Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

bobstock

Další z mdlých pokusů Netflixu udělat hrdinsko-komiksový film (osobně bych přejmenoval na Thunder Balls) s prostorově silnými ženami k smrti užvaněnou Melissou a vyzrálejší Octávií, které tak tak navléknou své přílehávé oblečky a jdou bojovat proti nezáživným padouchům. Zřejmě chtěli tvůrci povzbudit i více vypasené spoluobčany k sebevědomějším fyzickým činnostem, protože když se budete hodně snažit, možná potom sbalíte chlapa napůl kraba, kterého si můžete i částečně sníst...25% ()

Stocki

Co si budeme nalhávat. Je to slátanina, kterou pravděpodobně nedokoukáte nebo si ji už podruhé v životě jistě nepustíte. Nicméně, zabít škaredé odpoledne v dobách restrikcí, se tímto snímkem určitě dá. Já se osobně párkrát pousmál a Jason Bateman s klepety je výbornej :D ()

Blueeyes

Mě to zase tak moc nepohoršilo. Ano, bylo to hloupaté, nanicovaté a málo vtipné. Na druhou stranu se to, dle mého soudu, v tomto ohledu moc neliší od ostatních počinů na superhrdinském poli. Vesměs mi přijdou kvalitativně i obsahově velmi podobného ražení. A to natírání klepet máslem byl takovej bizár, že na to hned tak nezapomenu, a to se cení. U většiny podobných filmů zapomenu obratem na všecko. Klepeta ale z hlavy nevymažu :-), bohužel. ()

Flopik

Asi by len stačilo napísať, že som sa pri pozeraní cítil trápne.  Mellisu fakt nemusím a Octaviu tiež nejako neobľubujem, no čakal som aspoň nejakú lepšiu komédiu. Vtípky sú blbé, ale nie tým dobrým spôsobom. Väčšinou som len krútil hlavou a pozeral na hodinky. Natočené je to pekne, zopár vtipov ale tiež vyšlo, no to je fakt všetko. Za mňa rozhodne nie a 2* len tak tak. ()

Harpy odpad!

Tento film je jedna otrasná sračka, nestálo to ani za pustenie do podmazu. A ešte sa má človek dívať na dve tlustoprdky, ktoré nie sú ani vtipné. Nerozumiem prečo toto vôbec vzniklo. ()

dannyyy

Jedna hvězda za Jasona Batemana, který jako jediný mě v tomto paskvilu nesral, ale naopak to příjemně oživil. Jinak samé klišé - lokace, hrdinové vs. záporáci, hudba, atd. Co ale nejvíc tomu chybělo je humor. Nezaznamenal jsem ani jedinou scénu, kde bych se pousmál. Naopak mně bylo trapně za samotné tvůrce. Silně nedoporučuji ani na nedělní odpoledne. ()

Bozvav

To, že se super hrdinkami staly plnoštíhlé čtyřicítky, je mi velmi sympatické (čím to asi bude), nicméně na nějaké lepší hodnocení to nestačí. Bohuže,l film je dost špatný jako celek. Humor moc nefunguje, Melissa ani Octavia nejsou v roli příliš uvěřitelné, dějová linka je vzorem všech klišé a největší potenciál Laser, nedostala ve scénáři jedinou chytrou větu. (Ne, že by jich film obsahoval nadbytek). Celý děj je předvídatelný až běda. Jako světlou výjimku vnímám dceru Octavie a Kraba, bohužel ani ti, nedostali větší prostor. Co říci závěrem. Superhrdinský film to není ani omylem, na komedii málo vtipu a jako parodie se to zase bere moc vážně. Myslím, že podruhé v životě se na to už nepodívám. Škoda, neb s takovým obsazením to mohla být pecka. Za mne dvě slabší hvězdy a to jen proto, že jsem fanoušek Melissy. ()

BOURQUE

Jeden z najslabších a najzbytočnejších filmov, v ktorých sa Melissa McCarthy za posledné roky objavila. Ten, kto zná Melissu a jej humor (prípadne prvé filmy, ktoré točila v spolupráci s jej manželom), vie, že na čo sa má „tešiť“. Najviac ma prekvapuje, že v tomto filmu sa objavila Octavia Spencer. Ona je predsa serióznejšia herečka (viem, že hercom/herečkám súčasná situácia nepraje, ale snáď ani ona nie je na tom tak zle, že musí ísť do všetkého). Mimochodom, jej herecká spolupráca s Melissou má svoje nedostatky – tá chémia medzi nimi nie vždy funguje. (Paradoxne, najlepšie boli tie scény, kde Lydia a Emily hrali ich detské alteregá.) Predpokladám, že cieľom filmu bolo len zabaviť diváka a trochu možno parodovať súčasné superhero-based filmy. V obidvoch prípadoch to dopadlo veľmi zle. Sem-tam nejaký úsmev z tých scén sa možno objaví na tvári diváka, ale celkovo je viac tých (mega)trápnejších scén. V tejto forme a hlavne s daným suchým scenárom fakt zbytočný film! Opätovný, fantastický prešľap (obrovský krok vedľa) Netflixu! Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

