Zombies: Den-D přichází

• USA Day of the Dead (více)

Video film na motivy slavné předlohy George Romera vypráví příběh o smrtící (no, smrtící... jak se to vezme) nákaze, která se objevila v malém městečku. Armáda zablokovala všechny výjezdy z města za záminkou armádního cvičení. Nic netušící občané však začnou mít podezření, že tu není něco v pořádku. To pravé peklo propukne až se soumrakem... (jamesjimbo)

Likan7

Rychlý zombie jsou prostě skvělý. Zážitek je pak hned intenzivnější, když člověk ví, že postavy nemají půl hodinu na dohrání partie v šachu, než k nim kucí dojdou ale asi tak půl minuty, protože všichni jsou běhavý a rychlý jako Bolt. První polovina je skvělá, tam jsem přemýšlel o 4, ale ve druhý polovině, kdy už nezbývá moc lidí na jídlo a scény jsou spíš o těch přeživších, co mají hrát jak moc jsou v háji, jde film hodně dolů. Finále už je čistá nuda. Přesto je to po Úsvitu nejlepší díl série, překvapivě. ()

Lupes

Já vlastně ani nevím, proč jsem na to koukal. Rozhovory poté, co vám vymře (či jste sami rozsekali) půl vlastní rodiny: "Jsi sexy!" "Velký válečník vám ukáže svou sílu!" ... * ()

Hellknight12

Pozreté po rokoch. Celkom fajn film. Taký B-éčkovy Zombie film. Každopádne dá sa na to pozrieť. Herecký je to to slabšie. Zombieci sú celkom slušne spracovaný. Efekty za mňa bieda. Atmosféra filmu je prvú polovicu fajn druhá polovica filmu už neexistuje. Tento film má samé protiklady niečo je dobré a hneď na to príde niečo zle. Príbeh je klišé na klišé. Celkové hodnotenie za mňa je 40%. Raz za čas sa na to pozrieť oplatí ale žeby som ho nejako vyhľadával to vôbec. Ak máte radi zombie filmy tak sa na to dá pozrieť ale ak chcete horor tak nie. ()

Holly_Wood

Nechápu, co má tenhle film společného s tím Romerovým, stejnojmenným. Remake to není ani trochu. Anebo sakra v tom Romerovi vidim něco úplně jinýho, než všichni ostatní. Romero je hororová poezie s pěknou myšlenkou, zatímco tohle je jen naprosto bezduchá řežba. Víc než na Romerovu tetralogii to navazuje na 28 dní poté a Resident Evil. A ze všech jmenovaných je tento film nejhorší. A to nejen kvůli naspeedovaným "zombíkům". Žánr zombie-horor nepřežil přechod do nového tisíciletí. ()

playboy_05

Bez nějakého úvodu, šíleně tuctové...pouze 85 minut sekání hlav a stříkání krve...do slušného hororu to má daleko ()

danielwanderer

Zombíkov máme radi aj po novom roku, tak im radi napíšeme pochvalný report :). Pochvalný? Zase nepreháňajme, nieje to úplne niečo úžastné, skôr priemerný horor, kde nám zombíci vedia rýchlo utekať ;). Ľudia si mysleli, že je to len chrípka, alebo niečo také, no v nemocnici to vypukne úplne... Armáda? Áno aj tá tu je, ale je úplne neschopná. Veď naši hrdinovia budú z väčšieho percenta práve z US army, no, že by im to nejako veľmi pomohlo :/. Oštepár je týpek to som si nemohol odpustiť ;). Nemôžem uprieť napínavosť a pocit bezmocnosti v niektorých častiach, ale inak nemôžem ani uprieť priemernosť a zabudnutiahodnosť snímku ako celku. ()

beso74

Noo tejto blbosti som dal 3 hviezdičky len kvôli tomu, že rádio má svoj domov na Elm Street. Škoda že sa vo filme neojavil iný slávny obyvateľ tejto ulice, mohlo to byť podstatne zaujímavejšie. ()

john.h

Průměrné zombie béčko s pár světlejšími záblesky v podobě solidních nápadů. Například Ving Rhames požírající vlastní oko či zpřátelený zombie. Kdyby se to celou stopáž neslo v takovém odlehčeném stylu a chrlilo to nonstop černej humor, tak to bude možná i kultovní záležitost. Takhle mi to přišlo, že se to tváří až moc vážně a ty fórky tam působily jako pěst na oko. Mohlo to ale být ještě vážnější a horší. Bez těch pár solidních černejch fórků by to byl těžkej podprůměr. ()

melekos

Průměrný zombie "horor" s průměrným obsazením, průměrnou zápletkou a špatným vyvrcholením. Originál jsem neviděl, tento remake měl podle mě ale větší potenciál. Asi si ale nezvyknu na zombie obdařené pomalu nadlidskými schopnostmi. ()

Tormentor665

Trochu pachu od Romera tam jistě zůstalo, i když ti zombíci jsou už dost přepálení. V rámci žánru naprosto druhořadý projekt, ale příjemně koukatelný. ()

lovlick

plno krve, kusů masa, zběsilých zombie, kteří jsou nebývale rychlí, ohební a chytří. sice špatně sestříheaný remake, ale účel to plní:-) ()

--TMO--

Zombíci, ktorí šprintujú jak Michael Johnson? Zombíci, ktorí masovo skáču z okien?? Zombíci, ktorí LEZÚ PO STROPOCH??? Sorry, ale napriek všetkej mojej radosti z každého filmu, v ktorom sa pohybuje oživlé mŕtve mäso, tento film je triumf debility všetkých možných remakov z poslednej doby. Jedna hviezda len kvôli tomu, že to JE film, v ktorom sa to oživlé mäso vyskytuje. ()

Daxus

Nějak nevím, proč je zmiňován Romero, když s jeho filmem nemá krom názvu tenhle film nic společného. Dále nevím, proč je film tak špatně hodnocen, když je v rámci akční větve žánru výborný. Nic nového pod sluncem, ale to staré je udělané dobře. 75% za drsný černochy. ()

habertek

Od tohodle filmu nečekejte, že to bude nějaký brutální zombie horor. Jo pár ,,akčních" scének tam je, ale je to takovej béčkovej horůrek u kterýho se zabalíte do peřin, přitáhnete si misku brambůrek či popcornu a v klídku křoupáte.... rozhodně tenhle filmek ničím neurazí... ()

GoustDog

Celkově slabota, a to i pro fanoušky zombie žánru. K uzoufání nudné to ale zase není, takže v případě období sucha je to dobrá volba. Nejvíce mě asi drtilo, že se tu zombie pohybují, jako kdyby měli epileptický záchvat, a k tomu skáčou jako Spider-Man:) ()

Daryl.Dixon

Pryč jsou ty časy, kdy se za vámi zombíci táhly líně jak našlápnutá žvýkačky za podrážkou, a vy jste si říkali, jak je možné, že vůbec někoho dohoní a sežerou. Tady je tempo zombíků a rovněž celého filmu poněkud svižnější, mrtvoly tu lítají rychlostí sjetého feťáka na perníku, a než si stihnete někoho oblíbit, už je z něj jen trupík, jehož končetiny lítají vzduchem. Co mě dostalo asi nejvíc, tak to je zombík, který se tohoto degustačního menu neúčastní, protože je vegetarián. Na video film dobré, rozhodně mě to nezklamalo. ()

Brano

Vzhľadom na hodnotenia som očakával väčší prepadák, ale ono to nakoniec ani nebolo také zlé. Od začiatku do konca je to jedna veľká akcia, ak trochu vypnete, tak sa to dá pozrieť. Pre mňa pozerateľné béčko. A Mena Suvari v tých maskáčoch vyzerala skvelo! ()

Předělaný Romero podruhé

Předělaný Romero podruhé

13.07.2006

Když se nejaký ten čas zpátky začalo proslýchat, že jeden z pionýrů vyvražďovaček Steve Miner rozjíždí natáčení remaku Day of the Dead, mnozí fanoušci originálu byli skeptičtí. A budou asi i nadále,… (více)