Boba Fett se má na žádost obchodníka vypořádat s partou chuligánů, která obchodníka údajně ohrožuje. Vše nabere jiný směr, když se s nimi Boba tváří v tvář setká. (Varan)

-bad-mad-wolf-

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

(prej SPOILER) Jako jo, je tu ten OMG WTF badass supermoment, kdy DANNY TREJO přiveze Bobovi novýho RANCORA!!! No. Zbytek je tak trochu chudej příbuznej, což je divný, když je ten příbuznej ve skutečnosti pěkně prachatej. Zatím se zdá, že se současnej příběh s verbováním Fettova služebnictva nakonec setká s retrospektivní Tusken linií (otázka nadcházející války a vlády), což nemusí bejt navzdory předvídatelnosti špatně, ovšem za překvápko budu rád + můžeme začít uzavírat sázky, zda si v sérii střelí nějaký cameo Mando. Jinak se tou nostalgií necham šolichat rád, ne že ne. ()

Cappuccino

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Akčná scéna s Wookiem super, začiatok vzťahu s Rancorom potešil, ale naháňačka v meste bola jedna natiahnutá a pomalá nuda. Slabšie štyri, lepšie  tri. Uvidíme, akú armádu žoldnierov si Boba nájde, aby mal šancu proti Pykeom. ()

filmfanouch

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to skvělé. Třetí epizoda The Book of Boba Fett vsadila na návrat režiséra první epizody Roberta Rodrigueze a ten nezklamal a první polovinu seriálu The Book of Boba Fett zakončil výtečně. A především takovým způsobem, že okamžitě naláká na zbytek seriálu, který nejspíš skutečně vsadí na válku ve světě podsvětí. A dodá ve finále přesně ten svěží příběh ze světa předaleké galaxie, který se dokáže ideálně odlišit od Mandaloriana.   V rámci flashbacků nadále pokračuje příběh o tom, jak Boba Fett po událostech Návratu Jediho trávil čas u Tuskenů završení této linky ukázalo, že je Boba Fett skutečně muž cti a pod slupkou drsňáka se pořád skrývá člověk. Temuera Morrison je nadále v roli Boby Fetta ideální a především je skutečně ideální, že i po dovršení šedesáti let má očividně fištrón a v akčních scénách nepůsobí směšně.   Robert Rodriguez dostojí očekávání a představí Dannyho Treja v malé roličce chovatele Rancora. Boba Fett tak nejen získá palác Jabby Hutta, ale i vlastního mazlíčka. Už teď pochopitelně zaznívají zlé jazyky, které tvrdí, že Boba Fett ve svém vlastním seriálu prozatím nedosahuje pověsti, kterou si po celá ta léta v galaxii držel, tohle pojetí této postavy je ovšem přeci jen zajímavější a naznačuje, že patálie se Sarlaccem byla možná jen k prospěchu věci.   Do akce se v průběhu epizody zapojí i zlý Wookiee Black Krrsantan a naznačená konfrontace mezi Bobbou Fettem a zlou verzí Chewbaccy ve finále přináší jeden solidní akční souboj, který dokazuje, že má Rodriguez akci pořád v malíku a nadále je očividně dobře, že ho někdo drží pod kontrolou.   Třetí epizoda ještě výrazněji láká na to, že Fettovo úsilí o dosáhnutí respektu bude ještě složité a bude muset na svou stranu získat nové posily. Fett zde ovšem nadále plní své sliby a místo strachu chce vládnout právě respektem. Chce to ještě ovšem čas na to, aby si šlo o nových postavách udělat pořádný obrázek.   První tři epizody seriálu The Book of Boba Fett ovšem dohromady jako start seriálu fungují solidně a nyní jen nezbývá doufat, že další čtyři epizody na kvalitě nepoleví a válka Boby Fetta proti jeho nepřátelům bude stát za to. Zatím to ovšem očividně vypadá, že je po vzoru Mandaloriana seriál v dobrých rukou a to po stránce akce, vizuálu, vizuálních efektů na vysoké úrovni či nadále vynikajícího soundtracku Ludwiga Göranssona.......       ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery/srajlery: Já nevím, asi jsem zaujatej, ale mě to připadá pitomý. Na poušti velechlupatý stvoření...kravina už z dřívějška, ale tady to bije do očí. Vymlácení Tuskeni partou motorkářů, když do té doby měli oči na šťopkách a byli to kabrňáci... . Děcka na na lítajících skutrech. Wookie nájemný zabiják, místo aby Bobana prostě zastřelil v té jeho kádi, tak ho z ní vytáhne a snaží se ho utlapkat k smrti....směšný. Nesmrtelnej Wookie...nereaguje na nože, střílení nic... . Omluva dvojčat? Sorry, my tě chtěli zabít, nepovedlo se, tak tady máš dárek, my odjíždíme... . Samozřejmě bych mohl přepnout do nekritického fan modu, kdy budu jásat i nad psím hovínkem ve tvaru Hutta, ale ... dnes ne, dnes si moje sympatie tento poseroš nezískal. ()

