Point Blank

Scénografie:

Freddy Waff

Kostýmy:

Jayna Mansbridge

Chlapci od Marvelu si odskočili do menšieho projektu a je z toho slušná naháňačka za usb kľúčom s háklivými informáciami o vplyvných ľudoch. Má to švih a nenudí to, občas troška pritiahnuté za vlasy ale v norme. /55%/(20.7.2019)

• Toren

3/10. Jedna z nejnudnějších věcí, co Netflix vyprodukoval. Herecké duo by bylo fajn, ale nikdo jim nepřihrává zajímavé repliky či zábavnou interakci. Akční scény jsou k smíchu a když už mají zajímavé prostředí (automyčka), tak jsou technicky nezvládnuté a zvukově (nepochopitelně) přehlušené funky hudbou. O zápletce a zbytku ani nemá smysl mluvit. Jestli se něčemu dá říkat totální brak - máme vítěze. Fakt nuda. Více: https://www.youtube.com/watch?v=9pKtup1EiXI&t=192s(30.7.2019)

Ťažký priemer, ktorý si veľmi rýchlo vystrieľa všetky potenciálne tromfy a nevýrazný scenár plný nekonzistentných zmien nálad zachraňuje iba slušná buddy chémia Mackieho a Grilla. No je to málo a nebyť krátkej minutáže, vďaka ktorej má film aspoň chvíľami aké-také tempo, išlo by o ešte úmornejší zážitok.(14.7.2019)

• choze

Zoufale nevýrazná variace na 16 bloků, které nebyly o moc lepší.(12.7.2019)

Podle názvu to vypadá, že se vykrádá Lee Marvin, ale ono ne, on se vykrádá Fred Cavayé a to poměrně nezáživným způsobem. Vynucené spojenectví nečekaně čilého zločince s těžkým otřesem mozku, průstřelem břicha a dvěma zlomenými žebry a jeho morfiové víly, která může zlé poldy leda ucévkovat k smrti, ale okolnosti ji donutí k vzepjetí, nemá potřebný tah na branku. Joe Lynch odvedl stejně špatnou práci jako plastický chirurg madam Harden a evidentně našel svůj Limit.. Jednu hvězdu navíc dám za vkus amatérského gangsta rejži, který členy své organizace vzdělává Mzdou strachu na úkor Zjizvené tváře. Možná by ten odlehčený tón slušel celému filmu..(14.8.2019)

Už jsem myslel, že budu zlý a tuhle Netflix novinku odstřelím úplně, ale vlastně to dopadlo lépe než jsem čekal. Wheelman byl teda o něco lepší, nicméně skloubit Franka Grilla s dalším oblíbencem tohoto streamovacího giganta - Anthonym Mackiem se ukázal jako fajn tah a nenáročný divák si tento krátký, leč zaměnitelný thriller celkem užije. A tahle dvojka je bezpochyby největším kladem filmu. PS : Point Blank má absolutně nevkusnou a nehodící se hudbu. 6/10(15.7.2019)

• Davies182

Ukrutně nudná a jen občas napínavá televizní slátanina, slabá akce, podivná policejní naháněčka po nezajímavém městě, a ani Grillo to nezachraňuje. Docela fail, viděno xkrát předtím a lépe v desítkách podobných filmů... Ztráta času dalo by se říct.(12.7.2019)

Crossbones a Falcon si odskočili od Marvelu, aby natočili pre Netflix lacný a jednoduchý akčňák. A presne tak to aj dopadlo. Lacno a jednoducho. Zlí sú tu dobrí a dobrí zasa zlými. Mackie a Grillo sú fajn dvojka, navyše je to krátke a moc to nenudí. V pohode jednohúbka. 65% - 3*(16.8.2019)

• mzss1

(40%) Co k tomu asi říci ? POINT BLANK je dost nevýrazný, nezáživný a divný film, který je žánrově dost nevhodně namíchán. Ani nevím, jak bych jej měl žánrově zařadit. Ale co, není to jedno ? O akci tu zde nejde až na pár přestřelek a menších pranic, kterých je tu minimum – takže vše co se týče akce, tak bych ani nekomentoval. Stejně tak honičky autem byly takové neutrální. Děj to má prostý, pointu také, ale takovou nudnou a až očekávanou. Celé je to nadlehčené a místy se to i snaží o humor, který je vcelku slabý. Ale ústřední dvojice Mackie a Grillo je super. Docela mezi nimi funguje i chemie, ale ne v až tak velkém měřítku. Poslední cca 20 minutovka mě už bavila ještě méně. Příchod rádoby zabijáků (Grillových parťáků) byl už tak trochu trapný. I když uznávám, že Grillo zkorumpovanou policajtku pěkně dostal. V podstatě je film neškodný, ale pojatý dost divně, takže mě na něm bavila opravdu jen ta dvojice hlavních herců, kteří byli fajn.(15.7.2019)

