Brano

Takto vyzerá skutočne zlá paródia. Trápne, sprosté s príbehom bez nápadu. Takisto aj nové herecké prírastky boli mizerné. 1* za dve, tri vtipné scény. ()

AgnesDee

Parodie na horor, ze kterého mám opravdu hrůzu, a na horor, kterýho jsem viděla asi jen část. Ale je to vtipný, jedno místo je dokonce i děsivý a zavírám si před ním oči, a skončí to stejně jako jednička. Není to tak dobrý jako Děsnej biják, ale vtipný to je. ()

JosefTomas

Naprosto zničující (a bohužel ne v tom dobrém smyslu), takže zůstává na jedné straně ucházející parodie Vymítače ďábla, ale na té druhé prakticky vykonstruované running jokes, které jsem ale vběhly z původního filmu, v němž jim dech došel. Ubohá ždímačka peněz a trpělivosti. ()

hrumsrt

Scary Movie jsou super série, která ale má svoje vzestupy a pády... A bohužel první pokus o sequel není tak dobrý jako v prvním případě. Nápad s domem je natolik svazující, že nejlepší částí zůstává úvodní vymítač ďábla, pak už to jen klesá.. Ale Chris Elliott si to tak užíval, že nemám problém si to dát znovu a znovu.. Nefunguje všechno, ale snaží se to zachránit třeba dobrým hudebním mixem. Takže pytlík si klidně nechám na hlavě, ale otvory bych prosil na oči.. 50% ()

Graham

To nejlepší na začátek ... ty dvě hvězdičky jsou za ten podařený výstup parodující Exorcistu, jinak kde nic není, ani smrt nebere. ()

JohnCoffe

já si teda myslím že to nebylo tak zlé..jasně že jednička je nepřekonatelná ale tohle si taky zaslouží určitě aspoň 2 hvězdy ()

Toumyk

Ani jsem to nedokoukal, po 45 minutách už mě naprosto přemohla chuť k tomu sledovat pokračování tohoto amerického "komediálního" balastu ()

keyzar

Musím říct, že to u mě většinou zvykem není, ale tenhle díl se mi líbil o hodně víc, než jednička. Myslím, že místy to byla opravdu dost vtipná parodie na známé horory i ty méně známé filmy. I když o tomhle snímku vůbec člověk nemůže přemýšlet, tak i tak to nebylo zas tak strašné, aby to nestačilo i jen pro pouhopouhé zasmání. ()

djbarrel

Další várka parodií na všechny možné horory i nehorory, tentokrát opatřená velkou dávkou nechutností, ale opět se povedlo nesklouznout je trapnosti a já se dobře bavil. 80 % ()

route60 odpad!

Nefalšovaný hnus a tvuci doufají že se někdo zasměje a doufají marně, úpadek parodie až na samé dno, Keenen Ivory Wayans stratil veškerou soudnost ale peníze jsou důležitější že? ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla