Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chilly00
  **

  Pokud bych What if brala jako parodii tak možná ok. Ale na to je to ještě málo přitažené za vlasy. Tak že tedy věřím, že to parodie být nemá. Jako thriller to je překombinované, křečovité, neoriginální. René zbytečně teatrální a celkově neuvěřitelná. Tohle opravdu ne. Jako kulisa při žehlení budiž. Jako něco, co má smysl sledovat - ani náhodou. Scénaristé zde zabloudili do slepé uličky.(17.6.2019)

 • stret
  odpad!

  Ešte že som si prišiel pozrieť komentáre po pozretí pilotu, a nemusím byť svedkom ďalšej edukácie homo / gay / lgbt. Začína byť všadeprítomná a odporná. Už som sa dozvedel z iného seriálu na netflixe (Sex education) detailne aj ako presne si gayovia robia klistír pred trtkaním do análu. Začína to byť neprijateľné.(25.1.2020)

 • hwnd
  ***

  Pilot docela navnadil na zajímavý thriller, kdy drsná manipulátorka Anna začne manipulovat život vědkyně-idealistky Lisy, přičemž celou dobu bude sledovat vlastní cíle. A ač obvykle koukám na trochu jiné žánry, tak mi to nedalo a zkouknul jsem to celé takřka najednou. Jenže úroveň pilotu si to drží tak ještě maximálně díl. A následuje sestup. Paralelně se tu rozvíjejí další dvě dějové linky, které s tou hlavní nemají vůbec nic společného. Tedy kromě příbuzenských a kamarádských vztahů. A čím větší prostor ty linky dostávaly, tím víc mě štvaly. Tak ať si udělaj seriál o tom, jaký maj doma gayové problémy a napíšou to do anotace seriálu. Já se na to nebudu dívat a všechno bude v pořádku. Jestli jsem se pustil do thrilleru o něčem, tak nechápu, proč minimálně 3 čisté díly z těch deseti zabírá tohle. O druhé lince na téma stalkující magor platí to samé, minisérie by tomu slušela víc. Čili seriál mohl být maximálně poloviční a děje v hlavní lince by se to absolutně netklo. Ono upřímně i hlavní linka občas obsahovala nějakou tu vatu. Dal bych 3 díly a mohla to být jízda. Obsazení hlavní linky bylo fajn. Teda Renée je zplastikovaná až běda (nebo tak byla záměrně maskovaná, až si ani holka nebyla podobná), ale tu vypočítavou mrchu hrála velice slušně. Lisa je sice vědkyně a šéf-laborantka, ale v seriálu nevidíme ani dveře do té laboratoře, o výzkumu se max semtam mluví a až se nechce věřit, že se do toho všeho povedl nějaký ten veleobjev. Úplný konec se dal očekávat, co kdyby to mělo mít pokračování. Sledování hlavní linky mě docela bavilo, ale těch záporů kolem je prostě moc. Snad jediný klad tam byl, že seriál ukazuje, že i heteráci mají spolu občas sex, ikdyž evidentně není tak boží, zábavný a dobrodružný jako v jiných komunitách.(3.6.2019)

 • Arsenal83
  odpad!

  Seriál o tom, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Len neviem z akého dôvodu zo seba Zellweger urobila plastikami úplne inú osobu, že sa na seba podoba menej než Bruce Jenner po zmene pohlavia v 58 rokoch. Námet je akoby okopírovaný z Neslušného návrhu v opačnom garde, ale ono sa to vyvíja trochu inak. Okopírovaná je tiež hudba prebratá z Vikingov. Jane Levy silne pripomína Emmu Stone v trochu krajšej podobe, ale oveľa slabším herectvom. Pilot navnadí (okrem teplej scény s Backstreet boys), mal som za to, že určite stojí za to pozerať ďalej. Od druhej časti nastupujú explicitnejšie buzerantské scény a pozvracal som sa. Takže odpad!(27.5.2019)

 • Morholt
  ***

  Lisa se snaží zoufale najít podporu pro svůj upadající zdravotnický start-up a když už se zdá, že je všechno v háji, objeví se investorka Anne Montgomery, která je ochotná projekt zafinancovat, ale pouze za noc strávenou s Lisiným manželem. Že jí nejde jen o pár příjemných chvilek je celkem jasné. Lisa musí záhy řešit nejen osobní problémy, které z uzavřeného kontraktu vyplývají. ale i bytí a nebytí ve vlastní firmě, která se stává objektem finančních intrik. Strašně překombinované. Záporačka tu působí jako génius, který předvídá ne pět tahů, ale padesát. To působí místy fraškovitě. Kor když za nitky tahá ukňouraná Renée Zellweger, které daná poloha vůbec nesedla. A příliš nefunguje anii Lisina proměna z idealistky v chladnokrevnou hráčku. Nicméně i přesto, že hlavní linka dost často působí nepřesvědčivě, daří se jí držet pozornost, protože člověk je zvědavý, jak to celé dopadne a hlavně jakou má Anne motivaci. Dvě vedlejší linie fungují napůl. Ta první s doktorkou snažící se vyvázat z mileneckého vztahu, je fajn. Ta druhá je tu snad jen proto, že si jí prosadila LGBT klika. Kouknout se na to dá a rozuzlení když už nic, alespoň překvapí, ale snížením počtu epizod a zjednodušením děje se z toho dalo vytěžit víc. 55%(26.5.2019)