Moderní společnost ovládá kult krásných žen. Betty má smůlu. Se svými tlustými brýlemi, špatnou pletí a nemožným účesem se mezi krásky rozhodně neřadí. Betty je prostě ošklivá. Betty pracuje v módním domě Eco Moda. Je pracovitá a zodpovědná a nesporně také schopná, ale krásy moc nepobrala. Betty je odsouzena do role chytré ošklivky, kterou její krásné kolegyně neustále ponižují; cítí se osamělá a touží po lásce. Zamiluje se právě do toho nejméně dostupného muže - samotného prezidenta společnosti, syna jejího zakladatele a velkého záletníka Armanda Mendozy... (Pawlinkaaa)

Legas odpad!

Pracuju si hezky na bufetu, přijde taková usměvavá babička a říká: "Už je hezká?" Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že mám zapnout televizi na Ošklivku Betty. Tak jsem byl nucen se také podívat (jedním okem). A věřte, že pokaždé, kdy ta bába dojde na bufík, vždycky se mě zeptá na to samé a vůbec nechápe, že já se na takový sračky nedívám. ()

IQ Tiqe

Jako celek je to brak, ale kdyby byl celý příběh (který podle mě špatný není) scucnutý třeba do 3 dílů, mohlo by to mít něco do sebe. ()

Spinosaurus odpad!

FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ!!!!!! ()

Fingon

Moje milá Betty, takhle tě hodnotí? Vždyť jsi jediným seriálem tohoto typu, na který jsem se byl ochoten dívat... ()

WANDRWALL

Ošklivých a hloupých žen je hodně. Krásných a hloupých je taky hodně. A BETTY to dokázala. Můžeme v tomhle rozsáhlém seriálu sledovat postup, jak se začala zlešovat mentálně i fyzicky! Ukázala cestu mnoho ženám i v této zemi! ()

ARI50

Ne ne ne je to už normální a nejhorší že naši dabují tyhle sračky a pořádné seriály ne katastrofa. ()

duklak2

Skvělé, neuvěřitelné. Nikdy bych to neřekl, ale Ošklivka byla super. Zábavnost každého dílu byla na vysoké úrovni. To by mě fakt zajímalo, kolik jste viděli dílů? Prosím, odstraňte ty odpady. Děkuji předem. ()

Caelos

Byla to celkem sranda. Avšak co na tomhle bylo nejlepší? Přeci to, že Betty šla v Kolumbii do autosalónu Škoda a koupila si tam zbrusu novou Škodu Fabia, ve které pak v seriálu jezdila! Tohle mne vážně donutilo otevřít hubu až mi do ní vletěla nízko letící vrána. ()

Vesman

Ano, přiznávám se, tuhle telenovelu jsem sledoval a to dokonce její značnou část, ptáte se proč...v základu to byla stejná bbost jako ostatní podobné produkty, ale aspoň tam bylo relativně dost momentů, u kterých jsem se nasmál, proto hodnotím tak jak hodnotím. Naívc všimli jste si, že na IMDB má ošklivka hodnocení 8 z 10? ()

kleopetra odpad!

Nejenom ošklivá, ale taky hloupá, když se neumí pořádně učesat, sehnat si lepší brýle a něco na sebe, co by nevypadalo jako pytel od brambor. Když přijde do firmy, která obchoduje s oblečením, tak jak je možné že jí to trvá tolik dílů???????????? Blbost, že moc krásy nepobrala. Jen to úspěšně maskuje, což je vidět od začátku seriálu. Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ()

Můj další řecký příběh

Můj další řecký příběh

23.06.2006

Existuje mnoho příběhů o ženách či dívkách, které z ošklivé kačeny se změnily na krásné labutě. Za všechny třeba Ošklivka Betty, Když jedna bota sedí, Popelka (a všechny ty filmy na ní založené,… (více)