Lupin

(seriál)
  • Francie Arsène Lupin
Trailer
Drama / Krimi / Mysteriózní
Francie / USA, (2021–2023), 13 h 6 min (Minutáž: 41–52 min)

Předloha:

Maurice Leblanc (kniha)

Omar Sy, Vincent Londez, Shirine Boutella, Nicole Garcia, Antoine Gouy, Clotilde Hesme, Hervé Pierre, Ludivine Sagnier, Soufiane Guerrab, Vincent Furic (více)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(17)

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arsène Lupin v moderním pojetí. (Netflix)

Trailer

Soweek

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lupin se zpočátku tváří jako odlehčený heist movie, což je žánr, který jsem očekával a seděl by mu nejlépe. Po dvou dílech ale bohužel nepříjemně zvážní a na to není seriál zase tolik promyšlený ani chytrý a je to bohužel krok vedle. I tak je to ale divácky velice příjemně koukatelné a pokud se zrovna nepotřebujete na něco soustředit, není Lupin špatnou volbou. Druhou letní část určitě dokoukám, třeba má slavný francouzský zlodějíček ještě pár es v rukávu. Tak a teď už prosím opravdu ten remake Fantomase, prosím! ()

chozze008

verbale muzes si jit dneska v klidu vyhonit, protoze to vypada ze zacinas mit nasledovniky viz majo0007, za chvili tady bude velka zumpa, plna hovadskej komentaru. Muzete spolu zacit chodit, ale prosim te nepis nam jak to dopadlo, tvoje zvratkoidni vylevy k tomu co si videl nam staci ()

Updated_Cake

Zajímavý seriál, který ke konci trochu pokulhával. Ze začátku se snaží režiséři budovat napětí a vlastně zvrat v každé minutě a seriál ze začátku vypadá jako úplně něco jiného. Je tam kvalitní příběh, postavy, promyšlené dialogy. Jenže v 2. sérii začne člověka trochu štvát ta vložená retrospektiva, která toho ke konci už moc nepřidává. Jako detektivka docela na prd, ale drama to bylo dobré. Nějak nevidím problém s hlavní postavou že je černá? Asi nějaký stěžovatelský fetiš některých jedinců, Omar Sy je sympaťák a zahrál postavu skvěle. Váhám mezi 3-4* kvůli trochu nudnému konci, na druhou stranu 1. série byla perfektní a 2. lehce pokulhávala, takže zas takový problém tam není. ()

ilemas

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Arsena Lupina znám jen v knižní podobě, ale knihu jsem nikdy nečetl ani neviděl žádný film o tomto lupiči gentlemanovi. Seriál mě velice nadchnul a hned od prvního dílu i přes flashbacky, které nemám rád, ale zde mě kupodivu vůbec nevadily mě nepustil až do konce druhé řady, která je ještě lepší než první, přitom má slabší hodnocení. Omar Sy je neskutečný sympaťák, budu si muset přečíst i knihu. ()

quido_zidle

Já toho chlapa prostě miluju (chtěl jsem napsat "černocha" ale fuj já...). Pokud hledáte něco na dlouhé večery u čeho nemusíte přemýšlet (teda hlavne NESMÍTE přemýšlet) a do Omara Sy jste se zamilovali stejně jako já, tak je to pro vás. Jen ten "poslední" díl snad natočilo 10 ti leté dítě, tam to ani Omar nespraví...Takže průměrně 3 hvězdy (pouze poslední díl 1hvězda) ()

• Během scény v koncertním sále zazní část Dvořákovy symfonie č. 9 e moll „Z Nového světa“. (Shayley)
  • V závěrečné části během koncertu Diop (Omar Sy) odzbrojí jednoho z bodyguardů stejným stylem, jakým to udělal Bruce Willis ve filmu Pátý Element (1997). Ošálí bodyguarda tak, aby si myslel, že má zbraň zajištěnou, a pak mu ji sám zajistí. (UncleMorty)

Související novinky

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

13.10.2021

Streamovací služba Netflix má nového krále. Stalo se jím jihokorejské drama Hra na oliheň, které za první měsíc vidělo zhruba 111 milionů domácností. Neuvěřitelný virální potenciál tak vyšoupl seriál… (více)