Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. (Bontonfilm)

prengel

Som nesmierne rád že na Slovensku vznikla konečne podarená, vianočná komédia zo súčasnosti. Bez zbytočnej silenosti, za to s fungujucim humorom a hlavne bez trápnosti a WTF momentov. ()

Capri2016

Tento film je nenáročná , romantická komédia pre ženy, od ktorej keď nič neočakávate, tak vás neurazí. Autori využili dobre fungujúcu štvoricu herečiek seriálu Milenky (Pauhofová, Lišková, Marcinková a Norisová) a obsadili do vedľajších rolí hviezdy slovenského filmu a vďaka tomu sa na film ako oddychovku oplatí ísť. Funguje tu humor Maštalíra, ktorý svoj komediálny talent ukazuje čoraz viac a tiež herectvo Milky Vašáryovej. Koleník a Majeský iba asistujú a Prachař je bohužiaľ dosť trápny a jeho komičnosť vôbec nefunguje. Film sa odohráva vo vianočnom období vo Vysokých Tatrách, čo sú pekné filmové kulisy.A práve na obdobie vianoc sa tento oddychový film bude hodiť a v budúcnosti ho asi častejšie budeme vidieť počas vianočných sviatkov v televízii. Ale film nie je reálny čo sa týka reálií, lebo kto si dnes môže kupovať oblečenie za stovky až tisícky eúr ako hlavné hrdinky a kúpiť si pobyt v 5-hviezdičkovom hoteli Kempinsky? Filmu by som dala o jednu hviezdu menej, ale dala som nakoniec 3 hviezdy kvôli tomu, že tento jednoduchý film bol presne to čo som v danej chvíli potrebovala a pri čom som sa pobavila a oddýchla si. ()

nutinka

Oddechovka, clovek se zasmeje, ale uz vlastene vi i dopredu, cemu se zasmeje z dane situace. Zadne prekvapeni, dost veci je ale ze zivota a clovek si to muze spojit s vlastnim zazitkem🙂 ()

Lucia.Parnic

Dufam; ze nam tato krasna vianocna romantika ostane v srdciach tak dlho; ze uz nikdy nepotrebujeme natocit nieco dalsie - obdobne. Uzili sme si Tatry aj wellness ()

winifred1

A toto bolo čo....? Dívala jsem se kvůli Janika Koleníka a Tomáše Maštalíra, které mám ráda, celkově bylo herecké obsazení dobré, ale tomuhle "filmu" by nepomohla ani svěcená voda.....Jedna hvězda za obsazení. ()

PetMcHegoat

Po delší době koukatelná komedie z česko-slovenské kuchyně. Průměrný scénář, ale nadprůměrné herecké obsazení a reklama na Tatry. ()

zipS

Strasny, straasny odpad. Scenar hrozny, herci hrozni. Doslova cele zle. Hviezdicku davam len za kameru, obcas dala pekne zabery prirody/hotela. Na toto ludia chodili do kina? ()

ryccoly odpad!

Příšerná slátanina. Příběh je naprosto ohraný a předvídatelný, postavy se nikam nevyvíjejí a mají mezi sebou nulovou chemii. Když už nějaká dějová linka vypadá nadějně (Vašáryová & Bartoška), ostatní ji s přehledem upozadí. Tomuto snímku neschází snad žádné klišé romantických komedií, které vás napadne (bezpodmínečná láska i po padesáti letech, mladá milenka influencerka/modelka, nečekaný porod na hotelu a mohla bych pokračovat). Scénář, který se snaží působit inovativně, svěže a vtipně, je v konečném výsledku naprosto k pláči. A korunku téhle hrůze nasazuje Anna Kadeřávková, kterou bohužel (z pro mě nepochopitelných důvodů) stále ještě někdo pouští před kameru. ()

Lailath

Ja vlastne ešte stále rozmýšľam, či to bol film alebo len dlhá, predlhá reklama na istý hotel a istú značku športového oblečenia... Ale prikláňam sa k tej reklame. Inak to bolo utrpenie. Keby nie Maštalíra, ktorý tam mal pár vtipných momentov, sa tam vlastne nebolo na čom zasmiať. Koleník mi do úlohy romantického majiteľa absolútne nesadol, to bol obrovský ktok vedľa. A čo mi úplne najviac bilo do oči a dvíhalo adrenalín celý film, boli zábery skoro prázdneho hotela a vlastne celého strediska, uprostred TOP sezóny, čo Silvester je. To je ale moja choroba z povolania, keďže som si to zažila pár sezón na vlastnej koži. A len tak na okraj, postavy sa chovali presne ako tí učebnicoví, rozdrapení,, blaváci,, na ktorých tu má každý domáci alergiu. Zbytočná strata času toto,, dielo,, ()

JimWalker007

Opozeraná lavína romantického klišé, ktorá sa na nás valí vo vianočnom období. Ale pár krát som sa schuti zasmial a ani Maštalír mi nevadil. ()

Beata.Zajaco

Musím říct, že jsem opravdu přemýšlela zda dát 1, nebo 2 hvězdy. Některé scény byli teda opravdu hodně trapné viz scéna s medvědem🤦🏻‍♀️jinak teda nejsem režisér a samozřejmě jsem veděla kdo, kde s kým a kdy.... 1,5 hvězdy spíš za mě, ale prostředí a atmoška se musí nechat. ()

Chlo0opek

Jako by tvůrci vzali z jiných filmů to, co tak nějak fungovalo, a jelikož se jim nechtělo vymýšlet nic moc nového, slepili to dohromady a bylo. Ve výsledku to teda tak nějak funguje, ale nic extra to není. Jakub jakoby narozený pro svou roli - to nemusel ani moc hrát:). Slabší 3*. ()

Pythonator

Jedna hvězda za vynikající scénu s medvědem a jedna za okouzlující Táňu. Jinak je to další česká ubohost. I když z těch všech českých ubohostí je to jeden z těch povedenějších pokusů o film. ()

JB001

Film jsem si pustil ze zvědavosti aniž bych se díval na zdejší hodnocení. A ke kritikům se nepřipojuji. Asi jsem si to pustil na správném místě ve správnou dobou. Doma v období mezi Štědrým dnem a Sivestrem. Zasněžené Tatry mi připomenuly dobu, kdy jsem tam v sedmdesátkách lyžoval. A nejenom lyžoval. Jen toho sněhu bylo tenkrát víc a hlavně jsem byl mnohem mladší. Nicméně jsem rád, že jsem mladší než Bartoška. Na rozdíl od něho netoužím vidět po padesáti letech svou první velkou lásku ()

FuLister odpad!

Asi nejsem správná cílovka, ale tohle je přesně typ filmu na který se člověk dívá jen kvůli tomu, aby zjistil jak hodně horší to ještě bude. Protože jinak by se to nedalo. ()

KuceraJohny

Mohl to být opravdu dobrý film. Námět by měl, ale ten československý filmopičusmus, že z dobrého námětu udělají laciný film, který nedokáže najít skutečného scénáristu a pořádného kameramana a režisér je s tímto spokojený to celý pošle do kopru. Herecké obsazení nebylo to nejhorší i když Kadeřávková hraje tak debilní postavu že kdyby ubrali polovinu z toho co měla představovat tak by jsme to i tak pochopili. Jakub Prachař mi zase potvrdil, že neexistuje dobrý film, ve kterém by hrál, i když tady nehrál svou nejhorší roli. Za mě však vítězí Emília Vášáryová, která nad všemi vyčnívá. I když Marcinková byla taky dobrá. Když to shrneme vlastně to je film, hodně zaměřený na ženy, proto se všem ženám v mém okolí líbí a já tomu nemůžu přijít na chuť. Jak říkám on by to nebyl špatný příběh, ale byl hrozně špatně podaný. Nedokázal z žádné scény vytáhnout tu správnou amtosféru, jenž by tam měla být. Možná přidat ještě 30 minut a více se zaměřit na divákův feeling a mohlo by to mít i 4 hvězdičky. ()