Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kecka007

Námět není špatnej. Jen to provedení. Otřesná práce kamery kde z fightů nemáte absolutně nic.Měla jsem pocit,že to natáčel běžec maratonu,který s sebou měl kameru a náhodně,když běžel viděl,jak se v lese řežou dva borci tak to prostě za běhu natočil a běžel do cíle. Od Austina jsem čekala víc,ale co se dá dělat. Při závěrečné scéně kdy Austin dohodí odjištěný náramek do vrtulníku který je ve vzduchu jsem si neodpustila sarkastický posměšek. Škoda,dalo se z toho vytěžit mnohem víc. ()

zeromen

Slušný nápad, slušné obsazení. To je asi vše z kladného hodnocení. A co se nepovedlo, scénář, režisér a hlavně drobátko ujetý konec s helikoptérou. ()

futislav

Kdy už si dá konečně scénárista tu práci a absolvuje aspoň kurz kraw magy nebo pouličního boje ? Na ty souboje se fakt nedá koukat. S tou odstřelovačkou bych trefil na tu vzdálenost králíka do oka a ne stokilového svalovce s prdelí na bradě.I ty dvě hvězdy jsou moc. ()

Peky

Ta záměrně roztřesená kamera během soubojů je vyloženě na pěst, fiasko. Jinak jde po všech stránkách o průměrný béčkový akční film, který je koukatelný, ale diváka ničím nepřekvapí. ()

mitush

Taká malá akčná jednohubka. Na Battle royale to síce nemá, ale žiadne väčšie výhrady mi nenapadajú. Snáď len miestami rýchla a utrasená kamera pri súbojoch. Steve Austin je prekvapivo dobrý a Vinnie Jones snáď nepotrebuje komentár. ()

D_Cooper

I takové jsou.... Jako námět dobré, ale to provedení katastrofa. Herci jako by věděli co to točí za odvar, protože to bylo hrozné. ()

Bow-Z

V žádným případě nemám problém s béčkovou akcí, jejíž hlavní předností není propracovaný scénář. Atraktivní námět, prostředí a obsazení. Osvědčení tvůrci. Tohle všechno napovídalo, že si oko fanouška daného žánru přijde na své. Ovšem potenciál nebyl zdaleka využit, naopak byl nehorázně promr(d)hán. Akční scény působí směšně a nejsou vůbec tak kulervoucí jako třeba ve Vítejte v džungli. No a nesympatičtí členové štábu si nic jinýho než kulku do hrudi nezasloužili, což je možná jedinej klad filmu. Za kung-fu asiata a pár světlých výjimek 2* ()

cstars

Jednoduchy scenar a neprokreslene postavy jsou v tomto zanru celkem ocekavatelne. Kamera a strih na velice dobre urovni. Herci hrali svoje postavy tak jak meli. Vyborne becko, skoro dve hodiny ubehly jako nic. Musim dat tri. ()

TrokUruk

Film se stále oblíbenějším tématem: poslední kdo přežije, vyhraje. Rozjezd v podobě přehlídky věznic a vysazování na ostrov super. Některé bitky, jejichž wrestlerský styl mi vcelku sednul, taky vcelku kvalitní, ale výsledný dojem z filmu mi trochu kazí občasná hektičnost výše zmíněných bitek a některá hluchá místa. Jinak vcelku dobré béčko, do kterého přesně zapadl v roli správňáka Steve Austin a v roli záporňáka Vinnie Jones. ()

pelegryna odpad!

Veřejná reklama na "zdravou výživu"... Hloupoučké, provplánové a nedotažené ve všech směrech.K tomu tzv prasokonec!!! Vidět jednou a pak si již nikdy ani nezvzpomenout... ()

Socirel

Celkem solidní rubačka s jednoduchým dějem, kde se úspěšný producent snaží zbohatnout, tak že natočí na opuštěném ostrově akční řežbu s trestanci a umístí ji na internet. Steva Austin je sice velmi dobrý wrestler, ale jako herec mi přijde strašně prkenný. ()

Puchyr

Z filmu jsem měl takový surrival pocit. Představa že vás vyhodí na ostrově s vědomím, že dalších devět vězeňských hrdlořezů vás hledá aby vás zabili a zvítězily. Skvělý je tady Steve Austin a jako záporácký bastard Vinnie Jones. Film má podle mě originální příběh, perfektní atmosféru a akční bojové scénu jsou docela slušné ne? Proto nechápu hodnocení, to se vám to fakt nelíbí? Vím zázrak to zrovna není, ale určitě by si tento film zasloužil minimálně 65 / 69 % Jí bych dal i 70% rád se k tomuto filmu vracím a jako béčko je skvělí. ()

karolinapesk

Doufám, že se tohoto neotřelého formátu chopí TV Prima se svou novou zabijácky zábavnou reality show Čápi v hovnech. Bartošová se ožere hned po výsadku, Trávníček prohrábne Zedníčkové trávníček, vysportovaný Krampol skope do kuličky Kostkovou ve svůdných šusťákách a jako Fénix z popela vstalý dá Pomeje přes piču zákeřnému a hrubiánskému Krytinářovi. Pochopitelně bude vítězem toho masakru Vondráčková, která ty svině zažaluje v Haagu. Výhodou je, že to bude pořád menší kravina než tenhle film. ()

nihiliste

Průměrné akční béčko. Podobné Battle Royal, avšak ne tak dobré. Nicméně pro večer, kdy nechcete moc přemýšlet a jen něco "zkouknout" před usnutím - tak tohle je to pravé. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)