Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

_Samael

Som fanúšik hry a tak som rád že to aspoň nebola úplná strata času. Chýbalo mnoho postáv z hry, hlavne tých zaujímavých a značne ma mrzelo že okolné prostredie nebolo rozvinuté viac pretože by to dodalo súbojom iný rozmer. Takto je to len zohraná mlátička s pár dobrými bojovými scénami a sexy outfitmi. ()

karamba7

Hned na začátku se přiznám: miluju Tekken. A proto mě tak zklamal. Tvůřrci ignorovali timeline i vztahy postav. Jinoví jediní přátelé jsou snad Hwoarang a Xiyaou, ne? Rozhodně ne Steve Fox, který ve filmu ani neměl být. Jinak je to slušná akční podívaná. Za jméno hvězdičku nahoru. ()

D3mon3kCZ

čekal jsem to upřímě horší... bylo to poměrně zábavné. Christine nosila hezky kalhoty :)), souboje byly poměrně dobrý, až místy na ten střih. Prostě fajn relaxační akční podívaná... ()

Fujin

Souboje jsou těžce průměrné kvality, občas i podprůměrné. Příjemně se dívá snad jen na spoře oděné bojovnice snažící se zopáknout to, co jim před chvílí ukázal choreograf. Včetně tohoto již v Tekkenu není vůbec nic, co stojí za vzpomínku. Snad jen ty úchvatné střihy kalhot, kopírujících velmi pohledné pozadí slečny Monteiro. Štěstí, že jsem Tekken nehrál...to bych byl zřejmě mnohem více znechucen, dle ostatních hodnocení. ()

Naked_Snake

Nehoráznej propadák. Jako klad by se dalo označit snad jen krátké herecké výkony Lateef Crowder alias Eddy Gordo. Ten jediný snad na herní postavu pasoval. Jin teda sklamal asi nejvíc. Nebýt autentického tetování na rameni, těžko by někomu došlo že ten 15ti letý smrkáč prezentuje zrovna jeho. Ještě k tomu s naprosto odlišným bojovým stylem. Mimo to, americké klišé kdy záporák doráží hlavního hrdinu v bezvědomí na zemi, ale náhle se mu vybaví jeho matka s radami nad zlato. Vzchopí se a zničeho nic vyhraje už diváka ani nezaskočí... Ale 4krát za film?!?!?! ()

D3NJI

Podle dřívějšího názoru neměl být Tekken nikdy zfilmován. Ale i když se toho ujal Američan, tak to mělo teda něco do sebe. Sice Jin jako Jin nevypadal a Cary-Hiroyuki Tagawa by měl spíše hrát Feng-Weie ale budiž. Jinovy záblesky z minulosti, jak si vzpomíná na poučení matky je celkem zajímavé a trochu to oživuje film. Každopádně jsem rád, že Heihachi nakonec nezemřel. ***** ()

Jinrey-1

Co se týče hry, tu jsem nesčetněkrát dohrál a můžu říct že spousta věcí nesouhlasila s filmovým představením. Například korporace patříci Heihachimu Mishimovi se nejmenovala Tekken ale Mishima Zaibatsu. Heihachi se s Kazuyou nesnášeli víc než na plátně a Ianu Anthonymu Daleovi chyběli zlé, ďábelské grimasy. Dále bych ještě řekl, že Jin opravdu nevypadal jako jeho jmenovec z herního světa. Navíc můj bratr někde četl, že se zde měl objevit i Craig Marduk ( takový obr ), kupodivu jsem jej zde nezaregistroval. Ale dost kritiky... Celkově se mi film líbil a pokud jej budete nezaujatě sledovat, mohli by se fanoušci i neznalci videohry docela slušně pobavit. Doporučuju. Osobně jsem byl docela překvapen plynulostí zápasů, brutalitou a ostatním. Pokud počkáte po titulcích filmu, dočkáte se bonusové scény. Za to že jsem ji shlédl ( Cary-Hiroyuki Tagawa je můj oblíbenec ) dávám *****. ()

Swifft

Kde jen začít... jelikož su vášnivý fanda a milovník bojových umění, tak tento film, ač se z něj dalo vymáčknout mnohem víc, nemůžu až tak pohanět. Sice ukázku, nebo techniky ze svého milovaného Aikido, sem nikde nenašel, ale celkově byly souboje docela reálný (nemluvě o "finálovém" souboji Jina s "Kyborkem", kdy po prvním úderu do jeho ocelového těla už by rukou asi nikdy nepohl). Jen škoda scény kdy byl Jin přepadnut ve svém pokoji, být tam lepší světlo, bylo by ze souboje i něco vidět a filmu by to určitě jen přidalo. Kdyby se tvůrci více snažili, mohli z filmu vymačkat opravdu hodně, to se jim bohužel nepovedlo, ale pokud má člověk rád bojové umění, jako já, tak se na film někdy rád koukne znovu. Těším se na pokračování (pokud ho tedy někdo natočí) a budu doufat, že bude lepší, než první díl. Celkové hodnocení filmu: 6/10. PS: Cca ve 45s je záběr na 3 policisty, jak běží k nějakýmu "zámku"...před nima jede vozidlo Škoda Felicie s nápisem Městská Policie... :)) ()

snezenka01

Tak o tomto filmu opravdu nevím co si mám myslet.Jelikož jsem v dětství na téhle hře vyrůstala, dost mě zklamal chabý a trochu chaotický děj, kde to pořádně ani nedávalo smysl.Samotná hra má lepší děj a nepostrádá podstatu.Obsazení příšerné nemluvě o tom, že z mé nejoblíbenější postavy udělaly rázem velkou kámošku své ségry, kterou tak nesnáší a kurvičku.Hlavní postava měla jiný charakter, jak ve filmu a o bíle christin ani nemluvím.Chybělo tam dost postav a nevím, proč tam dávali některé postavy až z 6.No na tohle mi už asi nikdo neodpoví. Zkrátka neměli se pouštět do filmu, možná tehdy kdyby to bylo lépe vymyšlené. ()

srotak

Jasně film nemůže soupeřit s takovími tituly jako je Rocky nebo Neporazitelný a má pár chybiček ale já sem v něm nepostrádal dymaniku ani fajn bojové scény. Zápletka jako v každym klasickým akčním filmu, mladéj kluk se žene za pomstou. Mohlo se to povést líp ale i tak sem se fanj bavil. ()

plsek45

Strašné zprznění herní předlohy .... Děj je vytrženej z kontextu chce ho to víc rozvést . Trochu zpestřit zápasy a udělat je delší a propracovanější přece jen to by měla být podstata Tekkenu . Je to hloupé a předvídatelné . Bohužel nebylo vidět bojovat polovinu zápasníků . Jedna hvězda za snahu zfilmovat úžasnou hru a druhá za krásný pohled na Kelly Overton jinak není co chválit :( ()

MonitoRewiew

Zklamalo mne mé očekávání.. Komerční příběh se všemi ingrediencemi, které chcete mít ve filmech, a bez kterých si na sebe žádný film údajně nevydělá. ()

sharik002

Jako skalní fanoušek herní serie jsem se nemohl filmu dočkat. Bohužel, pak přišlo příšerné zklamání. Ačkoli je hra Tekken jen mlátička, ke každé z herních postav se pojí příběh, který se postupem času rozvíjí. O tom evidentně tvůrci filmu nemají ani ponětí, protože si z her vypůjčili jen několik jmen a k těm jménům (a to ani ne vždy) podobu postav - tím podobnost s hrou víceméně končí. Je tedy pravda, že dodrželi i NĚKTERÉ rodinné vztahy (Heihachi - Kazuya - Jin), což mě dosti mate, protože to nahrává myšlence, že přeci jen příběh pojící se s hrou museli aspon trochu znát. Těžko říct, proč se ho tedy nedrželi. Příběh má jinak SPOUSTY cliché a logických děr, které popsali jiní uživatelé a tak bych je jen opakoval... Pár kladů jsem i tak na filmu našel. Vcelku slušně postapokalypticky vypadající prostředí a docela fajn kostýmy (aspoň teda u postav, co se podobají svým předlohám) - Raven, Heihachi, Jin a Dragunov vypadají, jako kdyby z videohry utekli přímo na plátno - a za to taky dávám tu druhou hvězdičku, protože ani za herecké výkony většiny zúčastněných bych jí rozhodně nedal... Škoda že další postavy (viz Christine - ač herečka je kus, Miguel, Steve Fox) ani jako svoje předlohy nevypadají ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin