Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ****

  Dnes již kultovní romantická komedie, která tak trošku paroduje mafiánské snímky. Čekal jsem trošku více humorných situací, ale vtipné to bylo i tak docela dost. Nejvíce film táhl Tony Curtis a Jack Lemmon a tentokrát slavná Marilyn Monroe byla spíše lákadlo na fanoušky, protože nehrála bůh ví jak dobře, ale krásna byla to bez pochyb.(1.9.2010)

 • Pítrs85
  *****

  Klasika, která rozhodně patří do toho nejzlatějšího filmového fondu, Hollywood ve své nejryzejší podobě, no zkrátka legenda. Komedie, kdy humor byl ještě vkusný a opravdu opravdu vtipný, dvojice Curtis-Lemmon tu předvádí neskutečnej výkon, Marilyn Monroe samozřejmě zlatá, i když mi nikdy nebyla kdovíjak sympatická. Skvělý film, u kterého se budete smát od začátku až do úplného konce, jeho a možná i svého ;-)(29.7.2014)

 • Boss321
  ****

  Věřím, že tahle komedie patří mezi kultovní mezníky v dějinách kinematografie, ale po téměř padesáti letech už to na mě nezapůsobilo tak jak nejspíš mělo. Je zde spousty vtipných scének, hlášek a gagů, ale po tolika letech už jsme většinu viděli v jiných filmech. Jack Lemmon s Tonym Curtisem hrají jak o život a opravdu se do rolí moc hodí. Marilyn Monroe byla krásná, ale přeci jenom v dnešní době už jsou trochu jiné trendy. Na závěr bych jen dodal, že komedie je to moc milá, ale strašně jí ublížil zub času.(8.11.2007)

 • Dzeyna
  ****

  Výborná komedie plná vtipu a překvapení. Rozhodně jsem se pobavila. Vždy jsem si myslela, že Marilyn Monroe měla poněkud štíhlejší postavu, ale nevadí, stejně je to kočka. A Tony Curtis a Jack Lemmon se svých rolí zhostili naprosto báječně a všechno měli do puntíku špičkově provedené. Tleskám; na tu dobu hodně kvalitní podívaná.(12.1.2013)

 • nascendi
  *****

  Nikto nie je dokonalý a dokonalý nie je ani tento film. Ale, ako sa v ňom hovorí "proti naftě se plout nedá" a ja si zatiaľ neviem predstaviť, že by som mu dal menej ako päť hviezdičiek. To by som musel prehodnotiť všetky komédie a do toho sa mi vôbec nechce. Isteže, pri dvadsiatom alebo neviem koľkom zhliadnutí už nemám šancu objaviť niečo nové, a ani ten smiech nie je taký hlučný a spontánny, ako kedysi. Ale nakoniec, ani od dobrého paprikáša neočakávam gastronomický objav, ale zaručene dobrý chuťový vnem. A keď sa v nejakej spoločnosti budú spomínať komédie, na ktorých sme sa dobre zabavili, verím, že Some Like It Hot bude filmom zjednotiteľom.(11.5.2011)