Landauer

Star Wars jak mají být! Trochu u mě skřípe deus ex machina v podobě darovaného rancora, ale doufám, že Huttové to berou jako jakési zaháčkování si Boby Fetta k další spolupráci. Žádný dárek není zadarmo. Jinak četl jsem si zdejší remcavé komentáře a musím na adresu jejich autorů říct: proč teda vůbec koukáte na Star Wars? Když stejnou logiku použijete na jakýkoliv film, divím se, že se vám vůbec nějaký líbí. Ale chápu, ke Star Wars se před několika lety nějak záhadně dostali extrémně toxičtí "fanoušci", kteří na nich nenechají nit suchou. Za mě je seriálový Boba parádní a moc se těším na další díly. ()

Hellierer

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Uff. Tentokrát se skoro celá epizoda odehrává v "přítomnosti" a docela to bolelo, jelikož po většinu času převládá cringe. Mladí cosplayeři, otřesná honička, čím dál více do očí bijící efekty a ukázka hlavní zápletky, která příliš zajímavě nevypadá (a postavy tomu taky moc nepomáhají). Ale abych jenom nehanil, tak třeba příchod Rancora byl příjemný fan-service. ()

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mňa dosť rozpačitá epizóda, poriadne ani neviem, čo si o nej mám myslieť, je taká nijaká. Nablýskaný dizajn speederov sa absolútne nehodí k celkovej potemnelej vizualizácií seriálu, no vlastne keď sa nad tým zamyslím, nehodí sa to ani do Star Wars univerza vo všeobecnosti. A to ešte nehovorím o tej naháňačke, ktorá bola hrozne nezáživná. Huttovia sa konečne odhodlali prejsť do ofenzívy a tak vyslali do boja Black Krrsanta, aby nadobro skoncoval s Bobba Fettom, čo sa mu však nepodarí. Skutočnosť, že sa dvojčatá zriekli svojho nároku a zároveň ponúkli Rancora ako výkupné za Wookiea, nemení nič na fakte, že sa Boba Fett bezprostredne rúti do područia rysujúceho sa vojnového konfliktu, ktorý rozhodne o tom, kto si nakoniec obháji svoj nárok na Jabbove dedičstvo na Tatooine. ()

Rikky007

teda zatím to byl takový nejistý ale stále slibný začátek, ale tenhle díl s partou teenagerů to úplně zabil. Pojetím oproti už i tak relativně jednoduše podaném Mandalorianovi vyloženě dětinské a totálně naivní. Prostě to, čeho se všichni báli, když Disney převzal Star Wars se postupně naplňuje. Taky mi přijde, že kvality efektů jakoby se zhoršila oproti dobře zvládnutému předchozímu seriálu. ()

celticek

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O něco slabší než předchozí epizoda, ale stále výborné! Dark Wookie i flashbacky parádní, Tuskeni taky cajk. Máme se na co těšit. Pomaleji ty skútry už jet nemohly? To byl trapas, snad jediná kaňka. Dobrý štěk má Danny Trejo. ()

lookin328

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ne tak dobré, jako předešlá epizoda, ale stále za mě velmi dobře odvedená práce. Musím říct, že z Fetta na mě sálá atmosféra Star Wars mnohem víc, než z Mandaloriana. A jak zde někdo píše o tom respektu k Bobu Fettovi, byl považován za mrtvého a 5 let se toulal pouští. Je logické, že si ten respekt zase musí vzít zpátky. Ostatně, to je hlavní myšlenka celého seriálu. … Pro tento díl 3 z 5. ()

Mr.Revenge

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Boba fett legendy: Největší borec a antihrdina z celé ságy, jeho jméno je po galaxii známé a každý k němu chová respekt i strach když ho vidí. Boba fett aktuální éra: No... V Mandalorianovi to vypadalo nadějně, pak náhle v seriálu otočil o 180 stupňů a je naprosto useless bojovník a prakticky naprosto neznámý bojovník jehož jméno říká naprosté nic... Jo, a taky správnej chlap, takovej Geralt prakticky, akorát bez skillu. Celej tenhle seriál je naprostá diskredibilita původní legacy Boba Fetta, je to naprosto, a teď doopravdy i dle nových SW měřítek, useless charakter. No nic, pokud chci kvalitu, holt počkám na Mandaloriana. A opravdu, nejde jen o to, že Fett je prostě jinej, ale doopravdy to psaní, dialogy a akce nejsou žádná kvalitní práce - což na konci této epizody jen potvrdilo, že epizodu dělal Robert Rodriguez. Mimochodem, neustálé sundávání a nasazování helmy je supr taky no. Alespoň cameo Dannyho bylo pěkný. Každopádně gratuluji, povedlo se jim zničit naší jedinou postavu, kterou jsme respektovaly stejně jako Vadera. ()

tomik99

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsem zmatený. Po dvou naprosto dokonalých audiovizuálních zážitcích dostaneme honičku na spídrech, která vypadá jako ze špatného snu. Minule jsme tu měli vlakovou loupež (!), která musela být náročnější a vypadala skvěle. Zpomalené a nereálné spídry byly ale děsné. To samé ten komparz nové Bobovi ochranky, znovu sáhli po nějakých neznámých hercích a bylo to z toho hned cítit. Navíc hlavní děj nic moc. Pokud toto je uzavřená dějová linka s Wookie lovcem a Hutty, tak jsem dost zklamaný. Ještě to je dnes na čtyři hvězdy, ale opravdu s odřenýma ušima... ()