V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

RakeW

Po lehce slabším Bender's Big Score představuje The Beast with a Billion Backs návrat na komediální výsluní. Je fakt, že po invazi na zem to trochu zvážní a kadence vtipů poleví, ale přesto se tenhle film nemusí za nic stydět ani před těmi nejlepšími seriálovými díly. ()

darkreider

Prvý film Futurami boli slabší ako seriál, tento je ešte slabší ako prvý film. Ak to takto pôjde ďalej, tak posledný ani vidieť nechcem. Prvé tri štvrtiny dlhé, mierne nudné a humor štýlu teen komédií. Posledná štvrtina to zachraňuje. Rýchla, dynamická, zábavná a aj humor bol konečne futuramovský. Každopádne filmy zatiaľ drsne zaostávajú za seriálom. ()

salamandrr

tak bohužel i j velký fanda musím říc, že tohle mě zklamalo, jsou tu nějaká pokusy o humor staré futurami, ale moc jich není, připomeňmě si tedy alespoň "Son of a bit!" ()

Broxigar

U druhého Futurama filmu se již tvůrci začínají pohybovat správným směrem! Snad u třetího nevybočí a budeme se všichni bavit ještě více. ()

chaotic

Musím říci, že geniální (genitální?) potvora pro mě byla slušným zklamáním, napíchnutý Fry tím tuplem, ale zkousnout se to dalo poměrně obstojně. Velmi se mi zde líbilo emotivní vtažení do děje, kdy jsem doslova lapal po dechu spolu s Benderem, cože nám to ti odporní lidé udělali (jak Zoidberg řekl: "I love this part.")... Navíc to geniální podkreslení chorály... bomba. Avšak i přes značný krok vpřed v určitých aspektech oproti BBS stále film postrádá onu lehkost, jež by mu slušela. K hodnocení by patřilo ještě mínusko, ale protože tady není, tak si nedovolím díky pokroku BwBB dát o hvězdičku méně, nicméně dle mě osobně to minule klapalo poněkud lépe(konzistentněji). Uvidíme co nám nabídne Bender's Game jestli bude už konečně možné dát s radostí 5 hvězdiček. ()

kamil0606

Tak ako prvý film je i tento po stránke humoru vcelku fajn avšak po stránke príbehovej je hrozný(ešte začiatok ako tak fajn). Veď Frya úplne odstavili !!! Je to úbohosť a nie Futurama... najhorší z Futurama filmov ()

desolator6

Pekný, svižný dej, vtipy na pekne úrovni, žiadne dlhé prípravy na gag. 1* dole za to, že Bender tam bol akosi málo. P.S- nejak som mal pocit že ženy tam mali vačšie cecky ako býva zvykom... ()

P. J. D.

Futurama filmy se mi zdají kvalitou prakticky stejné, a proto zde píšu jeden komentář, který je společný právě pro všechny. Filmy nejsou špatné, mají spád, děj, humor, který je charakteristicky typický právě pro Futuramu, ale jako film prostě pokulhávají. Člověk se nezbaví pocitu, že kouká na seriál, který je delší, než by normálně být měl. Prvně jsem tyto filmy viděl samostatně, ale když je uvedly v televizi jako série, připadalo mi to mnohem lepší. Takže právě proto 4/5. ()

Plechpetr

Pro mě nejnezábavnější Futurama film. Tady bylo jasně vidět, že futuramu do filmu měli cpát až po delší době, a nehrnout to dosebe jak chipsy u televize! ()

Dan

Mám Futuramu hodně rád. Její kouzlo bylo v omezeném, prostoru pěti sérií, které byly napěchované skvělými vtípky s malým počtem hluchých míst. A hluchých míst v průběhu tohoto celovečerního filmu bylo více než hodně - scenáristicky by se dala devadesátiminutovka vměstnat do kratšího a napěchovanějšího dílka... ()

ninho

Klasická futurama, která ale v 90-ti minutách trochu ztrácí na své údernosti v porovnání se seriálovými epizodami. Pořád jsou tu skvělé a vypointované vtípky, Bender je pořád stejná svině a tvůrci opět dokáží vytěžit díky budoucnosti zajímavé nápady, délka filmu ale stejně jako Simpsonovým a první Futuramě škodí. ()

E lan

Nejsem velkým příznivcem tohoto seriálu, po nadšení ze Simpsonových, které za léta upadlo až na absolutní nezájem, jsem se začal dívat na tento seriál. Krátce. Osoby mi nijak k srdci nepřirostly. Tento film však stojí za 90 min času i pro nezasvěceného diváka, je to docela sranda, dobrých nápadů je dostatečně a animace je nadprůměrná. ()