Helena a její chlapci

• Francie Hélène et les garçons

Epizody(280)

Helena Girardová začne studovat na univerzitě v Paříži. Na koleji se rychle spřátelí se svými novými spolubydlícími, s Johanou a Katkou. Už v prvním dílu dívky potkají tři mladé hudebníky - Mikuláše, Štěpána a Kristiána zvaného „Kuře“. Brzy po té začne každá z dívek chodit s jedním z chlapců.

Tento francouzský komediální seriál pro mladé se téměř celý odehrává v interiérech. Zvláštností české dabované verze je, že velká většina jmen byla počeštěna – z Nicolase se tak stal Mikuláš a z Etienna Štěpán. Volné pokračování u nás běželo pod názvem "Rozmary lásky". (decouble)

Jiří K.

Nejvíce mne bavilo jak seděli v tom mléčném baru - všichni čelem do kamery a když přišel někdo nový, místo toho aby si sedl naproti nim (zády ke kameře), kde bylo místo, šel se radši tísnit mezi ně, kde bylo už narváno, jako "teplý bratr". ()

cold

Hvězdičku dávám za super heavy, rock, trash, rap a hip hop kapelu. Kdyby někdo na ní získal lístky beru je i za 5000. :) :( (již jsem se tak dlouho nezasmál, čemu všemu se dá říkat kapela) ()

wosho

Tak toto je opravdu děs. Sladké zobrazení mladých frantíků a jedné potrhlé Taxasanky. Fakt děs. Odpad jsem nedal jen proto, že ho nerad dávám a ani Helena není taková mrcha, abych jí ho dal. ()

Schuldiner odpad!

Pokud to ještě budou dávat v TV, tak se už předem přiznávám k teroristickému útoku na tu dotyčnou TV!!! A to bez ohledu na to, že TV už léta v podstatě nesleduju.. ()

ClimbVibe

Potkali se takhle 3 kluci a 3 dívky. Byla to velká kolektivní láska, která se odehrávala v pěti lokacích: pokoj studentské koleje chlapců, pokoj studentské koleje dívek, garáž, restaurace a posilovna... Sice žili trochu ve vzduchoprázdnu a mimo čas (-"Ahoj,na čem jste byli v kině?" -"Na novým Spielbergovi."), ale byla s nima dost sranda... tedy, když je vám na začátku 90.let 14 roků a BéHáčko už je trochu ohrané... ()

dehlie odpad!

myslím, že to chodilo na nove s neskutočne trapným dabingom- mikuláš, štěpán.... francúzska soup opera. ()

Movie Gourmet odpad!

KATASTROFA!!! Snad nehorší seriál všech dob, co jsem měl možnost vidět. A jeden z nejpříšernějších českých dabingů vůbec. Verdikt: Odpad! a 0 %. ()

marttaN

Je to strašná prasárna, ale ze sentimentu dávam tři, kdysi jsem to sledoval poctivě (to ještě na světě nebyl Dexter, Fringe atd.) ()