Olík

Přesně ten případ, kdy se podíváte na obsazení, režii, plus-mínus na děj, v hlavě si dopředu zesumírujete, co a jak a nakonec skutek utek. Ben Falcone (Život je večírek), Melissa McCarthy (Ženy sobě), Jason Bateman (Šéfové na zabití), Barry Peterson (Millerovi na tripu), nestandardní superhrdinové (teda pardon, superhrdinky)……to přece musí být třeskutá nekorektní nálož. Tak nic no, fakt nebyla. Potřebujete ve v jednu hodinu po půlnoci usnout a není jiné možnosti…..v pořádku. Ale jako komedie, kterou budete chtít vidět opětovně……myslím že takových masochistů se najde jenom pár. ()

dalziel

Základne pravidlo komických dvojíc spočíva v odlišnosti výzoru respektíve charakteru.Tu sa to však ignoruje a tým pádom film nespĺňa svoj účel. Napriek výhradam som to dopozeral a miestami aj bavil. Prvá pol hodina však bola viac ako kritická.Klasická stream vata tento krát od Net fikslu. ()

Vabr

Neuvěřitelně trapná, debilní a nudná komedie, u které hodnocení odpovídá na jedničku. Alespoň zpočátku, kdy jsou hlavní postavy děti, je to možná trochu dobré, ale to je extrémně málo na 105 minut! U filmu mi přišlo, jako bych častokrát sledoval jakousi nástavbu na nějaký fakt povedený vtip/scénu, která bude následovat, u níž se po*eru smíchy, ale ono se tak nestalo. Namísto toho ta nástavba vůbec neskončila, a jen pokračovala až do samotného konce. Čím déle jsem toto hovnodílo sledoval, tím mi bylo zřejmější, že dobrého vtipu se nikdy nedočkám a že Benu Falconovi je úplně u prdele, že vymyslel něco tak neoriginálního s všelijakými klišé co jen existují. Vyhodnocení: Kde vzala holka superrychlost zůstane navždy nezodpovězenou otázkou 🤥 ()

Razzor_82 odpad!

"Jsme síla hromu, pamatujte si to." Spíš další silný odpad z dílny Netflixu. Opět vyhozené miliony dolarů jen pro zaplácnutí programu. Pro mě dvě nesympatické herečky. Trapnému humoru se zásadně nesměji!  0/10 ()

rublik05

Po celou dobu jsem si kladl otázku, proč něco takové vypustili mezi lidi. Vždyť muselo být každému jasné, že to prostě není dobrý film. Přiznám se, že mě zlákala Melissa McCarthy, protože nevím proč, ale přijde mi docela sympatická. Ale co předvedla v této rádoby akční komedii, to bylo čisté utrpení. Její dvojice s Octavií Spencer působilo extrémně nepřirozeně a uměle, stejně jako většina jejich scén. Humor jsem hledal marně, přestože snah o vtipnou scénku bylo celkem dost, všechny ale vyzněly zcela do prázdna. Akční scény byly rovněž absolutně o ničem, příběh nudný, bez šťávy, připadlo mi, že trvá věčnost. Zkrátka zde nefunguje zhola nic. Vlastně ani nevím, jak mám snímek brát, jestli jako parodii, komedii či komiksovku, nic z toho totiž Thunder Force není a docela by mě zajímalo, proč Netflix investuje do takových hloupostí. Hodnocení zahrnuje čistě jen místy slušný rockových soundtrack a občasný náznak příjemné atmosféry, jinak prakticky nemám co hodnotit. 2/10. ()

Aurewen

Co k tomu říct, snad jen to, že pokud o ničem nechcete přemýšlet a chcete se jen jednou zasmát, tak proč si to nepustit. K předvídatelnosti děje- to je tady snad od začátku do konce. ()

Likan7 odpad!

Absolutní vrchol nevkusu. Proč tam vlezla herečka tak nadaná, jakou Spencer je? Však má Oscara a jednu nominaci. Tohle je pod její úroveň, přesně na takové, na jaké se naopak pohybuje Melissa McCarthy. Tu ženskou nenávidím a každým jejím dalším filmem je to silnější. Není vtipná, nehraje ani průměrně a neumím si představit člověka, co jí má rád. Vrcholem týhle trapárny (jinak se to fakt nedá nazvat), je pak scéna ze začátku filmu a talířem syrových kuřecích prsou. Ale šmajchlování s chlápkem, který má místo rukou krabí klepeta (nekecám), je hned na druhém místě. Při sepisování ročních nejhorších filmů se určitě na Thunder Force mnohokrát vzpomene. Tohle fakt nejde... ()