Reklama

Reklama

CO / KDYBY

(seriál)
Trailer 1
USA, 2019, 8 h 18 min (Minutáž: 45–57 min)

Tvůrci:

Mike Kelley

Hudba:

Fil Eisler

Hrají:

Renée Zellweger, Dave Annable, Blake Jenner, Jane Levy, Keith Powers, Samantha Marie Ware, Louis Herthum, Saamer Usmani, Daniella Pineda, Gabriel Mann (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Idealistická vědkyně se zoufale snaží sehnat peníze pro svůj startup, a tak s manželem kývnou na velmi zvláštní nabídku tajemné investorky. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (27)

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál o tom, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Len neviem z akého dôvodu zo seba Zellweger urobila plastikami úplne inú osobu, že sa na seba podoba menej než Bruce Jenner po zmene pohlavia v 58 rokoch. Námet je akoby okopírovaný z Neslušného návrhu v opačnom garde, ale ono sa to vyvíja trochu inak. Okopírovaná je tiež hudba prebratá z Vikingov. Jane Levy silne pripomína Emmu Stone v trochu krajšej podobe, ale oveľa slabším herectvom. Pilot navnadí (okrem teplej scény s Backstreet boys), mal som za to, že určite stojí za to pozerať ďalej. Od druhej časti nastupujú explicitnejšie buzerantské scény a pozvracal som sa. Takže odpad! ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Lisa se snaží zoufale najít podporu pro svůj upadající zdravotnický start-up a když už se zdá, že je všechno v háji, objeví se investorka Anne Montgomery, která je ochotná projekt zafinancovat, ale pouze za noc strávenou s Lisiným manželem. Že jí nejde jen o pár příjemných chvilek je celkem jasné. Lisa musí záhy řešit nejen osobní problémy, které z uzavřeného kontraktu vyplývají. ale i bytí a nebytí ve vlastní firmě, která se stává objektem finančních intrik. Strašně překombinované. Záporačka tu působí jako génius, který předvídá ne pět tahů, ale padesát. To působí místy fraškovitě. Kor když za nitky tahá ukňouraná Renée Zellweger, které daná poloha vůbec nesedla. A příliš nefunguje anii Lisina proměna z idealistky v chladnokrevnou hráčku. Nicméně i přesto, že hlavní linka dost často působí nepřesvědčivě, daří se jí držet pozornost, protože člověk je zvědavý, jak to celé dopadne a hlavně jakou má Anne motivaci. Dvě vedlejší linie fungují napůl. Ta první s doktorkou snažící se vyvázat z mileneckého vztahu, je fajn. Ta druhá je tu snad jen proto, že si jí prosadila LGBT klika. Kouknout se na to dá a rozuzlení když už nic, alespoň překvapí, ale snížením počtu epizod a zjednodušením děje se z toho dalo vytěžit víc. 55% ()

Reklama

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Diivákům docela ukrytý a povedený seriál, který na to jde rovnou od prvního dílu a tasí na nás ve druhé polovině série jeden zvrat za druhým. Zatímco první půlka seriálu postupně odhalovala, co se bude dít další díly, ve druhé se pěkně šláplo na plyn a vyvinul se to ve skvělý, povedený, hodně promyšlený a šílený seriál, který jsem fakt nečekal. Velkým plusem jsou sympatické a zábavné postavy, s tím že hlavní dějová linie si zabírá 70% seriálu a zbylé dvě vedlejší, ale rozhodně ne méně zajímavé, si berou zbytek. Čím míň toho divák ví, když do seriálu jde, tím líp - navíc děj by se hodně těžko popisoval. Má to tempo, spád, zvraty, psychologické propracování postav a vztahů a originalitu, protože tohle tady zatím nebylo a druhou sérii bych bral hned. ()

Skeksis 

všechny recenze uživatele

Neuveriteľné množstvo drístov. Doteraz neviem, o aký utopický liek sa jednalo - iba že mal vyliečiť všetky detičky z rakoviny. Ehmmm. Prečo nie aj dospelých? Furt iba trpiace detičky so šatkou na hlave. Aké klišé! A vraj účinnosť v 100% prípadov. Nijaký liek nikdy nemal účinnosť 100%. Nech ma niekto opraví, ak sa mýlim. Všetky telá sú si podobné, ale pritom je každé iné. Príbeh mdlý, všetci mužskí herci slizáci, jedna hviezda za skvelú Renée, aj keď jej postava ma nesmierne unavovala tými "múdrosťami sveta" recitovanými ako pod LSD. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

seriál,který je věrný svému jménu.Moc rád by totiž byl nejspíš něčím čím byly osmdesátkové (a trochu devadesátkové) thrillery,ale je v něm tolik co by kdyby,že jím je pouze z určité části.Ze tří příběhových linií byla pro mě nejzajímavější to "doktorská".Hlavní linie sice taky nebyla úplně špatná.ale měl jsem velký problém věřit Renée Zellweger,že je až taková brilantní evil myslitelka,která zvládne myslet několik (desítek) tahů napřed.Naopak "gay" linie naprosto zbytečná.Kdyby tahle série vznikla před 25 lety,byl by to velký hit.Dnes je to jen jednohubka,která neurazí,ale ani nenadchne a rychle vyšumí...60% ()

Galerie (93)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se převážně v San Franciscu v Kalifornii. (hansel97)

Reklama

Reklama