BoPo

Úvod parodujúci Vymítače ďábla vzbudzoval dojem, že tvorcovia presne vedia, ako zopakovať úspech jednotky. Bohužiaľ následne, spolu s Tori Spelling, pôvodná partička blbov rozjela nevydarenú sériu vtipov na nie moc vydarené filmy. Ústredný motív tvorí Zámek hrůzy, čo v porovnaní s Vřískotem je samozrejme úplne iný level potenciálu zaujímavosti. Jediné čo možno pochváliť (ak nerátam spomínaný skvelý úvod), tak je chromý sluha a jeho ruka šmátralka. ()

Tommassi3

"Myslím si, že spí s naší dětskou vychovatelkou Victorií.. To proto ji nejspíš zaměstnává, my totiž žádné děti nemáme.." ;) ()

moviesfan

Parodie jsou vtipné nebo jednoduše trapné. ,,Scary movie 2" je ještě poměrně vtipná parodie s mnoho absurdními scénami, ale už pro svou absurditu získávají plus. Takže to ještě beru. ()

Chermy odpad!

To snad ani nemohl nikdo myslet vážně! Škoda peněz, proč radši neposlali do Afriky velkej pytel brambor ()

villon17

Těžké rozhodování mezi jednou a dvěma, ale v porovnání s naprosto trapným kameňákem to bylo dost podobné. Vtipy založené akorát na nechutnostech se sexuálním podtextem. Před několika lety bych to ocenila, ale dnes jenom odvracím obličej a nemůžu věřit vlastním očím. ()

Suzie05

No, jestli ještě někdy budu tak hloupá a podívám se na tohle, tak u toho už určitě nebudu nic jíst. Bylo to opravdu hnusné a celkem trapné takže to nemůže dostat víc než jednu*. ()

corpsy

Ako paródia, vydarená. Ak by sme však snímok chceli objektívnejšie posudzovať, asi by to nedopadlo dobre. A tak rada na koniec, rozhodne vypnúť intelekt. ()

Petrson17

Dobrá dobrá, už jsem si vyslechl a přečetl hodně kritik. Je to zřejmě zvláštní a asi vybočuji z davu, ale Scary movie 2 mám moc rád, směju se od začátku do konce, pro mne jednoznačně oddechová záležitost. Uznávám, že konec byl dost slabý a nudnější, ale jinak jsem se náramně bavil. Top parodie .. 65 % ()

Marek1991

Tak táto paródia mi sadla viac, viac som sa na nej bavil, aj keď ma niekedy nebavila, až priam pobúrila. Každopádne stále mimo mňa. ()

Torision

...ale znova už bych to vidět nechtěl,fakt ne. Podobné filmy : Airplane (1980), Ghost Fever (1987), Student Bodies (1981) ()

liquido26

Průměrná parodie, která na jedničku rozhodně nemá. Sice mě to docela bavilo, i když jsem se moc nesmál, ale občas přece jen ano. Opravdu mi vadily nechutnosti typu zvracení, prdění nebo chcaní na koberec. ()

sidzej

O niečo horšie ako prvý diel. Pár skvelých vtipov sa však nájde a túto paródiu si najlepšie vychutnáte po namáhavej práci alebo pri zlom psychickom stave. ()

curunir

Miestami nechutné, miestami sprostné a trápne, väčšinou však veľmi vtipné. Musím povedať, že pri Scary Movie 2 som sa celkom príjemne pobavil. Myslím si, že parodované filmy boli vybraté dobre, hlavne úvodná scená s Vymetačom diabla s Jamesom Woodsom (že sa herec jeho kvalít dal nahovoriť na úlohu v takomto filme) je asi najlepšou v celom filme. Väčšina filmu je párodiou na neveľmi vydarený Zámok hrôzy, ale sú tu odkazy aj na Charlieho anjelov, To, Hannibala, Osvietenie alebo Mac Gyvera. Samozrejme nejaký hlbší zmysel okrem zábavy netreba za ničím hladať, väčšina scén vo filme je veľmi nelogická a streštená (marihuana vyfajčí černocha) a miestami aj na zvracanie spracovaná (ručička - neskonale odporné). Rozhodne na úplné 3* to nieje ale za to pobavenie to stojí. :-) ()

Marsik

NOVA CINEMA HD - Na hlavu tohoto dílu ze série Scary Movie padají slova jako děs, nevkus, trapnost, hnus, nechutnost, někdo se dokonce stydí za to, že film zhlédnul. A já se musím k těmto názorům přiklonit, protože toto bylo opravdu zlé. Zejména pán s odpornou rukou mě iritoval. Jedničku jsem viděl mnohokrát a řadím ji k jedné z nejlepších USA parodií, ale dvojka ji nesahá ani po kotníky. Dvojku jsem už kdysi taky viděl, ale až dnes jsem se podivil, jak moc se od prvního dílu liší, co se množství zábavného humoru týče. Nemile mě to překvapilo. Ještě, že film má cca 70 minut čistého času. No nic, tohle nevyšlo, tak snad si příští týden spravím chuť u třetího dílu. PS: Když už do Scary II půjdete, tak doporučuji jedině s dabingem TV Nova. Kdysi jsem to viděl s dabingem od brněnského studia Ebbi a to byla fakt hrůza. PS 2: Upřímné díky patří Nově Cinema za absenci jakékoli reklamy, hodinu po půlnoci se opravdu vyplatí na vás koukat :) 40% ()

ConanVJ

No dvojka mě nebavila tak jak bych čekal a to jsem se na ní tenkrát tak těšil. Mezi parodiemi se řadí mezi průměrnou podívanou, kdy je zde pár povedených vtípů, ale jsou zde i dost suchý, ne-li trapný chvilky. Za mě 60% :) ()

Rosana

Jednička a trojka jsou bez chyby, dvojka mě dost štvala. Hlavně scéna, kdy v nějakém tom chladícím boxu hlavní hrdinka provádí orální sex, až je přimáčknuta na stěnu vlnou spermatu....bylo mi na zvracení, fakt ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Kvalitativní sešup jak na horské dráze. Pokud byla jednička poměrně příjemnou oddychovou parodií, dvojka není ani zdaleka. ()

mysiak

Ešte odvážnejšie, ešte bláznivejšie...skoro to ide až do humusu...ale inak je to slušné pokračovanie, kde si zahral James "Exorcista" Woods, Tim Curry, gagy sú buď skvelé alebo až humusné, ale aj tak je pokračovanie ako sa patrí....lepšie a drahšie? ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla