BStone

Celkem se mi to líbilo, a jako samostatné sci-fi je snímek poměrně dobrý, když pominu zmršený závěr. Že se cyklus maminky změnil? Ale jinak Ripleyová výtečná, vetřelci občas skvělí, občas vizuálně strašní, o závěrečném mamrdovi už bylo asi napsáno všechno. Jako film z vetřelčího univerza pouze dobrý. 60% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Koho mám opíchat, abych se dostala ven?" Sigourney Weaver alias Ripleyová byla naklonovaná! Spolu s ní však naklonovali i vetřelce. Má to hororový nádech a plno kvalitních efektů. Královna tady porodí nový druh vetřelce, který se fakt povedl. ;) Byl to prostě FEŠÁK. Jinak celé je to takové brutálnější a nechutnější než předchozí díly, což je plus. Akční scény mají taky říz a ta pod vodou obzvlášť. - 80%. ()

drkaldj

Čekal jsem to podle reakcí o dost horší, ale nakonec jsem byl vcelku spokojen. Pro mě oproti předešlému dílu zlepšení ohledně akce a hlavně triků. Viděl jsem pouze prodlouženou verzi. U mě to táhne dolů nakonec nevyužitý a podivný kříženec vetřelce na konci filmu a sexuální narážky (které jsou asi jenom právě v prodloužené verzi?) které mi do tohoto typu filmu nesedí. ()

Oxytocin odpad!

Snad nejtrapnější a největší odpad nejen ze série Vetřelců, ale snese to srovnání s jinými odpady filmové tvorby. Nepochopil jsem, jak taková sračka může vůbec vzniknout a tak vysoké hodnocení, jaké má. Vydržel jsem úctihodných 50 minut, než jsem šel zvracet. ()

HomerKubesh

Spolu s Vetřelcema můj nejoblíbenější díl ságy. Ano vole, počítam i tohle do originální ságy. Bohužel nebo Bohudík vždycky na konci brečím. ()

opatstviolov

Tak jsem se konečně dokopal po hrozném třetím Vetřelci ke čtvrtému dílu. A jsem opět zklamaný. Už po prvních 20 minutách jsem se nudil. Je to sice o něco lepší než předchozí díl, ale od teď už se budu tomuto filmu vyhýbat obloukem. 3/10 ()

cxxj

Nejslabší z celé serie, bez debat.  Z vetřelce se nám tu stává emočně založená postava a to nějak nefunguje. Dalším bodem je fakt, že zdějších 12 (nebo kolik) vetřelců je mnohem neschopnějších než jeden z prvního dílu.  Situaci zachraňuje pár fajn postav (a ne, nemyslím Ripley který tu je prostě divná). Ron Perlman se taky zasloužil o min 0,5 hvězdičky. Technicky a celkově řemlslně skvělé. Plot holes je zbytečné v tomto žánru moc hledat. Dal bych i skoro 3 hvězdy, ale ve výsledku... 50% ()