Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MontyBrogan
  *****

  Výborná komédia. Vo Wilderových filmoch je obdivuhodné skôr ako boli napísané dialógy, než samotné jednotlivé vtipy. Bezchybná bola tiež dvojica Lemmon - Curtis, Tonymu to celkom pristalo aj ako žene (a to som ho predtým nepokladal za nejakého veľkého fešáka), ale samozrejme nie tak ako Marilyn. :) Koniec sa vyznačoval okrem toho legendárneho vtipu aj otvorenosťou príbehu. Ale vtedy NAŠŤASTIE ešte nebola taká doba, aby to hneď zúročili v pokračovanie, alebo aby to bolo dokonca robené s tým úmyslom.(20.6.2013)

 • Morien
  *****

  (1001) Mně přijde, že tento film je naprosto dokonale napsaný. Když pominu všechny osobní vášně, kvůli kterým tento film zbožňuju (Marilyn a ty její božsky necudné šaty, roztomilý pánský ansábl, osobní konotace), tak prostě musím profesně obdivovat, jak je to promyšlené. Vypointované jsou jak jednotlivé dialogy, tak celé scény i film jako celek. Opravdu profesionální práce, a ještě navíc třeskutě vtipná.(4.1.2013)

 • Webb
  ***

  Co se tu stalo? V tom dortu bylo něco, co jim nesedlo. :-) [6/10] (Ashton, Mirisch) (Čb. /// Produkce: I. A. L. Diamond, Doane Harrison, Billy Wilder /// Scénář: I. A. L. Diamond, Billy Wilder /// Kamera: Charles Lang /// Hudba: Adolph Deutsch /// Oscar: Orry-Kelly (kostýmy) /// Nominace na Oscara: Billy Wilder (režie), I. A. L. Diamond, Billy Wilder (scénář), Jack Lemmon (herec), Ted Haworth, Edward G. Boyle (výprava), Charles Lang (kamera)) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](13.4.2009)

 • pepo
  *****

  Klasika klasík a nestarnúca zábava pre divákov každého veku alebo filmového zamerania. Herecký koncert Jacka Lemmona, Tony Curtisa a krásy Marilyn Monroe určite všetci poznáte. Kanonáda hlášok a vtipných situácií je neuveriteľná a súčasné žánrovky sa pri nich smutne krčia v kúte. Pre mnohých divákov najlepšia komédia všetkých čias.(7.12.2017)

 • Sawy
  *****

  Určitě jedna z nejlepších komedií všech dob.Billy Wilder je skvělý režisér a po několika vážných filmech(Ztracený víkend,Sunset Boulevard) natočil tuhle oddychovou záležitost.Tony Curtis a hlavně totálně odzbrojující Jack Lemmon jsou skvělá dvojka a rozomilá Marilyn Monroe je parádně doplňuje.Ještě taky nejde nezmínit výborný závěr a legendární poslední větu:"Inu,nikdo není dokonalý."Klasika. 90 %(5.9.2009)

 • - V Rusku byl film uváděn pod názvem "Jen dívky smějí hrát jazz". (džanik)

 • - Film stál 3 000 000 dolarů, na půjčovném vydělal 24 000 000 dolarů. (M.B)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 19. března 1959 v Chicagu a v Memphisu. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace