Judas

Podobně vystavěný příběh jako u německého Klepání na nebeskou bránu. Musím, ale přiznat, že Klepání se mi nejméně o dvě hvězdičky líbilo více. ()

Mary19

Rob Reiner to rozhodně neměl jednoduché. Nepříliš dobrý scénář mu rozhodně nepomohl, takže vše na svých bedrech nese on, Morgan Freeman a Jack Nicholson. Ale vypořádali se s tím velmi slušně. Navíc není mnoho filmů, ve kterých se v jednu chvíli za břicho popadáte a hned na to máte slzy na krajíčku... Nemáte chuť na kávu? Doporučuji Kopi Luwak... 70% ()

MarleyCZ

Skvělý film ukazující jak si dva lidé před smrtí dokážou užít. Herecké obsazení Jack Nicholson a Morgan Freeman je úchvatné už jen tím, že si na nic nehrají a jsou samy sebou. Komedii jsem vyděl už 3x a vždy mě velice pobavila. Doporučuji 83% ()

NGP

Spolupráce těchto dvou hollywoodských hvězd (a nejen to) vytvořila film, který mi snad navždy utkví v paměti. Neodolatelný a nepřekonatelný Jack Nicholson jako vždy září talentem, a Freeman ho skvěle doplňuje. Nostalgická a poučná tragikomedie o životě a smrti obsahuje mnoho vtipných dialogů k zamyšlení. Rozhodně doporučuju ()

Luk Skywalker

Ač je film dalo by se říct o ničem (dva staříci postižení rakovinou není žádné terno), je to velmi dobře natočené a to já uznávám. Uprostřed to trochu vázne, ale závěr je dobrý. ()

alambert

Ač je tenhle film vizuálně pěkně natočený a Morgen Freeman s Jackem Nicholsonem samozřejmě hrají dobře, dost mi vadí dvě různě závažné věci. Když to vezmu od té triviální, tak musím začít tím, jak ve filmu zničili Schelby GT350 a Dodge Challenger :-D Ano je to nepodstatné, ale mě, takového automobilového nadšence, to zrovna neokouzlilo :-D. No a teď ten skutečný problém. Film podle mě neobsahuje absolutně žádnou novou myšlenku, kterou by vám předal, což je, už vzhledem k jeho tématu, škoda. ()

Hapretor

Dvě filmové fosílie ještě chtějí ukázat, že nepatří do muzea zkamenělin, a že dokáží ještě dojmout či pobavit diváka. Film není sám o sobě zábavný. Nebýt těchto dvou zvučných jmen, o tento snímek ani nezavadím pohledem. Vzhledem k tomu, že mě konec filmu dojal, ani nevím proč, a že mi přišly herecké výkony ústřední dvojice přiměřené jejich "důchodovému" filmařskému platu, dávám hvězdy tři. Jinak úplně stejné téma tady již bylo - a mnohem lépe pro diváka podané - v podobě "Klepání na nebeskou bránu". P.S. Remakey nerad!!! ()

GOREGASM

Nicholson a Freeman jako hlavní triumfy tvoří většinu každého hodnocení, včetně mého. U sebe to vidím na 40 % z celkového hodnocení. Příběh dvou naprosto odlišných týpků, kteří by se jinde než v nemocnici (a asi ani tam) určitě nepotkali, nabízí příjemně odlehčující pohled na smrt, a přestože se nevyhne řadě klišé, vše díky tandemu Jack and Morgan ustojí a sem tam udeří hřebíček na hlavičku. Příjemný film o životě a smrti, který rozhodně nebyl ztrátou času. 60% ()

Iwiiik

Jack Nicholson a Morgan Freeman jsou takovými fenomény, že si člověk užívá každý záběr. The Bucket list je čitelný a jednoduchý, hezky plynoucí film s nepřepáleným, poměrně dojemným koncem, který sice nijak zvlášť neohromí, ale je tak hezky koukatelný, že bych ho doporučil skoro každému. ()

7ynek

Zpracování a kamera zejména v nemocnici, mi prostě připomínalo seriál Ulice. Místy celkem dobré, ale je to přece jenom otřepané klišé a za respekt k oboum pánům, dám alespoň tři hvězdy. Takže asi tak. [7ynek][60%] ()

Huguette

Ano, žádný dechberoucí velkofilm, ale přesto je to snímek, který se vás dotkne. S tímto filmem jsem slavila narozky v kině a takřka všichni lidi, na které jsem dohlédla, na konci lehce pofňukávali. Takové to dobrovolné dojetí =) Hřejivé, milé, zábavné. ()

Fujara777

Sladkobôľny príbeh, ktorý na konci nemá čo povedať. Smrť a umieranie sú neskutočne silné témy. Tu sa ale len hrá na city. Jediné, čo tu za niečo stojí, je rozhovor o viere. Takýchto filmov bolo, je a bude more. A toto more je na každom mieste rovnako slané. ()

igirazor

Zaujímavý nápad a takisto dobrý herecký výkon na obidvoch stranách. Miestami dosť vtipné, miestami dosť hĺbavé. Zaujímavé je, že keď viete zhruba kedy si pre vás príde zubatá, v podstate dokážete prekonať akýkoľvek strach - strach z výšky, strach zo smrti... Ale strach prehovoriť so svojou dcérou - to je už iné kafe.:) ()

Afterpoe

Od filmu s obsazením hereckých talentů jako je Jack Nicholson, Morgan Freeman, jsem čekal víc. A to i přes klišovitě častě (zne)užívanou zápletku. ()

darkreider

Smutný ale pekný s prvkami komédie. Mám radšej šťastné konce, ale film to je naozaj pekný a mrzutý Nicholson dokáže pobaviť. Morgan Freeman je pán herec, na ktorého sa dobre pozerá a ešte lepšie počúva. Vrelo odporúčam, ale slabšie povahy nech si nachystajú vreckovky. ()

Fat'Fatal

Jack Nicholson i Morgan Freeman jsou hereckými ikonami a tenhle jejich společný film je toho zářným důkazem. Začátek v nemocnici na lůžkách byl velmi zajímavý, stejně tak jako konec a s tím spojená pointa a emoce. Mezitím se rozbíhala spousta šílených věcí, jako tandemový seskok nebo pohled na pyramidy... Výborný film, s dobrým příběhem i silným koncem. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Smidak

Opravdu příjemně jsem se bavil a nechal se i dojmout. Skvělé výkony Morgana a Jacka jen podtrhují pozitivní dojem z filmu. 4* ()

Jajar

Nikdy bych nevěřil, že se z jednoduchého, sentimentálního, idealistického drama o dvou důchodcích na smrtelné posteli plného tradičních klišé vyklube tak dobrý film. Inu, Rob Reiner za kamerou a Jack Nicholson s Morganem Freemanem v rolích staříků dokážou ledacos. 7/10 ()