu nadále věnovat dalším dílům - bohužel, trailer vypadal velice poutavě. ()

stret odpad!

Ešte že som si prišiel pozrieť komentáre po pozretí pilotu, a nemusím byť svedkom ďalšej edukácie homo / gay / lgbt. Začína byť všadeprítomná a odporná. Už som sa dozvedel z iného seriálu na netflixe (Sex education) detailne aj ako presne si gayovia robia klistír pred trtkaním do análu. Začína to byť neprijateľné. ()

ajxmen

Co kdyby jste byli natolik chytří a dokázali upravit sérii ,, náhod" aby hrála přesně ve Váš prospěch? Tenhle počin rozehrává několik dobře předem promyšlených náhod, které stojí na chování a touhách určitých jedinců. Jako figurky na šachovnici. Celý seriál táhne Renée Zelweger prakticky sama, ale bude to stačit? Její herecký výkon je zde opravdu famozní, tak trochu vidíme její proměnu v Meryl Streep. Ale. Jane Levy snad už nemůže být víc na pěst. Tohle se jim opravdu nepovedlo. Musím říct, že bez ní by bylo seriálu daleko líp. Emma Stone byla asi moc drahá. Nicméně. Trochu pomalý, táhlý, upršený začátek, který nenadchne, neurazí, ale opravdu jsem si prvních 5 epizod říkala, že opravdu zabíjím svůj čas nad úplnou kravinou. Jenže ono se to nakonec rozjede. Ale možná až příliš pozdě. Vydržela jsem u toho jen díky René a jen jí patří pět hvězd, zbytek už bohužel tak super není. Vedlejší dějové linky naproste zbytečné a říkáte si, co tam vůbec dopekla dělají. Konečné hodnocení za slabou tři. ()

Liron

Dávám dvě hvězdy. Ani mi nevadí, že si Renée není moc podobná, ale proč deset dílů? Ani za deset dílů jsem si nevybudovala vztah ani k jedné postavě a bylo mi úplně jedno, jak to dopadne. Byla jsem zvědavá jen proč a pak na bitvu mezi oběma představitelkami, takže jsem seriál dokoukala. Některé postavy úplně zbytečné a mohlo to být o hodně kratší, potom by to bylo určitě bezva. Herecky průměrné a některý vývoj postav, no, buď jsem kroutila očima, nebo se smála (např. chirurg). ()

LusiaLu

Možná dobrý nápad, ale Bridget Jones po plastice mi hrozně neseděla do role sexy business dámy a manipulátorky. Sexuální gay zcény za mě zbytečné, přetáčela jsem. Mysterium v pozadí děje mě nijak nevtáhlo, možná jen nejsem cílovka. ()