pan_buh

Nebýt americky trapnýho konce, byla by to fajn komedie. Co je to za podivnej styl, skončit skoro každej film happyendem, snad aby si romantický dušinky přišly na svý ale normální člověk "promine"? Pohodlně se usaďte a vězte, že všechno dobře dopadne. Bodejť by ne, když se díváte na průměrnou emerickou komedii. ()

Lucka07

Jack Nicholson k zulíbání, ostatní herci dobrý, komedie průměrná. Ale proč, proboha, ten přiblblý rádoby romantický závěr?! To bylo něco úděsného, trapného, strašného! ()

Teen.AGE.r

Teda Jacku, k čemu jsi se to upsal? Na druhou stranu, nebýt tebe, tak to vypínám po první půlhodince... Kdyby to skončilo v momentu, kdy se vše objasní na stadionu, dám 3*, ale takhle... 45% ()

NeOn1702 odpad!

Pro mě absolutně nezáživná a nezajímavá rádoby komedie. Děj, který od začátku vypadá jako nesmyslně naivní kuriozita, se na konci díkybohu odhalí, takže není tak hloupý jak se zdá, i tak ve filmu ale není nic, co by nějakým způsobem zaujalo. Navíc ten film není ani vtipný. Jediný zachránce je zde Jack Nicholson, který je skvělý. Taky se mi líbila narážka na Johna McEnroea, který se ve filmu objevil. Ale jinak nudný film. ()

Sopholojong

Jedna z najlepsich roli Jacka "vychcanca" Nicholsona (smrtelne vazne). Vzdy ked nastupi s tym jeho potmehudskym usmevom na scenu, neviem ci sa mam triast alebo rehotat. Adam Sandler tu je len ako jeho "little bitch". Panoptikum svojraznych vedlajsich figurok si to razne kradne pre seba (samozrejme okrem "liecitela hnevu"). Sceny ako lietadlove nasilie, verdikt sudu, ci panvica s vajciami sa u mna pevne drzia v komedialnej sieni slavy. ()

Bedro

Taká prvoplánová trapošina. Za hodinu som sa 2 x zasmial, potom som to vypol. Ale nemám v obľube A.Sandlera, určite aj to malo vplyv. ()

ado7

Ak odchádzate z kina s dobrým pocitom a že ste sa dobre pobavili, tak ste neboli na zlom filme :o) Anger management je film, ktorý môžete pozerať aj 2x za sebou, čo sa o väčšine filmov povedať nedá ()

Eldur

Celkom vtipné a milé. Veľa pekných cameo roličiek! Až na tu v zadku-štípajúcu scénu na štadióne. A keď Giulliani začal povzbudzovať, začal sa mi nožík vo vrecku otvárať :o) ()

Swatcha

Mno, všem se tento snímek líbit nebude - proto ta hvězda dolů. Jinak se jedná o skvěle provedenou komedii s perfektními výkony v hlavních rolích. Nicholson je správně psychopatický, Sandler je dokonale nesmělý cholerik. Tento film prostě dokáže přesvědčit pouze o jediném - každý potřebuje navštěvovat kurz sebeovládání! ()

Infernor

Jedna hvězdička za pouhou přítomnost Nicholsona, jinak obyčejný odpad.. tak idiotský scénář se jen tak nevidí, celý film mě štvalo, jak nesmyslně se proti Sandlarovi vše spiklo..třeba scéna v úvodu v letadle..prostě tomu asi nerozumím.. Vysoké hodnocení filmu mě velice udivuje!! ()

madpepek

Jack Nicholson a Adam Sandler - perfektní kombinace herců který vytvořili opravdu legrační komedii.Dost jsem se nasmál. ()

Nepl

Komedie, která není svému žánru nic dlužná. Jen vzácně se u komedie obravdu bavím a směju, ovšem této se to podařilo. Zapomenu na posledních 15 minut filmu, které byly téměř na odpad a s klidným svědomím dávám čtyři hvězdičky. ()

SHAULA

Hodnotím priemerne.... ale veľmi kladne. Myšlienka je fajn... spracovanie je fajn, Sandler s Nicholsonom sú fajn. Taký kurz chcem! Ale s Nicholsonom! ()