První krok

Česko, 2009, 13 h 21 min (Minutáž: 57–74 min)

Epizody(13)

Seriál je nabitý hudbou, tancom, vášňou a emóciami pretavenými do všetkých tanečných štýlov od klasického baletu až po hip hop. Ponúka vzťahy, intrigy a lásku v prostredí vyššej tanečnej školy a tanečných súborov. Večný boj profesorov a študentov, tanečníkov a choreografov mu dodávajú to správne napätie a spád... (oficiální text distributora)

Filmografie.cz (Ondřej Nováček)

"Tuhle zoufalost podtrhuje nudná režie, kde byste hledali byť jen špetku invence vážně marně. Seriál pro teenagery nám sice chyběl, rozhodně však ne v téhle formě." více

MovieZone.cz (Matěj Svoboda)

"První krok je totiž studiový seriál, ze kterého papundekl úplně teče a od třicet let podobných televizních věcí se liší jen v tom, že vypadá barevněji. V podobných kulisách se může odehrávat Comeback nebo jiný sitcom, tam je důležitější hláškující postava v popředí, ale pokud se někdo snažil u…" více

TVzone.cz (Matěj Svoboda)

"První krok rozhodně není seriál na odpis a na rozdíl od jiných televizních záležitostí se nesnaží divákovi fyzicky ublížit. Na to, abychom opravdu chválili, by to ale chtělo ještě pořádně zabrat." více