Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

ill Nino

Na tenhle film jsem se těšil hlavně kvůli soubojům, ale když hlavní hrdina dostával jako malá holka, objevila se tam scény s jeho matkou jak ho učí, tato scéna byla podle mě zbytečná až kýčovitá. Příběh filmu byl celkem matoucí. Takže za povedené boje a za velmi sexy herečku Kelly Overton (na tu jen tak nezapomenu ;) ) dávám filmu tři hvězdičky. ()

Trescha

Rozhodně to neni bůhví jak dobrý film,ovšem jako akční jednohubka na jedno shlédnutí to plní funkci výborně.Film vůbec nenudí a kdyby tam vynechali ty trapně zpracované střílečky tak by se taky nic nestalo. Co se soubojových scén týče,tak na ty se dívá celkem dobře(samozřejmě že Bojka je bojka;-)). Jako fanouškovi herní série mi celkem chyběli další legendy tekkena(Paul,King....),ale přesto nevidim důvod proč tento film srážed níž než pod průměr žánru. No a samozřejmě přihlížím i na tu sqostnou prdelkuu;-) ()

chosan

Je to hodně podobné Mortalu Kombat ale není to zas taková pecka jako on. Souboje i příběh docela ujdou ale docela mě tam vadí ti neznámí herci i když Foo bojuje dobře tak dávám 50%. ()

dudel3333

minimalne 2 krat lepšie ako pre niekoho Warrior,na rozdiel to to nebolo same kliše...............film ubehol ako voda bez zbytočnych natahovačiek.Z tohto žanru jeden z tych lepšie zvladnutych ()

B.e.r.n.y

Konzolovou sérii Tekken miluji a tak jsem si tento počin nemohl nechat ujít. Skutečně jsem byl poměrně překvapen když jsem zjistil že filmové zpracování není taková tragédie, kterou jsem očekával. Děj je dost svižný. Už možná kvůli tomu nedostaly ostatní postavy kromě Jina takový prostor, což je rozhodně škoda. Motiv pomsty, zdrcující poznání svého skutečného otce mi do filmu docela zapadlo. To, že se do filmu nenacpou úplně všechny postavy ze hry muselo být jasné každému Ale i tak jsem jich tam čekal o málo více. . . Nicméně i tak mohu s klidným svědomím říct, že jsem se dost bavil. 6/10 ()

conflig

Jsem ohromný fanoušek Tekkena doma mám téměř všechny díly a na tenhle film jsem čekal dlouhé roky. Bohužel film nedopadl tak jak jsem si představovat. Obsazení je dobré souboje jsou taky povedené, ale z Tekkenem to má pramálo společného... Není to úplně špatný film, ale jako fanouška hry mě štve, že tvůrci úplně kašlou na to, že jednotlivé postavy mají své příběhy a to, že se ve filmu neobjeví oblíbené postavy jako Hwoarang, Xiaoyu, Eddy a Paul s Ninou kteří nechyběli v jediném dílu hry a ve filmu přesto nejsou mu taky moc nepřidá... A doráží to Steve fox který je ve filmu "manager" Jina a Christie je jeho holka.. WTF?! ()

HakitoCZ odpad!

Jakmile se do něčeho, co má původ v Japonsku pustí "umělci" ze spojených států, přetvoří si vše tak, aby se jim to hodilo do krámu, jak se říká. Tento počin vybírá charaktery ze série her Tekken a vrhá je do nesmyslného rádoby napínavého, emocemi protkaného souboje na život a na smrt. Je to Amerika, takže nesmí chybět problém v rodině a milostná zápletka. Tahle prapodivná směs pod taktovkou D.H.Littla upadá do temných vod "američnosti". Film u mě ztroskotal stejně, jako Kruh, který si amíci natočili podle sebe a z áčkového Japonského hororu udělali béčkový akčňák. ()

GR4N4T

Jedná bezduchá bitka bez štipky normálneho príbehu. Svet je rozdelený na 8 skupín a najsilnejšia z nich sa volá "tekken". Každý rok sa v jednej z nich organizuje bitka na život a na smrť. Hlavný hrdina sľúbil svojej matke že do Tekkenskej bitky nikdy nepôjde no ešte predtým behá ako pripečený a kradne aby mohol zarábať "medzinárodné doláre". Ešte keď bol "borec publika" mladý tak ho trénovala jeho mamička ktorá bola zabitá 2 "kladivami" asi preto lebo nemala medzinárodné doláre. o.O Ale Jon Foo bol za mlada poctivý študent tak sa rozhodol že ju pomstí a nemal problém "rozjebať" aj 50 takých ako tí dvaja. wtf ? Príbeh ako by ani Mohamed Khashoggi nevymyslel :D a áno skoro by som zabudol :POZOR SPOILER ()

XTrader

Povedený film s dobrým dějem, dobrými herci. Celkově jsem byl nadprůměrně spokojen, ale na 100% to stejně nebylo :). ()

leonskennedy

Dávam čtyři,ale byl to nějakej divnej formát turnaje?Anna vůbec nenastoupila Raven jen jednou atd.,ale chápu že zté hry udělat film neni úplně lehké. ()

Devon74

Opět sme se nedočkali hodnotného zpracování bojové hry. Všechno špatně, postavy...hlavně nepochopitelný výběr postav. Střih, hudba a o příběhu ani nemluvně ale to bych oželel. Jedna * za Jon Fooa kterej umí ale to je na 80min málo. Jen doufám že vyjde ten nový Mortal Kombat (http://www.csfd.cz/film/279571-mortal-kombat-rebirth/) jehož 10 minut strká všechny Street Fightery, Mortal Kombaty a Tekkeny do kapsy! ()

headhot

Vicemene to nebyl spatny film, klasicke becko, opravdu jen pro fanousky. (Ja jsem velky fanousek a vlastne hraju profi 10 let tekken) Film byl vlastne jakoby dejove 3 dil, ktery si vzal hodne z pateho dilu, postavy a hlasku typu heihachi mishima is dead. Nazory typu,ze tam chybel,king,ling,lei,paul, jsou naprosto zbytecne, tekken ma vice jak 40 hlavnich postav,takze museli opravdu z kola ven. Ne vsechny by se tam hodili do deje. Mozna se jich dockame ve druhem dile,diky 30 sec outru po titulkach. Co se da filmu vytknout je hlavne hrozny strih a hudba ktera by mela tahnout cely film jako ve videohre tu kupodivu byla hrozne utlumena. Jinak postava bryane fury byla naprosto dokonala a podle me nejlepsi herecky vykon ze vsech hercu. Hodnotim tak 50% a mozna se tento film,jeste nekdy podivam na nejake tekken party;) ()

janmatys

No tak jako dobrý no. Když nad tím ale tak přemýšlím, tak pro to dobrý nemám moc podstatných jmen, ke kterým bych jej přiřadil. Jon Foo - dobrej zápasník, a do budoucna s ním asi musíme počítat, jelikož v tomto směru si to diktuje. Kelly Overton - dobrá postava, do budoucna bych s ní nejradši počítal do postele, ale to nejspíš neklapne - nicméně se na ni prostě dobře kouká, a to ku*va dobře. Tím jsem bohužel s těmi superlativy asi skončil ... no, jestě bych se nestyděl napsat, že se celkem dobře koukalo na souboje (až na pár výjimek). Dějově samozřejmě totální sra*ka, ale to se snad ani jinak nedá čekat. Když jsem zjistil, že natočili Tekken film, těšil jsem se samo na Ninu Williams, která i ve hře vypadá jako Bohyně ... ne snad, že by tady vypadala špatně, ale Dwight z ní udělal děvku první kategorie, co se jednou nechá porazit od Christie (Kelly), a ke všemu navíc ještě nevypadá tak, jako ve hře (má na sobě sic nějakej fialovej "komplet", nicméně podoba kde nic tu nic). Hlavní postavy se z filmu nějak ztratily - hlavně pak Xiaoyu, kterážto vypadá ve hře taky libově, ale ve filmu se neobjeví, což je prostě škoda. Konec navíc přímo bije do očí plánovaným pokračováním, ovšem po tomhle fiasku tedy nevím, jestli na to někdo sebere ještě odvahu a finance. Doma na compu nebo TV odbrý, ale vysolit za DVD, to bych se radši postavil do tý arény taky... Nemůžu si pomoct, ale Japonsko je v tý koprodukci podle mě napsaný jenom proto, že je to natočený podle japonský hry. ()

GizmoD

Ako asi moze dopadnut filmovy pokus bojovej arenovej konzolovej hry. Kedze som hru nehral, neriesil som chybajuce charaktery a pod. Z jednoducheho deja a dialogov a chybajucej logiky (akosi zabudli na Annu, ktora vobec nezapasila, boj na zivot a na smrt, pricom polovica fighterov prezila a ine) si vobec netreba robit tazku hlavu. Choreografia vacsiny subojov celkom dobra, no sialeny strih kazi dojem, rovnako ako rychly a nezazivny zaver. Oko muzskeho divaka potesi najma predok aj zadok (a to niekolkokrat) krasnej Kelly Overton. ()

woltrak

Překvapuje mě tak nízké hodnocení. Film má spoustu chyb - dostatečně nerozehrané postavy (ale je to asi dáno jejich počtem), občas divné dialogy, ale v zásadě film celou dobu táhne. Hit to není a herní předloze to odpovídá asi tak co se týče jenom charakterů. Navíc některé chybějí. Takže na jeden večer plný bouřky je doporučuji. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin