Divoký Stomp

Tanec ulice

Muzikál / Drama / Romantický

USA, 2007, 109 min

• Ridick

hmmm...tak dalsia tancovacka o dosiahnuti svojho ciela so stastnym koncom plna tupych klise vsetkych druhov...jedine co tu ako tak vycnieva je zadok meagan good a niektore stepove sceny (najma ta na konci je husta)...ale inac odporucam you got served...(31.5.2007)

Při sledování začátku jsem si myslel, že půjde o další film, kde budou break dance battly. A taky že jsem se nemýlil. Ale tento film se liší od ostatních flmů zaměřených právě na toto téma. Nevyskytujou se zde zádné gangy a ani žádná ghetta. Dalo by se říci, že ghetta a gangy jsou nahrazeny univerzitními kluby, což filmu jedině prospívá. Navíc to není jen o break dancu ale o stepování. To já tedy nemusím ale bylo to dobré a trošku řízle breakem. Dobrá hudba. Nejde samozřejmně o čistý hip hop ( ten já rád ) ale o taneční hudbu ale i tak si nemůžu stěžovat. A samozřejmností je předvídatelný konec. Hodně mně potěšila účast rapperů, kteří dělaji RnB a to konkrétně Ne-Yo a Chris Brown. Dost mně zaujal výkon neokoukaného Columbuse Shorta, kterého jsem ještě nikde neviděl hrát, tak podal velice slušný výkon. Někomu by se možná zdála být unavná stopáž snímku, ale skoro dvě hodiny jsou celkem v pohodě. A právě tím se Stomp the Yard liší od ostatních filmů se stejným tématem, které měli cca 90 minut. Opravdu dobrý film, který si ty 4* zaslouží.(12.1.2008)

Klasický černošský film o tancování. Namachrovanej hlavní hrdina, kterej dokáže přesně to co chce. Má úspěch, holku, školu. to co se stane na začátku je vlastně jen škraloupek, ve krerém navíc neni vlastní vinou. prostě průměr, break mi přišel zajimavej(29.7.2008)

Net/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 3/10 Choreografie 4/10/// +kvalitní dramatický příběh, romantická dějová linka, slušné obsazení na taneční film -hudba rozhodně nepatří do mého vkusu, slabá choreografie, herci (tanečníci) nic extra nepředvedou (kamera to dost kazí), i závěr je na poměry tohoto žánru celkem nevýrazný, chybí tomu víc emocí, chtělo to větší chemii mezi postavami/// Proč mám pocit, že jsem to už někde viděl? Ale neřešme to. Tyto taneční filmy jsou si hodně podobné a vždy mají podobný průběh. Důvod proč film nehodím mimo taneční plac je ten, že jako dramatický příběh má co nabídnout a navíc mě celkem zajímal vztah hlavního hrdiny a Meagan Good, které to tady hodně slušelo. Jinak fain vedlejší postavy, ale v tom hlavním film bohužel selhává, škoda každé promarněné šance na skvělí taneční film./// Celkem 57%///(25.7.2010)

Teď už můžu srovnávat se Step Up 2. Narozdíl od Step Up má tenhle film opravdovou duši a není jenom o tanci, ale skutečně se zde odehrává emocionální příběh. Výborný!(18.9.2010)