Emily in Paris

• USA Emily in Paris (více)
USA, (2020–2024), 20 h 58 min (Minutáž: 24–39 min)

Tvůrci:

Darren Star

Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat, Kate Walsh, Charles Martins, Bruno Gouery, Roe Hartrampf (více)

Série(4) / Epizody(40)

Recenze uživatele PlysovyMacko k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2020) (S01)

Emily je tuctova americanka, ktora si mysli, ze svet caka iba na nu. Ide pracovat do Pariza bez znalosti francuzstiny, jej napady sefka neberie vazne, potom jej da vzdy za pravdu,  kazdy koho stretne hovori plynule po anglicky, kazdy muz ktoreho stretne je krasavec a ma o nu zaujem a kazdy problem, ktoremu celi vyriesi ako sibnutim carovneho prutika. Dejovo je to rozpravocka pre mlade zeny, realita je omnoho tvrdsia. Ale potesi pekne prostredie Pariza a europsky postoj k zivotu. ()

Season 2 (2021) (S02)

Emily beriem na milosť, v tejto sérii na mňa až tak otravne neposobila. Rieši tu hlavne vzťah s kuchárom Gabrielom, kamarátkou Camille a novym objavom Alfiem. Emily sa nevie rozhodnúť co vlastne chce, s kým chce chodiť. Páčil sa mi záver, ktorý na navnadil na ďalšiu sériu, ktorú si pozriem. Väčšina Emilynych outfitov sú ohyzdne. ()

Season 3 (2022) (S03)

Od minulých sérii žiaden posun. Stále rozprávka o Emily, ktorá všetky problémy vyrieši akoby nič. Seriál má ale veľkú oddychovú hodnotu, dá sa pri ňom výborne zrelaxovať, keďže sa rieši móda, reštaurácia a odohráva sa v krásnom prostredí. Kamera sníma Paríž proste nádherne. Som zvedavá ako sa problém nastolený v poslednej scene vyrieši v ďalšej sérii. ()