Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Romeroo

Tak to byla zase přehlídka „filmařiny“. Céčkovost prvního kalibru prošpikovaná akční řeží a dementním příběhem, na jehož vymyšlení by stačila i banda „studentů“ ze ZVŠ….abych jen nečernil a nehanil, tak mohu napsat, že i u pár scének jsem se bavil…bohužel těch bylo opravdu maličko…hodně slaboučké 2*. ()

Dinsberg

Akční mlátící šumák, který jen vykrádá reality show filmy. Steve Austin v kladné roli docela válí, ale Vinnie Jones je mi protivný ve většině filmů, ve kterých se objeví. ()

soviczka

Tedy po přečtení několika komentářů jsem čekala něco ještě mnohem horšího. No i když... Pravdou je, že těch necelých dvou hodin života nelituji jen kvůli postavě Steva Austina (ne, tím vážně nemyslím jeho postavu filmovou ;)...). ()

morris22

Klasická oddechovka s hodně jednoduchým příběhem, jehož konec se dá odvodit už v první třetině filmu, přesto jsem se ale celkem bavil. Přehnaná očekávání jsem neměl, tudíž mě nemělo moc, co zklamat. Některé herecké výkony by zasloužili hvězdičku jednu, ale celkově 55%. ()

Pitryx

Celkové hodnocení snižuji o hodně za naprosto debilní scénu s telefonováním hlavního hrdiny své babě. A za další debilitu, totiž tu vzpouru tv spolupracovníků. Přece od začátku věděli, do čeho lezou a co se bude točit, takže ty kecy a sračky kolem dokola si mohli autoři nechat pro mateřské školy. Je to veliká škoda, jinak poměrně svižný a odpočinkový film se dostává do rádoby filosofické polohy a to naprosto zbytečně. Už ani nepíši o dalších nesmyslech, jako třeba kde vzal Jack lepicí pásku atp. Takže plusy za poměrně svižný děj a za sympatické hlavní protagonisty. 2012090610212/1O857 ()

Brano

Taká oddychovká, ktorá nijak zvlášť nevybočuje z priemeru. Dej bol výborný. Námet o tom, ako dajú na ostrov tucet vrahov, ktorí sa medzi sebou budú zabíjať a pritom to vysielať ako nejakú show nebol zlý. Lenže od réžii som očakával viac. Niektoré scény mohli byť lepšie zostrihané a to najmä akčné, ktoré boli často nezaujímavé.Takisto je to od začiatku dosť predvídateľné a človek už po pár minútach odhadne ako to celé skončí. Navyše trápny happyend si autori neodpustili. Okrem námetu by som nakoniec ešte vyzdvihol herecké obsadenie. A to najmä Vinnieho Jonesa, ktorý úlohu zápornej postavy zvládol na výbornú. Ale i cez to všetko som vďaka negatívnym ohlasom očakával niečo horšie. ()

Hemlock

Sledovanost je důležitá a ano, tento nekompromisní druh cestománie by určitě aspoň jako pilotní projekt trhat rekordy mohl... První hvězda za nápad, druhá patří nádhernému prostření tropického ostrova, třetí mrsknu extrémně napumpované mašině v roli sympatického hlavního klaďase a poslední patří neméně sympatickému záporákovi, který byl správně slizskej i úchylnej zároveň. Nemůžu si pomoc, ale tento akčňák zaměřený na problém recidivy se mi prostě zamlouvá - 75%. ()

Miloško

Jedna z najväčších blbostí, čo som v poslednej dobe videl.Toto možno letelo v 80.rokoch,ale teras dúfam že už nie.Debilita prvej kategórie.Nechápem,načo sa WWE mieša do filmov. ()

rador

Hneď zo začiatku je nutné podotknúť, že Condemned je určený hlavne pre mužské publikum. Začiatočné tempo sa postupne stráca s ubúdajúcim počtom trestancov. Keď zostanú poslední dvaja, každý si domyslí ako to asi skončí.. : typickým klišé, ktoré cez internet sleduje 40 000 000 ľudí. Tomu, kto má rád drsnejšie scény (ako napr. tĺknutie žien, ktoré je tu zobrazené dosť dôkladne) nesmie Condemned uniknúť. ()

PeterMC

davam nechutne 3 * :) film stelesnuje presne americky "gadzoizmus". vinniemu sa nedal verit ani jeden zaber, plesoun o trochu lepsie (prave on bol hrdina "gadzo" - velky holohlavy chlap s dobrym srdcom - wtf ??? lamal ludom vazy a priatelka plakala od stastia v miestnom bare spolu s celou dedinou - so sweet), akcne sceny natocene velmi neprehladne ... ale raz sa to muselo natocit, aj tak uz tesne po vyslni reality show ()

Psychotic17

Prostě standardní americká akčnárna. Je to ale škoda, z tohoto (byť jednoduchého) nápadu šlo vytěžit mnohem více. Pár pěkných scén tu ale je a film jako celek je koukatelný. 50%. ()

spacemaster

Kvalitní akční řezačka mezi trestanci, trošku podobná Undisputed kdy se sice byli v aréně,ale tady to jen hodili na větší plac a nechali je aby se pobili mezi sebou. Podívaná nabídne pár efektních mlátiček a lol momentů a rozhodně stojí za shlédnutí. ()

onlyK2

Absolutně primitivní akční film, kde i akce je udělaná více pohyby kamerou, než opravdovou akcí. Neustálé rány a pěsti spíš připomenou staré filmy s Budem Spencerem. Opravdu zoufalý výkřik. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)