Zápisník jedné lásky

Notebook, The

Zápisník jednej lásky

Romantický / Drama

USA, 2004, 123 min

Rozpočet $29miliónovTržby USA $81,001,787Tržby Celosvetovo $115,603,229Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD od roku 2006 v USA $86,946,400 //počet predaných kusov 7,728,772║ Pekný film ale nič viac pre mňa, sympatická Rachel McAdams bola vybraná do svojej úlohy trefne, kdež to Ryan Gosling mi tam až tak nesadol a preto som moc túto romanticku story nezbaštil s takou chuťou. Taktiež réžia v podaní Nicka Cassavetesa nie je až taká sláva, nemá až taký talent aby mohol takýmto príbehom povedať niečo viac než mu dovolí zaužívaná šablónka u takýchto námetov. __2013: Druhé pozretie omnoho viac nadchlo. /80%/(12.7.2007)

Silné čtyři hvězdičky. Vlastně mám obrovskou chuť, napařit maximum, jenže jsem před dvěma týdny viděl Definitely, Maybe a proto nejsem zdaleka tak nadšený. Je tu všechno, co má správná romance mít. Plus něco navíc, a to je linie z přítomnosti. Díky ní je Zápisník jedné lásky zejména ke konci úplně jiným sladkým dramatem, než bych od něj čekal. Gosling a McAdams jsou děsně fajn, z Timberlakea a Spearsové v zajímavostech jsem upřímně šokován a uvolněně vydechuji díky hereckému obsazení takovému, jak dopadlo. Film má sice dvě hodiny, ale všechno uteče tak rychle, že se člověk ani nestačí zavrtět na sedačce. Prostě výborný romanťák, který nemůže zklamat, když víme, co chceme.(28.8.2010)

• AngelAngie

Jsem asi úplně mimo, ale nejen, že mě to nebavilo, ale přímo nudilo a nejzajímavější mi přišlo předávaní MTV MOVIE cen, kdy za líbací scénu získali cenu a herci se líbali na pódiu ..(24.5.2008)

The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds.. Dojímavá slaďárna se spoustou medu a cukru kolem. Protože dokážu být i romantička, tak mi to vůbec nevadilo a překvapují mě některé zatvrzelé komentáře tady. Kdo by nechtěl prožít takovou letní lásku a mít srdce Ryana Goslinga? (nebo popř.Rachel McAdams):-)Většina příběhů končí tím, že se dvojice plačtivě obejme a usmíří, tady to Sparks dotáhl až do úplného konce, takže nás nečeká vyloženě happy end. Jsem ráda, že se film úplně nedržel knižní předlohy, která se mi ani zdánlivě nelíbila tolik jako film, ale v obojích případech by se to podle mě obešlo bez těch zamilovaných stařečků. Každopádně i tahle dějová linie má své kouzlo.. Jinak Ryan skvělý, čím dál víc mě utvrzuje v tom, že je skvělý herec a Rachel-i když ji mám ráda-mohla trochu ubrat na tom přehrávání, poběhávání a chichotání se. Každopádně ideální podívaná pro snílky, pánové, takto byste se měli chovat ke svým slečnám!:-)(16.2.2012)

objektivne uznavam, ze s inym hereckym obsadenim by to bolo pravdepodobne nizsie hodnotenie, ale ta magicka pritazlivost medzi Ryanom a Rachel ma vzdy chyti za srdce. Nadherny pribeh lasky. A just verim, ze taka existuje :)(24.1.2015)