Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)... (Bioscop)

Mrkvič

Možná ty nejlepší Bobule. Dospělácká témata, ale pořád stejné místy vyzrálejší postavy. Sexy policistka! Kterou nemusí hrát ani kdo ví jak pěkná herečka. Vyprávění oblíbeného zemřelého herce na dojmu také přidá. No ale snad nejvíce mě na konci potěšila spolupráce se sousedem Táborským. Sice byla celkem dlouho dopředu jasná jako jediné východisko, ale i tak po předchozích dvou dílech potěšila. ()

Ryuuhei

Hrozně, ale opravdu hrozně nezajímavé pokračování série, která sérií snad ani být neměla. První díl byl fajn, existenci druhého jsem už moc nechápal, ale že se rozhodli o tom ničem natočit i trojku? Nechápu, jak jsem u toho dokázal vydržet až do konce bez toho, aniž bych se unudil k smrti. Jelikož zde nebylo nic záživného - ani děj, ani postavy. Prázdný film o ničem. ()

Autogram

Nie som priaznivcom tejto série, preto ani žiadnu hviezdu naviac nebudem pridávať. Scenár nie je dobrý, a tak film aj dopadol. Žiadny moment prekvapenia, opakovanie situácií, a celkovo slabý dojem. ()

Jello Biafra

Tretia časť bobulí pokračuje v línii vyznačenej už prvým dielom, a síce nenáročná, ale zato idylická zábava u ktorej môžete vypnúť a nechať sa unášať. Práve pohodová atmosféra je to čo je u celej trilógie nenahraditeľné a u mňa osobne je dojem ovplyvnený aj nádherným prostredím Pálavy, ktoré som mnohokrát navštívil. Zápletka je jednoduchá a peripetie tiež nestoja za veľa, v konečnom dôsledku mňa ale film svojím spôsobom bavil a rozhodne podľa mňa nepatrí do podpriemeru. Trápnych vtipov je tu málo, herecké obsadenie v rámci možností šlape skvelé a mladičká Lumíra Přichystalová je tu veľmi príjemným prekvapením. Najsilnejšie sú tu ale jednoznačne monológy Václava Postráneckého. Takže vo výsledku podľa mňa stojí za to film vidieť. ()

Vajonek

Takova hodne nenarocna oddechovka, film, ktery kdyby clovek nevidel, asi se nic moc nestane. Do oci bijici byly (ne)pokusy o jihomoravske nareci - Taborsky z Litvinova, ktery se o ne snazi hrozne prehnane; decka Honzy a Klary - kdyz uz se rozhodnu, ze se v nejake scene budou lidi trumfovat a porovnavat moravske a prazske, nemuze moravske dite rikat "moravskej", to je fakt blby, a to i kdyz mohlo pochytit neco z reci tatinka, ktery puvodne Moravak neni. Na druhou stranu se u snimku clovek potesi krasnymi zabery Moravy, herci jsou vetsinou docela prirozeni, da se na to divat. Nevidela jsem 2Bobule, 1Bobuli pak kdysi davno a uz si to prilis nepamatuju, kazdopadne 4, 5, 6 bobuli uz bych asi nenatacela. 45 %. ()

bari68

Náš kraj vína a slnka, pri ktorom na sledovanie som si pripravil skleničku Portugalu . všetko ubiehalo, dalo sa zasmiať, a na konci bola spokojnosť. Malo to samozrejme nedostatky, ale vnútorný pocit bol naplnený a to je primárny aspket úspechu. ()

Wally

Komedie? To jako vážně? Vždyť tam je totální minimum humoru! První díl byl svěží a příjemný...druhý totální opilecká katastrofa...a třetí o kousek lepší než druhý (není tu zaplaťpanbů Korn ani Krampol). Hádek se ožere jen asi 3x, Langmajer je stejně pitomý jako v jakékoliv jiné roli a tak to zachraňuje Tereza Ramba, ale nestačí to... Alespoň pár záběrů na krásnou Pálavu vám musí stačit. ()

klukluka odpad!

Vtipe, vylez! Ale o to v tomhle filmu (?), ehm, v téhle reklamě, vůbec nejde. Přijeďte se ožrat na Moravu, snad skončíte i v některém ze sklepů producenta Bobulí Tomáše Vicana. P.S.: Klárka s Honzou prodávají drogy, ale nemají, chudáčci, žádné peníze. A pak že ten scénárista nemá žádnou fantazii. ()

Orthank

OK, ako film majú 3 bobule more nedokonalostí a je to príliš schématicky infantilné moravské klišé, avšak pre vyznávačov povestnej "vinárskej filozofie" je to vlastne úplne jedno. Pointa je totiž niekde úplne inde,... napokon... vlastne ani sám nerozumiem tomuto hodnoteniu, ale niečo mi na tejto tématike jednoducho nepochopiteľne imponuje ... :D ()

Stružák

Začátek příšernej, topornej, zoufalej, pak se to trošku zlepšilo a konec vyhrabal 3Bobule aspoň na tu hvězdičku. Komedie to není ani omylem. Vtipy i některý záběry jsou trapný, v tom nejlepším případě strašně tuctový. Je to nuda k pláči. Člověk by neřekl, že se může hodinu a půl dívat na film, kde se skoro nic neděje, kde herci skoro nehrajou (výjimkou budiž Mirek Táborský). A musím říct, že hodně dojemnej a sympatickej byl ten voiceover Vaška Postráneckýho, to se mi líbilo. ()

Randyz

Nenáročná letní oddechovka, lehce vtipná, lehce dojemná, obsahující krásné záběry a pěkný soundtrack, více se vracející ke kvalitnějšímu prvnímu než druhému dílu. ()

cmenda

Celý to byla jedna velká fraška od nasazení slovenského herce přes přemíru všech reklam a změn lokací takže z původních dvou dílů zbila jen kostra a to taková na rozpadnutí. ()

filipvrbik

Není to špatné, ale kvalit jedničky a dvojky to nedosahuje... Hlavně, co se týče humoru, jeto o dost slabší. Ale příběh docela ujde, jen to není čistá ovíněná komedie, ale i docela drama...50% ()

MajkHany

Hodně mi to připomínalo sněženky a machry po 25 letech. Proč mají vždy autoři pocit, že když něco natočí po X letech, všichni musí být rozhádaní, nešťastní, rozvedení a tvářit se jako hovna. Skončil tak básník Štěpánek, Sněženky i tyhle Bobule... Dejte si nějaké bobule a trochu toho úsměvu do života milí zkvašení autoři ;-) ()

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

10.03.2020

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zrušení veškerých hromadných akcí s účastí nad 100 lidí se společnost BIOSCOP rozhodla dočasně zrušit premiéru filmu 3Bobule, která byla v plánu už… (více)