Prepperka

Skvělá komedie, zvlášť v dnešní koronavirové době. Vtípky a nadsázka pěkně odvedou od reality, divák si odpočine od toho běsnění za dveřmi a v médiích. Film jsem viděla už po několikáté, ale stále stejně skvělé jako první zhlédnutí. Ty další jsou možná i ještě lepší, protože člověk už ví co přijde a může se těšit a vtípky lépe vychutnat. ()

SNCIS

"Jsou dva různé typy vzteklounů, explozivní a implozivní. Explozivní jsou ti, co zběsile hulákají na pokladního, pak se na něj vrhnou, že jim nedal účet. Implozivní je pokladní, který je den ze dne zdánlivě v klidu, až nakonec seřve a zmlátí všechny v krámě. Ty jsi pokladní." - 50%. ()

VelkejViktor odpad!

Tak tohle je otřesný, se vůbec divím, že jsem to dokoukal do konce. Komedií bych to teda určitě nenazýval, spíše utrpením pro oči. Jediný u čeho jsem se pousmál bylo, když se tam objevil asi na 30 sekund John McEnroe jako jeden člen toho přiblblýho kurzu sebeovládání. ()

LUIGISde

Dlho som mal tento film v chci videt a presne viem prečo. Je to taká klasická lacnota pri ktorej je Vám namiesto zábavy trápne. Nichloson tomu dáva taký punc kvality, ktorý sa ale počas filmu vytráca až pokiaľ úplne nezmizne. Kludne by som to vedel aj preskočiť a o vola by som neprišiel. Príbeh opisuje Sandlera v jeho klasickej postave ktorá sa nevie ovládať a má sklony k pasívnej agresíí a od začiatku sa stretáva s Nicholsonom ktorý sa ho v roli psychiatra pokúša vyliečiť :) ()

Richard768

Jack Nicholson sa tuším vyžíva v takýchto "psycho" rolách - a robí to celkom dobre. No inak ma tento film ničím neprekvapil. ()

MaxBodycount

Wannabe komediálne prepracovanie Fincherovej Hry /alebo epizód Twilight Zone/ mieri svojou úrovňou na obyvateľov trailer parkov, ktorí možno nedocenia skvelé obsadenie vedľajších úloh, ale vyškerený Jack Nicholson v štandardnom autopilot móde ich zaručene poteší. Rovnako ako butylka vidláckej samohonky a steaky z aligátora. ()

denisvavrin

U tohoto filmu mám rozporuplné pocity. Chvilku to působí jako super komedie, ale někdy zase až moc pokulhává. Těšil jsem se hlavně na komediálního Nicholsna, ale musím uznat že má i lepší komediální role. Celkově jsou to krásné dvě hvězdy. ()

Pepahodnoti2

Podle mě skvělý film sice dosti debilný a potrhlý ale to je na filmech přece to super. Výkony všech postav byly skvělé a nápad prostě americký. Je to nadprůměrná americká komedie která se hodí k tomu když nemáte co děla skoro stejně jeko scénarista tohohle filmu. Dávám 8/10.+ super vtipný scény =9/10 ()