Epizody(8)

matous20063

2. série je prakticky skoro stejná jako ta první, takže dost dobrá, místama i lepší, ale máme zde dva velké problémy za které tentokrát dám jen 3 hvězdy. První je absolutně debilní nápad rozdělit sérii na dvě části. A ten druhý je finálová epizoda, nejen že je Mark absolutní fumble goat ale taky to není to co od finále čekám, záporák je takovej rozpačitej píčus kterej neví co chce. Co se týče zbytku jako jsou postavy, reference a příběh tak je to dokonce i lepší než první série, ale bohužel jakožto celek mě to trošku zklamalo/nasralo :-D. 70% ()

Maxtrix

Jestli první sezóna začala koncem první epizody, tak druhá sezóna začala tak okolo epizody čtvrté a to jen kvůli tomu, že neustále sleduje vedlejší příběhy, víc kecá a ultimátně i zpomaluje tempo. Přestože to je hlavním tématem kritiky, já musím bojovat i za tuhle formu, protože reflektuje přesně to, co Mark prožívá - nejistotu a těžké rozhodování. Na druhou stranu tak uplynula celá série a já jsem si vlastně uvědomil, jak málo se odehrálo. Tohle dávám za vinu falešným zvratům - když se odehraje něco, co má příběh extrémně změnit, ale přijde deus ex machina a hned jsme tam, kde jsme byli na začátku dílu (třeba SPOILER - když ta klonovací asiatka chcípne a pak se vrátí nebo když je Mark opuštěn v alternativní dimenzi a minutu na to ho zachraňujou Guardiani). Hrozně rád bych dal 2. sérii 4 hvězdy, protože to vlastně bylo fajn a díky tomuhle způsobu jsme zahlédli ty stejné postavy jinak, ale teď to má 88% což je fakt moc. ()

Woitisek

Druhá sezóna téhle suprácké lahůdky nedělá nic jiného, než že přidává ještě víc na kvalitách sezóny předešlé. Dostáváme zde skvělé jak navrátivší postavy, tak i hrstku nových, peprné zvraty, stále moc příjemnou animaci na pohled a co je z mého pohledu nejdůležitější, je další dost silný charakterový vývoj pro postavu Marka Graysona a jen přiložení do kotle úskalí, kterými si mladý hrdina prochází. Je to už od prvopočátku bezchybná jízda a vzhledem k předloze tu má Amazon našlápnuto na velmi kvalitní značku na dalších pár let. Jen tak dál. ()