• SeBig

Nevýrazný, leč pár dobrých hlášek padlo.(31.7.2019)

• luka4615

Vcelku přímočaře nalajnovaná akční záležitost, která staví zejména na "buddy" chemii mezi ústředními herci. Je tedy vážně na škodu, že i na tak krátké stopáži se vyskytuje enormní počet hluchých míst, které jsou sice občas přerušeny skvěle nasnímanou přestřelkou či honičkou, ovšem ani to nestačí na alespoň průměrný divácký zážitek. Škoda.(15.7.2019)

• SaNcHeZ_cz

Další akčňák od Netlflixu a tentokrát se urodil snad asi zatím nejnudnější kousek, co tahle platforma v rámci své produkce vyvrhla. Zajímavé obsazení je možná tak to jediné, co by na snímku mohlo zaujmout. Trestuhodně slabý scénář se snad všemi myslitelnými neduhy, šablonovité od hlavy až k patě, té akce tu zase tolik není a k tomu podivně vykonstruované dějové zvraty. Tohle se prostě fakt nepovedlo. Nudnější akční slátaninu by člověk jen těžko pohledal.(23.7.2019)

• Lacike

Rovnako napínavé ako FR originál alebo Kórejský remake. Že ja som na to vôbec kukal. Ani jedna verzia ma vôbec nebavila. 4/10.(13.7.2019)

Zdravotní bratr se snaží zachránit těhotnou manželku ze spárů relativních padouchů i zkorumpovaných policistů. Takové nic proti ničemu. Na dané stopáži film sice až moc hluchých míst, ale Grillovi s Mackiem to šlape, střílí se tu a občas zahvízdá nějaká ta spálená guma. Sem tam se objeví i pokus o vtip a i když příliš nefunguje, nijak to neuráží. Jednou se to dá, ale opravdu jen jednou. 50%(14.7.2019)

• Marze

Tento krvavý supernásilný thriller je remake francouzského thrilleru z roku 2010 se stejným názvem. Point Blank se většinou veze na kouři názvu tohoto filmu. Jsou horší filmy na ztrávení 86 minut nedělního odpoledne, ale také je mnoho lepších.(22.8.2019)

Nepříliš nápaditý scénář, ne který od Netflixu nejsme zrovna zvyklí. Místy se to pokoušelo o humor, o zajímavou akci a o spletitý příběh, ale ve všech případech zůstalo jenom u snahy. Jede to celé tak na půl plynu, takže ta třetí hvězdička je vlastně jenom za milou stopáž. 50%(15.7.2019)

• Hollohlaway

Podivuhodně nevzrušivý mix střelby, honiček, zkorumpovaných policajtů a prchajících zločinců. Hlavní pár ujde, ale zbytek je nudná, televizně vyhlížející a ničím nevyčnívající šablonovitá věc bez špetky lepší akce nebo vzruchu. Tohle dílko skutečně nevyniká naprosto ničím. A soundtrack vybíral někdo šílenej a hluchej.(6.8.2019)

• M.i.k.e

Netflix se nedávno nechal slyšet,že už nebude točit kde co a začne si projekty dobře vybírat.Tohle buď vzniklo ještě před oním prohlášením,nebo by Netflix měl zvažovat výměnu toho kdo o tom rozhoduje.Point Blank je zřejmě nejslabší kus,který sem z dílny Netflixu viděl.Herce to evidentně nějak extra nebavilo,blbě to vypadá a děj je kombinací hned několika klišé s rádoby nečekaným zvratem,který tak jako tak vůbec nefunguje.Nuda a šeď...20% PS: ani mi nedošlo,že jde o remake.Přitom francouzskou verzi sem viděl a kdysi se mi dost líbila...(14.7.2019)

Slušný malý thriller jehož největší slabinou je obsazení Marcii Gay Harden. Je vyloženě strašná. Grillo záporák nezáporák. Příběh dost předvídatelný, ale rychle to uteklo.(31.7.2019)

• Hanys_

Mackie a Grilo byli velké lákaladlo, ale nakonec je z toho jen další Netflix, který mnou prostě jen tak prošuměl.(1.8.2019)

<< předchozí 1 2