Zombies: Den-D přichází

• USA Day of the Dead (více)

Video film na motivy slavné předlohy George Romera vypráví příběh o smrtící (no, smrtící... jak se to vezme) nákaze, která se objevila v malém městečku. Armáda zablokovala všechny výjezdy z města za záminkou armádního cvičení. Nic netušící občané však začnou mít podezření, že tu není něco v pořádku. To pravé peklo propukne až se soumrakem... (jamesjimbo)

Ace.A.T.L.

Novej pohled na zombíky. Už ne ty uloudaný, ale i po stropě lezoucí a s velkou silou. To je něco, co tomuhle filmu zvýšilo laťku. Sice je to už opakovaný klišé a velká dávka štěstí provází všechny, kdo přežijou, ale dívat se na to rozhodně dá. Kdyby se toho ujal někdo s větším potenciálem, mohl z toho bejt film daleko lepší. Ale i tak. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Trilobajt

Ano, končetiny a hlavy létají o sto šest, ale od zombie hororu čekám jiné zpracování. Je pravda, že akce střídá akci, bohužel se člověk i tak nudí. Pokusy o vtipné hlášky taky nepadly na úrodnou půdu a děj se topí v rádoby zombie srajdě. Určitě jsou kvalitnější zombie horory a tento patří bohužel do pouhého (pod)průměru... A ten konec - jak originální... ()

BalbiJirka

Tenhle styl zombie mě vůbec neseděl, jsem zvyklej na ty z "The walking dead" , tady to napadení CNS nevypadalo vůbec realisticky. ()

blekekeke

Ani nevím jak, ale v celku to i uteklo. Zase taková nuda to nebyla, ale ani žádný extra zážitek. Prostě film o viru, zombíkách, a dostatku munice. PS: Jen mě z toho neustálého řvaní zombíků zvoní v uších :o)) PS2: a ještě bych maličkost, že bylo jako moc okaté, když se mami objevila před autem, v pustém lese zombík s pevnou lebkou a tak no :o) ()

brasek

Snímok mi pripomínal mierne nepodarenú televíznu produkciu. Príbeh je mierne trápny, niekedy mierne smiešny a hlavne absolútne nezaujímavý. Diváka môžu potešiť zombie efekty, ale proste ostatné tento snímok postráda. ()

Adam76 odpad!

Vážně skvělé superinteligentní zombíci se vyhýbají kulkám, schovávájí se jako vetřelci jsou zkrátka chytřejší než lidé v této naprosté hovadině. ()

Jardys88

Jednoduchý film pro nenáročné diváky....nepovedené filmové triky se snoubí se zrychlenými záběry, které se chabě snaží oživit děj filmu....spousta umělé krve a legrační pohybování zombíků.....víc hvězdiček si nezaslouží ()

Ponocnej

tak ja mam zombie filmy rad tak sem mozna trochu nespravedlive vykouzlil pul az jednu hvezdicku navic .... film to neni spatny ale je to vlastne nonstop akce na druhou stranu jako plus vidim vesele situlace kolem zombie-vegetariana :-)) ()

fifsus

Sice zbožňuju filmy se zombíkama, ale tohle vážně nešlo... vydržel jsem se na to dívat 30 minut, ale pak mě ta rozlítaná kamera a superzombíci už fakt neskutečně štvali... ()

Raggnar odpad!

Děs a hrůza. Parta G.I Super s.p.c ultra navy speciální US mariňáků podává klasické americkohrdinské kousky, při kterých se mě díky bohu vypínala televize a kočka mě kousala, ať už to vypnu, nebo rozdrápe sedačku. A ten poslušný zombie-mariňák na konci, to byla abonentka na dortu. Chce se mi blejt ()

reccal

Gore efekty slušné, zombíci lahodící oku. Málokdy se ale stává, aby se ze zombie filmu byla - a věřím, že místy nechtěná - komedie. Zombík lezoucí po stropě? To už bylo trochu moc i na mě a od zombie filmu fakt nečekám, že se budu většinu filmu dusit smíchy, což se tomuto filmu podařilo. Jistě, hláškách nebo zabouchnutému zombíkovi se člověk zasměje rád. Ale bungee zombíkovi už těžko. Takže velmi slušné béčko, které by si ovšem mělo vybrat, zda bude hrát na vážnou, nebo komediální notu. 40% ()

Rychleji

Opravdu mě děsí vyhlídka na hbitější a rychlejší zombie, než jsou lidé... K tomu všemu ještě myslící ... Ale bohužel, ani tento aspekt nezachrání B film od podprůměrného hodnocení ... Ale nebylo to až tak zlé, že? (to do všech béčkových hororů budou cpát "baf" na konci?) ()

zeromen

Kurňa co to je? Inteligentní zombie atleti. To bych fakt nechtěl někde potkat:-) Natočeno horkou jehlou a docela levné. A přitom nějaká snaha tam možná byla natočit solidní béčkový horor ale já jsem to nepoznal. Efekty no nic moc, obsazení jakž tak ujde, hlavně sexy vojanda ta tam fakt sedí:-) Celý film jsem se snažil něčeho chytnout abych dal větší hodnocení ale ne a ne mě přesvědčit o nějakém lepším hodnocení tak dávám dvě, aspoň za snahu....:-) ()

kamcacik

Jak napovídá samotný název, horor je o zombíkách, ale ne o těch, kteří jsou pomalí, jenže o těch, kteří jsou rychlí a jakmile spatří živého člověka, tak se proti němu rozběhnou. Akce je tam dost, děj se vyvíjí taktéž dobře. Zhlédnutí hororu stojí za to. ()

zanvalzans

Celkom som očakával lepšie prepracovaný snímok.Zombíci mi pripadajú komický a pritiahnutý za vlasy,tak im dám aspoň dve hviezdy...nech sa nažerú! ()

KapitanKuraz

Presne to čo som od toho čakal, som aj dostal, ak ste výhradne na indické telenovely, tak si dávajte odpad, ale kurva šak to je čistá paráda a ešte tam máte malú zombie lásku. PS ani zombie nemusím byť, ale v tej scéne vo vetračke by som milo rád Menu uhryzol do toho jej maskáčového zadočku, byť na mieste toho bažanta. ()

Little_Sawy

Budhova prostřední noho, na coo jsem to já za tragypíčovinu jen civěla? Jo, byli tam zombici, který požírali ostatní protože mozečky to je skrátka žužo labůžo, šmakocinka žejo, ale aby dokázali lést po stropech, lést ventilací šachtou, usmívat se, střílet z pušek to mi teda hlava nebere, a jakože moudrá sem. Dokonce i chudák Ben, který byl ožužlán svím nějvišším poručíkem a z Bena se stane rázem poslušnej zombiček, kterej bude ale vegetarián, jenom smůla že tam žádna okurka, nebo brokolice nebyla, do který by se mohol z oblibou zakousnout. Až na pár efektů které mi místami kazili požitek z filmu, to celkem na mé hodnocení i šlo. ()

Booman

Z počátku slibně vypadající zombie horor, u kterého jsem se chvilkami i bál. Až na Menu Suvari, která vypadala jak čivava navlečená do vojenského mundůrku jsem z filmu měl dobrý pocit. Asi tak v polovině se to ale zlomilo a já zažil noční děs nočního hlídače ve skladu na nočníky. Hlavní postavy začli být tak hrozně cool, že jsem si nebyl jistý, zda film není namixovaný s Rambem nebo něčím takovým. Zombie začali běhat po zdech jak ještěrky. Pak se objevil hlavní zombák, což byl asi nejúděsnější zážitek. Rozběhl se proti našim hrdinům a kulkám se vyhybal s takovou vervou, že jsem se chvíli bál, aby nerozjel breakdance. A samozřejmě nechyběl klišé konec, kdy jsou oficiálně všichni zombie mrtvý a jeden se objevý těsně před obrazovkou. Suma sumárum, první polovina horor, druhá polovina komedie jak natočená Zdeňkem Troškou. ()

Předělaný Romero podruhé

Předělaný Romero podruhé

13.07.2006

Když se nejaký ten čas zpátky začalo proslýchat, že jeden z pionýrů vyvražďovaček Steve Miner rozjíždí natáčení remaku Day of the Dead, mnozí fanoušci originálu byli skeptičtí. A budou asi i nadále,… (více)