poster

Čtyři svatby a jeden pohřeb

 • Velká Británie

  Four Weddings and a Funeral

 • Slovensko

  Štyri svadby a jeden pohreb

Komedie / Romantický / Drama

Velká Británie / USA, 1994, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  ****

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Opět plné suchého anglického humoru: "Ten minulý pár se mnou ještě mluví. Bohužel už nemluví spolu. Rozvedli se před několika měsíci. Ale jsem si jist, že to nemá absolutně co dělat se mnou. Paula se dozvěděla, že Piers spal s její sestrou ještě předtím, než jsem se o tom zmínil v proslovu. Fakt, že spal s její matkou, přišlo jako rána z čistého nebe, ale nemyslím si, že by to nějak souviselo s nočními můrami a násilím, které doprovázelo jejich dvoudenní manželství." Znovu vynikající scénář Richarda Curtise, stejně jako v Lásce nebeské, Notting Hillu, Deníku Bridget Jonesové (včetně druhého dílu) a Mr.Beanovi. Trailer: http://www.sms.cz/film/ctyri_svatby_a_jeden_pohreb/ukazka(1.2.2009)

 • golfista
  *****

  Černá komedie o partě přátel a jejich setkávání na svatbách. Velmi příjemné i když chvílemi hořké pokoukání.(10.2.2003)

 • sepp
  *****

  Dnes uz se da rici klasicka romanticka komedie s perfektnimiu gagy a napaditymi dialogy. A Rowan je tu jako vzdy rozkosny ;)(7.12.2003)

 • Houdini
  *****

  Oscar 2 nominace: Nejlepší film, Scénář(8.4.2004)

 • Šakal
  ****

  Ve jménu otce, syna a ducha STATNÉHO prohlašuji, že si Tě beru za svou VÝKONNOU manželku :o) Spíše než romantickou komedií bych tento Newellův snímek nazval přízvisky milý, chytrý, vtipný, inteligentní, smutný,lehce trpký jako někdy sám ŽIVOT. 4* za krásnou a milou Andie MacDowell a W.H. Audenovo pohřební blues v podání výborného Johna Hannaha.(6.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace