Úspěšný architekt Steven (Matthew Broderick) požádal svoji přítelkyni o ruku. Reakce byla nečekaná - emancipovaná Robin ho vyhodila z bytu. Při zařizování nového příbytku se pak Steven seznámil s poněkud excentrickým montérem Chipem (Jim Carrey), který mu načerno zapojil několik programů kabelové televize. Steven zaplatil Chipovi padesát dolarů a bláhově se domníval, že už ho nikdy neuvidí. Jak strašlivý omyl! Osamělý Chip začal považovat sympatického zákazníka za svého nejlepšího přítele a nevybíravě se mu naboural do života. Radil mu, jak si poradit se vzpurnou Robin, ztrapnil ho před nejbližšími kamarády a do bytu mu nainstaloval extrémně drahou (a kradenou) televizní aparaturu. Steven je slušný člověk a dlouho se nemůže odhodlat k tomu, aby Chipovi na rovinu řekl, jak se věci mají. Teprve po divokém večírku, na který Chip pozval bizarní skupinu svých zákazníků a také předem zaplacenou prostitutku, která Stevenovi mistrně sehrála etudu "láska na první pohled", se architekt pořádně naštve. Vmete do tváře obtížného podivína holou pravdu, vyhodí ho ze dveří považuje tímto jejich podivný vztah za ukončený. Ale zhrzený Chip se rázem stává Stevenovým úhlavním nepřítelem. Nepřítelem s neuvěřitelně vyvinutým smyslem pro pomstu. Nepřítelem, který dokáže změnit život své oběti v peklo... (oficiální text distributora)

Hakuna Matata

Vzláštní film. Je to nejspíš nejslabší role Carreyho, ale i tak se tomu nedá upřít kvalita. Role psychopata sice působý dosti prknenně, rozhodně však stojí za shlednutí. Pro mě 55%. ()

belinko

Cable Guy Jima Carreyho mám úprimne rád a schválne som si tento film nechal na volný večer s chuťou smiať sa na "Carreyho vlne". A poviem Vám - podarilo sa. Bavil som sa, bavil som sa dosť, klasický Carreyho humor tu nechýbal a spracovanie hitu Somebody To Love by som zaradil do rotácie MTV. Popravde nebavil som sa tak ako na iných filmoch s Jimom, ale i tak, mal ten film všetko čo od komédií typu "pobav a skonči" čakám - šialený príbeh a šialené herecké obsadenie /viac-menej len Jim/. 3" ()

JeffScylla odpad!

Odpad je slabé slovo. V téhle podobě právě Jima nesnáším. Potkat takového úchyláka v reálu asi bych ho zabil. :) ()

KoudyTheAlko

Když jste byli malí, rodiče vám říkali, ať nesedíte tak blízko u televize. No možná vám měli říct, ať nesedíte u televize..Čím víckrát to vidím, tím víc to cením. Don't you want somebody to love? ()

F2003F

Asi najhorší film z obdobia Carreyho najväčšej slávy. Aj majster sa občas utne a toto bol krok vedľa hlavne v zobrazení postáv, čo robí film celkovo znervózňujúcim. Každopádne Jim podal ako vždy top výkon, chyba je v režisérovi a scenári. Možno keby to bol thriller vyzeralo by to ukážkovo. ()

ostre_pero

Vraj thriller. Hahaha. Ale vážne. Priemerne natočená, ale v podaní Jima Carreyho skvele zahraná dráma o tom, čo sa stane človeku, keď zostane úplne sám. Alebo, lepšie povedané, keď má ten pocit. Buďte milí k opravárom! ()

MaideN-SK odpad!

Nudný film a ani Carreyho mimika a večný škrekot to nezachránili. Príbeh o tom ako je nezdravé veľa sledovať telku.. bla bla bla. A aj trápny spôsob akým sa Ben Stiller zakomponoval do deju bol viac než úbohý. Mal by si vziať príklad od Alfréda Hitcocka. On vedel ako byť v zábere a zároveň to vyzerá OK. EDIT: Pôvodne som tomuto snímku dal 1 hviezdičku. Potom som sa znova zamyslel a musel som to zmeniť.. ()

Chlo0opek

Film, ve kterém se Jim Cary opět vyřádil - o šíleném televizním opraváři, který se snaží stát se kamarádem stůj co stůj. Maličko se tento snímek snaží i vychovávat a vyhnat lidi od televizí;) ()

gizi

I když nepatří mezi ty nejlepší ztřeštěnosti Jima Carreyho a zpočátku mi chvíli trvalo, než jsem se začal bavit, nakonec jsem byl se snímkem spokojen (i když ve vzpomínkách na první shlédnutí kdysi dávno to bylo lepší). Mohlo to být lepší, ale i horší. Díky výborné rockové muzice, která film doplňuje, hodnotím za 80%. ()

koci

Milý překvapení. Stiller tu celkem šikovně přechází z komedie do dramatu, to úplně běžný ani snadný není, Owen Wilson potěší, i sportovní scéna v tom byla, no neobjevili my jsme tu Ameriku... ()

MartyArt

1. hvězdička - boj na WC, 2. hvězdička - boj v středověké restauraci, 3. hvězdička - Jim Carrey, Jinak to byla BLBOST ()

joker211

Som dosť sklamaný. Čakal som, že budem plakať od smiechu, ale nič také sa nekonalo. Scenár absolútne nevyšiel. Jediné na čom sa dalo zasmiať boli grimasy Jima Carreyho a to je veľmi málo. ()