KatRi

Chvilkami dojemné, chvilkami nudné. Obyčejné, pohodová oddychovka. Nebýt toho, že oba protagonisté jsou mí oblíbenci, vůbec se neobtěžuju tenhle film vidět. Ani pro herce to nemohla být žádná výzva, oba takové charaktery už ztvárnili, jediná zábava mohl být snad jen ten adrenalin... A mohu se ještě trošku rozčilit - člověk si svůj život může užít jen a jen díky penězům, zažít před smrtí konečně Něco? A pak vlastně zjistit, že nejdůležitější je rodina? V čem je poslání tohohle filmu? Klišé nad klišé...I když kdoví...a propos s Klepáním na nebeskou bránu to absolutně nejde srovnávat. ()

1945

Viděl jsem Bucket list i Klepání na nebeskou bránu a musím říci, že jsem po shlédnutí Klepání na nebeskou bránu neočekával další film s podobnou tématikou a navíc stejně dobře natočený. Příjemné překvapení ()

Vejrrr

Film o dvou chlapících, kteří k sobě ve skloncích svých životů najdou cestu, stanou se kamarády a jejich životy to naposlední chvíli změní. Díky odlišnosti charakterů a rozdílnosti v názorech je však ta cesta po které jdou náramě rozmanitá a vtipná. Jeden se naučí něco od druhého a naopak.. Film Vás pobaví i rozesmutní a v závěru jistě ukápne kdekomu nejedna slzička. Buď smíchy jako Morganu Freemanovi nebo dojetím jako mě. ()

Cement73

Trochu viac smutné ako komediálne. Ale dobre zahrané starými profíkmi. Ťažko by bolo povedať, že to bolo originálne. Viac filmov sa pokúša spracovať tématiku smrti, sumarizovania života a toho čo všetko stihol a nestihol urobiť. Slušná filmárska robota na 3 a pol hviezdy. ()

D3VIL

Až nečekaně dobře jsem se ve společnosti pánů herců Nicholsona a Freemana bavil. Na 5* je sice snímek až moc jednoduchý, přesto udělím 80%. ()

Delaney

Silné drama "Snad to nebude znít sobecky, ale poslední měsíce jeho života byli nejlepší měsíce mého..."s příjemnými vtípky: "Tome... Je to vlastně tom nebo thomas?" "Vlastně jsem Matthew, ale přišlo mu to příliš složité" 80% A navíc, kdo by si nepřál vidět Nicholsona s Freemanem:) ()

Oyer

Přespříliš depresivní a tragické. Loučení s životem ve stylu užít si za každou cenu a na maximum v posledních chvilkách stáří za asistence zhoubné choroby mne 2x neoslovilo...Řada nudných scén, které vás více a více potopí do deprese, proto jsem střední část tohoto filmu raději prosouložil se svou přítelkyní... Málo platné vynikající herecké duo obsazení. ()

sona123

Když někdo obsadí takové dva pardály, jakými jakými jsou Jack a Morgan, tak by druhý (divák) čekal, že to bude jízda. Tohle je docela nuda a ani toho sentimentu tu není příliš. Myslím, že pánové měli na víc, bohužel však měli k dispozici docela slabý scénář. ()

AlchENEMY

Takhle má podle mě vypadat kvalitní oddechovej nenáročnej a zábavnej film. Skvělé obsazení, výborné scény, prostě...relax :) ()

Yardie

Lepších 70%. Mírné zklamání, čekal jsem trošku více humoru. Nicméně i přesto je to pěkný a milý film, který má v sobě jisté morální poselství. Výkony obou protagonistů jsou skvělé, jak jsme si již zvykli. Příběh je sice trošku ohraný, nicméně díky hlavním představitelům to až tak moc nevadí. Ale nebýt to oni, tak je hodnocení jistě horší. Prostě příjemný film, ale čekal jsem trošku více. Howgh! ()

Ollie235

Na splněná přání nikdy není pozdě. Ani pro staříky, jejichž život finišuje. Freeman i Nicholson se do svých rolí dokázali vžít a působili opravdově. Především díky nim to byl příjemný zážitek- opomíjený, ale milý film. ()

Sochorisko

No, nebýt dvou hvězdných herců, tak si nejsem jist jak to dopadlo.. Nápad famózní.. člověk si při tom uvědomí zajímavý fakt, že jeden den už znova neprožije. Je potřeba žít naplno.. Ohromný motivační plátek.. Je potřeba mít náladu na tento specifický film.. Díky ()

laepus

Skvělý film, ale "jen" čtyři dávám z důvodu, že celé je to zkrátka očekávatelné a vykalkulované - ale dobře a krásně vykalkulované - moc dobře se na to dívalo - úvodní špičkování hlavních hrdinů postupně (očekávatelně) přechází ve vzájemný respekt. Záběry ze světa jsou sice počítačově papundeklové, ale je to celé tak hezké, že člověk tomu filmu odpustí tyto drobné nedostatky. ()

Phillo

Motivačný faktor naplnenia "Bucket listu" je úžasný. Sprostredkúva mnohým neznámy pohľad na posledné chvíle života, s ktorými som sa ja osobne úplne stotožnil. Ak k tomu pridáme skvelých hercov, pri ktorých aj najmenšie náznaky vypočítavých emócií vyprchajú a ak na konci padne (konečne!) aj nejaká ta slza, nemám inak ako za 5* ()