Kluci v akci

(pořad)
všechny plakáty
TV spot

Kluci v akci jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni. (oficiální text distributora)

PavHer

Jeden z nejslabších kulinářských pořadů u nás (na Babicu ale nemá:) Některé recepty mají kluci zajímavé, ale rozhodně je neumí divákovi podat, a některé pokusy o vtipy jsou více než trapné. ()

saaaky

Musím říci, že ze všech pořadů o vaření jsou Kluci v akci (snad ještě společně s Ridim a Babicou) to nejslabší, co se dá v televize okolo této " kategorie " nalézt. Recepty i nápady dobré, avšak spousta zbytečných komentářů, chlapci často zadrhávají a není jim rozumět a vůbec, je to takové nemastné neslané :-) ()

iveta234

Pořady tohoto typu mě moc nebaví, nehledě na to, že je většina lidí- jak se říká- tlustí na tři prsty a ještě se přiučí něco dalšího vařit, co ještě neumějí:-) NE,NE, NE. ()

Caesius S.

Pořadů o vaření je nepřeberné množství a většina z nich vzniká kvůli tomu, aby dělaly reklamu určitým ingrediencím (o kterých u nás nikdo neslyšel) a výrobkům. Kluci v akci mi oproti tomu přijdou domácí a přirození a chápou, že nežijeme u Středozemního moře. ()

jeskynka

Bezva pořad s vtipnými kuchaři a zajímavými recepty...pro mě odpočinek a splnění očekávání. V anotaci je jasně napsáno: "neočekávejte složité receptury"...takže ano, není to Jamie, ale to nebyl účel :). Řekla bych, že si tady místní žvatlálci zas akorát honí triko ;). ()

oskiii

Po odchodu Sajlera si  Slanina z toho pořadu udělal vlastní one man show. Nelze si nevšimnout, jak svým neustálým kecáním leze hostům krkem…a nejen hostům. ()

Boris18

Rád se na to podívám. Podle mě normální pořad o vaření a všichni tady na něho nadávají. A kuchař-moderátoři jsou docela v poho. ()

Worf

Kluci umí vařit a mám takový dojem, že ví jaký je rozdíl mezi gourmetem a gurmánem, změna neví škoda. ()

Rahowaa

Jak již zaznělo, jíst se bude pořád a proto budou i nadále vznikat tyto pořady....Jde spíše o podprůměrný pořad, o vaření, se snahou naučit nás něco nového..Oba protagonisté, volí jednoduché a "domácké" vaření, které se jim více či méně daří. ()

Fraktální

podle mě jeden z koukatelných pořadů o vaření. Klucí sou sympatáci , nevím co proti nim všichni mají... Co vaří je mi uplně jedno, jelikož stejně převážná vetšina lidí na pořady o vaření kouká, nevaří podle nich! (maximálně si zapíšou nějakej ten recept, daj ho do šuplíku a příšte pudou zase uvařit guláš kerej je naučila maminka).... ()