Navzdory roku vzniku v kombinaci s levným provedením mě tento seriál až překvapivě bavil :) Je to prostě taková zábavná sračenka a je potřeba ten seriál tak brát. Technické provedení je asi tak na úrovni červeného trpajzlíka, kde se na ně taky nijak zvlášť nehledělo a seriál se může pochlubit zajímavou kombinací herců. Je to zkrátka ten typ seriálu, který už od samotného začátku člověk zcela přirozeně nebere vážně, ale přitom to není vůbec překážkou v zábavě. A vůbec .... ten "sexy" hlas Marjorie Monaghan je zkrátka nezapomenutelný :)(25.9.2010)

• zipacna

Nejvíce mi to připomnělo B5. Herecké obsazení bylo zajímavé, ale příběhy se mi moc nelíbily. To že byl seriál zrušen už po 6 epizodách značí že jsem asi nebyl jediný.(11.4.2011)

Pomerne lacno vyzerajúci sci-fi seriál, ktorý to však kompenzuje vydarenými postavami a celkovým svižným prevedením.(18.1.2011)

• Petike

Na seriáli bolo náramne cítiť lacnú výpravu a trochu formulaické nápady a postavy. Už ako malému frkanovi mi tento počin pripadal nesúrodý a nádychom veľmi béčkový. Ľutujem, ale spomedzi televíznych sci-fiek 90. rokov by som toto za zaslúženú kultovku rozhodne nepovažoval. Skôr za takú neškodnú kuriozitku-blbinku. Babylon 5, Zem 2, SeaQuest, Star Trek TNG a DS9 boli spomedzi vtedajších amerických SF seriálov podstatne výpravnejšími a inteligentnejšími počinmi. Na tomto právom zabudnutom seriáli poteší aspoň fakt, že medzi skladateľmi sa mihla aj budúca vychádzajúca hviezda Hans Zimmer.(11.2.2016)

• Jeff Kaake