poster

Zápisník jedné lásky

 • USA

  Notebook, The

 • Slovensko

  Zápisník jednej lásky

Romantický / Drama

USA, 2004, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Romantika, která nepřináší nic nového pod sluncem, ale to staré je tam podané svižně a živě díky dobrým mladým hercům. Ta linie s důchodcema mě ale nebavila a přišla mi tam navíc. 70%(6.4.2010)

 • movie
  *****

  Krásný krásný krásný. Sice klišé a absolutně nic vás z hlediska příběhu nemůže překvapit, ale stejně mě to hezky zahřálo a potěšilo. A Ryan Gosling a Rachel McAdams jsou úžasní! Krásný *_*(30.11.2005)

 • Aluska88
  ****

  Velmi příjemná romantika s excelentní ústřední dvojící, kvalitním scénářem a předvídatelnou pointou:) Ryan Gosling opět nádherný a Rachel McAdams opět úžasná. Ve scéně, kdy se oba rozcházejí u auta, mě pohled na Ryana dostal natolik, že jsem měla na krajíčku. Vypadal naprosto zlomený a zničený, jako kdyby se měl zhroutit a rozpadnout a když jsem ho tam takto viděla, ty slzy tam byly. A k tomu ještě nádherná ústřední melodie.(6.3.2013)

 • hellstruck
  ****

  The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds.. Dojímavá slaďárna se spoustou medu a cukru kolem. Protože dokážu být i romantička, tak mi to vůbec nevadilo a překvapují mě některé zatvrzelé komentáře tady. Kdo by nechtěl prožít takovou letní lásku a mít srdce Ryana Goslinga? (nebo popř.Rachel McAdams):-)Většina příběhů končí tím, že se dvojice plačtivě obejme a usmíří, tady to Sparks dotáhl až do úplného konce, takže nás nečeká vyloženě happy end. Jsem ráda, že se film úplně nedržel knižní předlohy, která se mi ani zdánlivě nelíbila tolik jako film, ale v obojích případech by se to podle mě obešlo bez těch zamilovaných stařečků. Každopádně i tahle dějová linie má své kouzlo.. Jinak Ryan skvělý, čím dál víc mě utvrzuje v tom, že je skvělý herec a Rachel-i když ji mám ráda-mohla trochu ubrat na tom přehrávání, poběhávání a chichotání se. Každopádně ideální podívaná pro snílky, pánové, takto byste se měli chovat ke svým slečnám!:-)(16.2.2012)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $29 million tržby celosvetovo : $115,603,229(15.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace