Reklama

Reklama

Epizody(8)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (22)

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

U Invincible mám zásadní problém s tím, že se hlavní linka, kterou bych chtěl primárně sledovat, neustále ředí s podřadnými příběhy ostatních. Nepřináší to posun v ničem a ve výsledku se jen získá řada o osmi epizodách bez nějakého výraznějšího posunu. Přitom je vidět opravdu potenciál na neskutečně vážné, tíživé okamžiky. Nedokážu se nějak bavit u toho, kdy se najednou musí řešit krtčí lidi, marťané atd. Proč se nejel ve větší míře Angstrom. Více přitlačit na jeho touhu o odplatě, nějaký skutečně promyšlenou linku, jak oslabit Marka a pak do toho zakombinovat tu největší hrozbu. Čas se plýtvá na zbytečnosti a kvůli tomu si nedokážu seriál užít naplno. ()

Azurovydrak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V mnoha směrech epičtější, grandióznější a zároveň emotivnější a srdceryvnější než první řada. Vylepšená animace (vč. punu v předposlední řadě) je už víceméně samozřejmostí, ale nejvíc mě překvapil příběhový posun. Každá postava se vyvíjí, scenáristé nikoho nešetří, krev stříká na všechny strany a není dne, aby někdo z hrdinů neměl pořádné PTSD z toho, co zažil či provedl. Sice se zase seriál moc soustředil na vztah Marka s Amber (nejmdlejší postavou seriálu) a jejich problémy ve stylu "nemáme na sebe čas" silně nudily, naopak potěšil úplný závěr, který snad konečně naznačil romanci s tou pravou. Nezlobil bych se za víc Omni-mana, ale na druhou stranu ho skvěle zastoupili další Viltrumité (a pokud jsem slyšel správně, tak s touto borinkou se má Mark ještě na co těšit). V poslední epizodě jsem čekal pořádný prison-break, no nestalo se, ale nevadí, i tak byla druhá řada naprostá bomba a těším se na třetí. Celkově se nám značka Neporazitelného pořádně rozrůstá a má obrovský potenciál být v příštích letech animovaným eRkem číslo jedna. 95% PS: Angstrom Levy byl zajímavý, ale jsem rád, že je (snad) po něm. Multiversum je na papíře poutavý koncept, který se ale v praxi může ukázat být hodně nudným, jak mimo jiné předvedla čtvrtá fáze MCU. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

UPDATE PO DRUHEJ SÉRII: Normálne váham, či to nie je pre mňa dokonca na úrovni, ak nie aj lepšie ako The Boys? Zdá sa to riadne vzdialené od seba, napriek tomu, že je to animák, je to neskutočne vyspelé a dospelé, toto je tvrdé animované R-ko, ktoré je nekompromisné, čo sa týka správania sa k postavám. Nič tam nie je čiernobiele a posledná časť ma utvrdila v tom, že druhé šance by sa mali dávať a som veľmi zvedavý, kam to povedie v tomto prípade. Tento animák len tak niečo neprekoná a myslím si, že je minimálne na úrovni filmového Flashpoint Paradoxu či Dark Knight Returns a ostatné počiny ľahko prekonáva. Premakané postavy a ich charaktery, rozvoj a vývoj, jednoducho to žeriem. Teraz si idem pozrieť druhú sériu dlho očakávaného Blood of Zeus, tak som zvedavý. ()

DJ_bart 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moment překvapení z první série – kde divák neznalý komiksové předlohy zcela nepřipraven vkročil do velké krvavé louže – se nečekaně vytratil, a jde tak o místy natahovanou žánrovou kaši, která mnohdy pomalu pendluje z příběhovýho bodu A do bodu B, až to častokrát diváka dost irituje. To však nemění nic na tom že jde o parádní R-kovou záležitost, která ani za mák nešetří explicitností, brutalitou a snahou převracet supehrdinský stereotyp prdelí naruby zcela bez příkras. ()

Colby Sawyer 

všechny recenze uživatele

Kdyby Amazonu netrvalo vyprodukovat 8 dílů dva roky (animace je pěkná, ale S-tier to teda není) a pak je ještě tak pitomě nerozděloval na dvě půlky, tak by druhá série byla lepší zážitek, alespoň jsem si mohl druhou půlku bingenout, protože Invincible je opět velká pecka. Druhá série už nemá ten wow efekt první sezóny, kdy byl divák zaskočen, jak dobré to je, ale kvalita neklesá, právě naopak. Tentokrát je to sevřenější a intimnější jako třeba druhá série Vinland ságy, ale není to méně záživné, právě naopak. Postavy si člověk oblíbí ještě více a proto mají drsnější momenty váhu. Navíc tu jsou krásné reference na ostatní komiksy a vtipná práce s multiversy. Jediná škoda, že to nevychází anime tempem, protože tenhle příběh se hltá sám. ()

Galerie (84)

Zajímavosti (1)

  • Mark se měl v alternativní realitě potkat se Spidermanem, jako se potkal v původním komiksu, nicméně pro seriál se na to tvůrcům nepodařilo sehnat příslušná práva. V komiksu se také Mark potkal s dalšími postavami z marvelovského univerza, včetně Avengerů a Wolverina. (vojtaruzek)

Reklama

Reklama