poster

Než si pro nás přijde

 • USA

  The Bucket List

 • Slovensko

  Kým si po nás príde

Dobrodružný / Komedie / Drama

USA, 2007, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ***

  Dojemný, zábavný... Přesto pouhý produkt. Nic víc, nic míň.(7.4.2008)

 • mysicka
  ****

  než si pro mě přijde, tak bych měla jedno přání - ležet v nemocnici vedle edwarda colea..:)(3.3.2008)

 • Tuxedo
  ****

  Kdyby mi někdo řekl, že mi zbývá zhruba rok života, asi bych ho chtěl strávit nějak takhle :) Příjemný film, který se nesnaží lacině dojmout a klišé a rozpory mezi hlavními hrdiny (mimochodem, výborně zahranými) dávkuje správným způsobem.(27.1.2008)

 • Malarkey
  *****

  Příjemně hřeje na duši tento film, jen co je pravda. Jack Nicholson a Morgan Freeman čekají na smrt a tak si jí chtějí pořádně a bez větších trápení užít. Už dříve jsem měl tu čest, film na podobné téma, vidět. Klepání na nebeskou bránu se jmenoval a tenkrát se stal jedním z nejlepších německých filmů vůbec. Nápad každopádně měl, ale prachy, které Jack Nicholson jako prachatý Edward Cole do toho všeho naloží, zdůrazňuje, že v tomto filmu se objeví beztak více volnosti a scénáristi si dokáží více pohrát s postavami. Proč tedy pět hvězdiček filmu, o kterém se stejnak ví jak dopadne, jak proběhne a protože není ničím novým? Jack a Morgan k sobě prostě patří. Stárnou, ví o tom, ale natočili film, který je bude kdykoliv připomínat. Hezky, opravdu hezky se na to všechno kouká, protože jsem měl pocit, jak je to všechno příjemné, a vůbec nepřemýšlel nad tím, co je za útrapy v budoucnu vlastně čekal. Je to tak ladně a hezky natočeno, že to ani nejde. Každopádně jsem byl překvapen. Dva mí oblíbení herci si zde užili, vytvořili na stará kolena povedenou dvojku, která se v davu rozhodně neztratí. Bucket list možná bude mít co říct i v budoucnu, jestli někdo bude mít takovou odvahu, jako tihle dva chlapíci.(10.2.2008)

 • Lynn
  ***

  Vcelku příjemná oddechovka, u níž potěší zejména přítomnost "nestárnoucích" pardálů Nicholsona a Freemana :-)(30.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace