Majo.evans

Tarantina buď milujete alebo nie.To je celá veda.Mne sa od neho páči len Divoký Django ale hlavne Nehanební bastardi.Inak sú všetky jeho filmy o ničom.2-3 hodinové filmy,kde sa nič nedeje,max 1-2 scény čo stoja za to ale inak nič.Trápne dialógy,nuda,žiadna akcia(a aj keď,tak len málo).Tarantino má také hodnotenia,lebo má akúsi sektu,čo majú radi aj jeho hovno... ()

bonsetti

Film plný fetu a násilí, nechutný, nudný, se zmateným dějem. A přitom je zde tolik dobrých a oblíbených herců. Nechápu zdejší dobré hodnocení. Souhlas s: troufalka, NinadeL ()

Foltest

Svým netradičním pojetím jde jistě o film, který stojí za zhlédnutí. Dialogy a hlášky jsou skvělé a všechny minipříběhy fungují velmi dobře. Především jsem ocenil linku s boxerem a s gangsterovu ženou. Slabší pro mě bylo čištění auta. Hudební doprovod je taktéž velmi povedený. Co mi na snímku trošku chybí a zároveň důvod, proč jsem neohodnotil na čtyři hvězdy, je nepřítomnost nějaké hlavní a nosné myšlenky, která by byla jakýmsi sdělením filmu a výraznějších příběhových zvratů. Vyskytují se zde sice překvapivé a nečekané momenty, jenže snímek k nim nijak nesměřuje. Prostě scéna, najednou bum, bem, bam a diváku, smiř se s tím. Kdyby byly jednotlivé části poskládané chronologicky, tak by také celý děj působil vcelku nezajímavě. Zde však právě výborně pracuje specifikum filmu, jež zajisté bylo režisérovým geniálním tahem. ()

darius1706

Budu patřit k výrazné menšině, která považuje film za strašně nadhodnocený. Mám s Tarantiovými filmy zkrátka problém, vesměs se mi nelíbí. A Pulp Fiction do tohoto vzorce jasně zapadá. "Líbilo" se mi to o něco více, než třeba Kill Bill, ale i když jsem film viděl několikrát (pokaždé s někým, kdo se rozhodl, že mi ukáže, proč je tak skvělý), tak mě nijak zvlášť neoslovuje. 13. nejlepší film ze všech? Ani náhodou. Jasně, je tam pár hlášek, které sázejí na vulgaritu (která mi nijak nevadí, sám jsem sprostý jako dlaždič), je to vlastně pěkně natočené, ale ten příběh.... Všichni se tam chovají divně, mluví divně, dělají divné věci (v podstatě jediný smysluplný počin předvedl Willis s podvedením toho mafiána), zkrátka klasický Tarantino. Co se dá označit, jako kultovní, je výběr témat, troufám si říci, že dnes by si takový film nedovolil natočit ani on. Takže kouknout se na to dá, na vyplnění nudy, proč ne, ale to obrovské nadšení téměř všech zkrátka nechápu. Ještě je tu varianta, že jsem film viděl zkrátka v jiné době, než pro kterou byl určen. ()

J1R1K04

Poprvé jsem Pulp Fiction viděl ve svých jedenácti letech a už v té době jsem věděl, že jsem se setkal s naprosto geniálním a kultovním filmem. Co ovšem z Pulp Fiction dělá takovou legendu? Můžou za to hlavně parádně napsané dialogy a hlavně nezapomenutelné hlášky, které doslova lítají z úst hlavních postav. Následně je tu brilantní, do detailu vyšperkovaný scénář, který je sice vyprávěn trochu jinak než jiné filmy, ale to vůbec nevadí, navíc ze scénáře září neuvěřitelná stylovost a originalita. Herecké výkony jsou fantastické, ať už jde o Bad Motherfuckera Samuel L. Jacksona, výborného Johna Travoltu, výtečného Bruce Willise, případně skvělou Umu Thurman, ale i vedlejší herci jsou naprosto parádní. Kamera je naprosto geniální, protože tento snímek je natočený s láskou k filmovému řemeslu, a to je taky hlavní důvod, proč Quentina mám tak rád. Hudební stránka je skvělá, i na tohle má Quentin skvělý čich. Abych to nějak shrnul – Pulp Fiction je jedna z mých největších srdcovek, na kterou se můžu dívat, kolikrát chci, a stejně mě nikdy neomrzí. Nemluvně o tom, že tento snímek umím odcitovat téměř nazpaměť. ()

Raichu.Cz

Trvalo to dlouho než jsem se k tomuhle filmu dostal, léta trvaly a uběhlo to jak po másle. Tohle to je hlavně mistrovské dílo Quentina Tarantina který předvedl ne jenom klasickou krimi ale i pořádnou komedii s Johnem Travoltem a Samuel L. Jacksonem, jejich herecký výkony jsou prostě pořádný, příběh který do všeho dává velký smysl jak krimi mají vypadat. Za mě 100% ()

Jan.Jelinek

změnil sem hodnocení na 5 hvězd, ten film je opravdu dobře udělaný, ne, neztotožňuji se s postavami ani jim nefandím, ten film je prostě dobře udělaný ()

krovinorez

The path of the righteous man is beset on all sides by the Inequities of the selfish and the tyranny of evil men Blessed is he who, in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children And I will strike down upon thee with great vengeance and furious Anger those who attempt to poison and destroy my brothers And you will know My name is the Lord when I lay my vengeance upon thee ()

Jandiczek

Kultovka jak prase! Nevím co by se na filmu dalo vylepšit....Režie a scénář samozřejmě dokonalý! O obsazení tuplem nemusím hodnotit.... Hudba... Kostýmy.. Prostředí... Miluju historky z podsvětí! ()

redmonkey

Film, který jsem viděl asi 30x a nikdy se neomrzí, vzpomínám si na ten moment, kdy jsem ho viděl poprvé tehdy v kině, druhý den jsem šel znovu, pak koupil knihu, pak četl scénář, soundtrack a tehdy si přál k vánocům video kazetu, abych jej mohl pouštět i později. O filmu tu bylo řečeno už vše, za měj nejkultovnější kult, který byl kdy natočený a Tarantinova bestofka. za mě 110% :) ()

Marcel25

Rozprávanie príbehu cez tri na seba mierne nadväzujúce príbehy, by sa asi málo komu podarilo natočiť tak, aby sa mu to postupne niekde nezaseklo, alebo aby to neprestalo baviť. Potrebujete k tomu hlavne dobrý nápad a scenár, aby vás udržal pri filme a neodradil vás. To všetko Pulp Fiction má. Je až neuveriteľné s akou ľahkosťou a presnosťou je film natočený, bez akéhokoľvek slabého miesta, bez zaváhania, s tak explicitnou krutosťou, ale pri tom neodradzuje a nepohoršuje. To dokáže asi naozaj len Tarantino. ()

murinvm

Nejlepší komedie ,která vůbec není komedie.Můžu se na to podívat kdykoli a vždy se výborně bavím...směju se,ikdyž by to asi nemělo být vtipné...výborný soundtrack podrthující parádně odsípající snímek od začátku až po konec tiulků...6/5 ()

MrdDoHrnce

nejlepší hlášky travolty: bobek v trenkách, úchyl do vany!, jdi do piči ty hnusná prcko!, propleskni si ho ty nahej geji... Nejlepší hlášky černocha homosexuála - žádný němel byl hroznej film je průmerna gangsterka vy gejové ()

Egl

Geniální film, kult, fenomén. Je netradičně vyprávěný - několik menších příběhů se na konci spojí v jeden. Kralují zde herci, a to snad úplně všichni, scénář je napsaný a promyšlený do posledního detailu a soundtrack je zde fantastický.  9/10 ()

borec_01

9,5/10 Jeden z nejlepších filmů všech dob! Tady se nám Quentin Tarantino ukázal jako jeden z nejlepších režisérů a scénáristů vůbec! Je to vtipný, drsný a hustý a to se mi na tom nejvíc líbí. Herecké výkony jsou úžasné. Johna Travoltu to vrátilo do branže a Samuela L. Jacksona to ještě víc proslavilo. Tento film má také úžasnou hudbu. Musím také pochválit český dabing tohoto filmu, který je absolutně geniální a skvělý. Výběr dabérů je suprový a překlad je ješte suprovější, protože vtipy jsou fakt vtipné a to i po několika zhlédnutích. Úžasný film! ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra