Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Napočítal jsem od Romera 6 filmů a tenhle se mě líbí nejvíce. Skvělí herci + dobré nápady + akorátní délka + uspokojivá akce + na vysoké úrovni gore scény = rozhodně jeden z nejlepších a nejpohodovějších zombíí snímků. Mrzí mě, že jsem neodhalil Simona Pegga (důvod proč si film zase někdy znovu pustit). 70%(17.4.2016)

 • Hrabka
  *

  Zombie film úplně mimo mísu. Ale naprosto. 1. Zombíci začali přemýšlet, no kde to jsme? A když už, tak ať to je pro příště zpracováno nějak koukatelně. Tohle bylo opravdu hrozně stupidní. Spíš to vypadalo jako parodie na zombie filmy. 2. Zombie se z vás stane i když normálně zemřete. Tak tady tvůrci taky dost přestřelili. Tenhle film se Romerovi opravdu nepovedl. Ne že by jeho ostatní díla byla o tolik lepší, ale aspoň se na to dalo koukat. Země mrtvých je hloupý, nekoukatelný film s tragickým dějem. O hercích ani nemluvě. Stupidní scéna sřídá stupidní scénu. Téměř nekoukatelné. Jediné co se mi líbilo, byly některé scény, kterým nechyběla akce, a taky pěkné kulisy. 30%(21.5.2010)

 • Le_Chuck
  ****

  Romerovu tvorbu poznám len z počutia a čítania, a ak sú jeho staršie kúsky lepšie ako toto, tak sa je veru na čo tešit. Skoro tak dobré ako Snyderov Dawn, ale pritom úplne odlišný prístup k látke. Najviac poteší poriadna konfrontácia undead vs. live, kedy iné filmy sledujú surviving partičky vyvolených a likvidovanie prevažne zombíkov, v Land of Dead padajú zmetení civilisti na 100+1 spôsobov, krvavo a hlavne s nápadom (piercing, pretiahnutie xichtu cez hlavu) ako na bežiacom páse.(8.6.2006)

 • Stegr
  ****

  75%(13.11.2011)

 • Matty
  ****

  Vítej zpátky, Georgi! 80% Zajímavé komentáře: Radko, sullafelix, wipeout, Camus(2.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace