poster

Divoký Stomp

 • USA

  Stomp the Yard

 • Slovensko

  Divoký Stomp

 • Slovensko

  Tanec ulice

Muzikál / Drama / Romantický

USA, 2007, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rt12
  ***

  Tyhle taneční hip-hop filmy jsou na jedno brdo. Většinou se nevyržím dívat do konce a dělám u nich nějakou jinou činnost. Divoký Stomp mě překvapivě bavil.(25.5.2014)

 • Ridick
  **

  hmmm...tak dalsia tancovacka o dosiahnuti svojho ciela so stastnym koncom plna tupych klise vsetkych druhov...jedine co tu ako tak vycnieva je zadok meagan good a niektore stepove sceny (najma ta na konci je husta)...ale inac odporucam you got served...(31.5.2007)

 • Dever
  ****

  Dramatický začiatok nepôsobí nijak hrozne, ale smrť blízkeho a následne presťahovanie sa na inú školu? kde som to už len videl.... Tak ale treba uznať, že Sylvain White prišiel aj z niečím novým a to steppingom. Mix Hip-Hopu a stepu? Prečo nie, však pár nových maličkostí a nových choreografií sa vždy počíta.............. Soundtrack Tim Boland: 1. Go Hard or Go Home ,2. Vans ,3. Poppin' ,4. Sign Me Up ,5. The Champ ,6. Walk It Out ,7. Pop, Lock & Drop It ,8. The Deepest Hood ,9. Come On ,10. Supermixx's Black in the Building ,11. Storm ,12. In the Music ,13. Ain't Nothing Wrong with That ,14. Bounce Wit Me ,(5.5.2011)

 • K.I.N.G.
  *

  Tak tento tanec zvaný "stepping" nebo co, je podle mě, stejně jako i celý film naprostá šaškárna postavená na hlavu. Nezáživné, neefektní poskakovaní sem a tam se současným děláním ksichtů. Vůbec jsem nepochopil, jak mohou nějaké týmy soutěžit v takovém křováckém rituálním natřásání a jak věděli, kdo je lepší, když tam zrovna nebyla porota a tak, ale neva. No a popové hvězdičky Ne-Yo a Chris Brown by si dneska se svou novou hudební image mohli zatančit už akorát tak někde s teploušema na diskotéce.(7.11.2012)

 • Popluh
  ****

  Taneční filmy zrovna dvakrát nemusím (neokouzlují mě ani klasiky typu Hříšný tanec či Flashdance apod), ale tohle mě celkem dostalo. Přestože Divoký Stomp podobně jako Let´s dance zpracovává stokrát viděný příběh akorát okořeněný tancem, svoji úspěšnější romantickou konkurenci válcuje především zpracováním, které je v tomto případě o třídu výše.(14.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace