Príbeh o krásnom, dobrosrdečnom, ale chudobnom dievčati, predavačke kvetín Rosalinde, ktorá túži po láske. Stane sa zázrak a zamiluje sa do nej veľmi bohatý mladý muž Fernando José. Rosalinda sa spočiatku jeho láske bráni, no nakoniec podľahne. Ich láska je vystavovaná mnohým príkoriam, prejde mnohými skúškami, aby nakoniec obaja zistili, že jeden bez druhého nemôžu žiť... (TV Doma)

TerP odpad!

Si ještě pamatuju, když měl někdo v tý době, co to letělo, na rozeniny, hrály tam jen tyhle písničky, tzn. Natalia Oreiro a Thalia... Jo a ještě znělka z Esmeraldy. lol ()

Simo16 odpad!

Ja z týchto trápnych telenoviel nemožem.Stále dookola to isté.Človek príde unavený zo školy a hľa hneď prvé čo uvidí v telke je Rosalinda.No ďakujem pekne.Tie naše slovenské televízie si myslia, že my maldí nič iné nerobíme a na nič iné nemáme čas, len sedieť v kresle pred telkou a čumieť na tieto hovadiny. ()

EliG

Takej klasike proste nemozem dat odpad! Ano, teraz na to pozeram a smejem sa ale ked som bola mala tak Rosalinda bola môj mexicky vzor :D ()

Vendee

Jedna hvězdička za Thalíu, jinak je to stejný odpad jako ostatní telenovely - bezduchý scénář, demence hlavních postav a nulové herecké výkony. ()

popo666 odpad!

Skoda komentaru. Tuto a podobne telenovely berem ako nutne zlo pre senilnych a prostomyselnych dochodcov, ktory to na sklonku zivota naozaj takto potrebuju. Rosalinda, alaaa vecernicek per {7,8,9}0 rocnych ()

metztlimoon

Ja si nepomôžem, ono je to také cukrové, patetické a naivné, že ma to vždy prinúti škodoradostne sa na tých ľudoch zabávať, takže by som to kľudne zaradila do kategórie "komédia" :D Ale aby sme tu neboli úplne neobjektívni, tento patok (=odpad) má však aj pár plusov: Thalia je pekná ženská a dá sa na ňu pozerať (na rozdiel od iných (porno)herečiek v iných telenovelách), seriál nemá milión častí ale "iba" 80 a v každej sa udeje aspoň niečo, plus ešte fajn slovenský dabing (to je taktiež jedna z vecí, ktorá sa vyskytne len raz za uhorský rok;)). Dávam dve, lebo rozhodne som videla už aj oveľa horšie veci, ako bolo toto (napr. Klub sráčov, Oni, Felicitys Journey, akékoľvek televízne noviny). ()

v.indruchova

Je to najivní a to hodně. Lidé se tam chovají opravdu na hlavu, ale v životě to bývá taky, tak co. Růženka je pěkná a její fašák ujde taky:) ()

wdc

Není to špatná telenovela. Dobrý dabing. Sympatičtí hlavní herci. Škoda, že je tam spousta negativních okamžiků a otřesných intrik a lží. I "zábavné" okamžiky tam jsou, ale příliš málo. Hlavní hrdinové si k sobě nemohou nelogicky najít cestu, jednou se hrozně milují a za chvilku se zase zraňují a rozcházejí. Je to tak nechutné a citově vydírací že jsem musel přetáčet. ()

WendyWindy96

Dobře, přiznávám, že mám pro telenovely (a obzvláště pro mexické telenovely) slabost. Dobře řekněme, že na Esmeraldu to nemá. Ale Rosalinda je pořád skvost mezi záplavou nástupkyň, které přišli po ní. Některé postavy byly i dobře zahrané a kriminální nádech byl taky skvělý. Pro mně za 4*. ()