SHAULA

Hodnotím priemerne.... ale veľmi kladne. Myšlienka je fajn... spracovanie je fajn, Sandler s Nicholsonom sú fajn. Taký kurz chcem! Ale s Nicholsonom! ()

ShaThyc

Neviem prečo je to označené ako komédia, pretože som sa počas tohto filmu nezasmial ani raz, možno raz som sa pousmial. Pozerať sa na to, ale aj tak dalo aj keď pri konci to dosť pokazilo vyznanie pred divákmi na štadióne. ()

pankritik61

Dalo se z toho dostat i víc, ale na jedno shlédnutí to určitě pobaví. Nicholson to vtom to případě velice zachraňuje. Proto 60%. ()

Pepaa7

Mám hrozně rád Adama Sandlera a v kombinaci s Nicholsonem je to parada. Pravda že Sandler má specifický druh komedií a né každému se to musí zamlouvat. Já komedie moc nemusím ale způsob jakým je dělá Sendler je dle mého gusta a já se při tom vždycky dobře zasměju. Pravda šlo by vychytat pár much ale myslím že to není potřeba :) 100% ()

dusik153

Film je převrácený vzhůru nohama ale i přitom ho dokázali herci zachránit. V některých částí se mi normálně zdálo ,že tato komedie je přiblblá ,byli tam velmi absurdní scény ,ktere se ale vyvažovali zase temy dobrými. Je to v celku průměrná komedie. ()

Tomlinson

Naprosto bravurní ..komedie.Jack a Adam jsou okouzlující dvojka..Při scénce ,,Jsem tak hezká" brečím smíchy,kdykoliv ji vidím Plný počet za mě (y) ()

Martazoe

Je to taková oddychovka, u které se prostě zasmějete a nijak moc nemusíte přemýšlet. Užívala jsem si Nicholsona a Sandlera, které mám ráda. Zajímavé téma, jen nějak málo využité. ()

stuj

Jo, usmívat se u toho dá dost a tu a tam i zasmát. Dobré je to hlavně díky známým tvářím. Patetický konec sice celkový dojem dost zkazí, ale tak už to u těchhle filmů bývá. ()

Bohemicam

Krásná odpočinková komedie, perfektní Jack Nicholson... Splňuje veškerá má očekávání a skutečně jsem místy řvala smíchy. Bohužel seberu jednu hvězdičku, za tu klasicky americkou přeslazenou závěrečnou scénu... Vyznávání lásky na baseballovém hřišti se srdíčkem na tabuli a tolerantní ochrankou nějak není mé gusto. ()

Duston_Movie

Taká rodinnejšia komédia, ktorá stačí na nedeľný večer. Celú komédiu pozdvihuje výkon j Nicholsona, ktorý vie mimikou tváre dokonalo zahrať postavu blázna. Taký lepší štandard americkej komédie. ()

TerezStrikes

Průměrná komedie na sobotní odpoledne. Adam Sandler nepatří mezi mé oblíbené herce, ale v tomhle filmu mi přinejmenším nevadil. To co mě nejvíc bavilo, byl jenom bezchybný Jack Nicholson. Bez něj by tenhle film nestál za nic... ()

Slummer

Již po několikáté se vyplatila noční sázka na Jacka Nicholsona. P.s. ten chlápek nikdy nezklame. Takové množství vtipů se v jednom filmu hledá velmi těžko. 90% ()

CrashHP

Jedna z najznámejších Sandlerovských komédii prináša šialenú zábavu, avšak tentokrát nie príliš pre samotného Sandlera. ()

LordLaser

Popravde keď som to videl mladší nemohol som, teraz po 10tke rokoch retrospektívne už mi to také nepríde, ale predsa "Jsem tak hezká...". ()