Dokonalý únik

• USA A Perfect Getaway (více)

Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví své líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po divokých, opuštěných stezkách si připadají jako v ráji. Když se ale setkají se skupinkou vyděšených turistů, kteří probírají děsivou vraždu jiného páru, začínají přemýšlet o tom, zda by se neměli raději vrátit.
S jistým váháním se připojí k dalším dvěma párům – Nickovi (Timothy Olyphant) s Ginou (Kiele Sanchez) a Kaleovi (Chris Hemsworth) s Cleo (Marley Shelton) – a záhy se situace začne vyhrocovat. Daleko od civilizace a záchrany začíná každý působit jako hrozba a nikdo neví, komu vlastně může věřit. Začíná brutální boj o přežití a z ráje na zemi se stává opravdové peklo. (oficiální text distributora)

dogma97

POZOR - OBSAHUJE SPOILER! Tak tohle neberu! Odmaskování vrahounské dvojice v polovině filmu není nic jiného než scénáristický podraz na diváka. Není přece možné ve vážně míněném thrilleru, aby si vystrašený páreček při čurání na bobku špital, jak se dostat ze spárů nebezpečných násilníků, a vzápětí se z nich stanou běsnící krvelačné bestie. Blbost na entou! Škoda, první půlka je fakt vydařená. ()

john.h

Parádní scenérie, napínavá atmosféra a hodně skvělý zvrat. Do toho solidní herecké výkony, ze kterých se mi asi nejvíce líbil lehce švihlý sympatický Baron Prášil Tymothy Olyphant. ()

Armageddon

Celkom príjemne pobavilo a udržalo moju pozornosť počas celého filmu. Celkom zaujímavý zvrat, ktorý bol avšak viac menej istý, len nebolo isté na ktorú stranu. ()

movemat

Bolo to dobré ale mohlo to byť ešte lepšie. Hoci napínavých momentov bolo pomerne dosť, vždy trvali veľmi krátko a preto mi tento film ani neotvoril ústa ani ma nepriklincoval do kresla. Za herecké výkony však klobúk dole a prekvapivá pointa je vždy u mňa veľké plus. Akurát v tomto filme som jej nejak stopercentne nepochopil. Asi to chce druhé zhliadnutie. ()

Lilien

mrazivá atmosféra , krásne prostredie Hawaia, hľadanie vraha, uberalo sa to dobrým smerom, aj ten zvrat by som bral keby Milla a Steve neklamali divákov, a nehrali divadlo na vystrašené neviniatka. ()

coco.brice

když už točím thriller..tak by to mělo dávat smysl..tenhle film dává smysl..prvním 60 minut..pak se scenárista a režisér dopouštějí logických chyb..a to se prostě stávat nemá...:-) ()

Margerie

Příjemný thriller, který neurazí, ale zároveň už asi nebudete mít potřebu podívat se na něj znovu. Především proto, že pro zkušeného diváka je pointa odhalitelná již někdy v polovině filmu - a zbytek filmu si už jen lámete hlavu nad tím, jak to sakra tvůrci chtějí zaonačit, aby to opravdu fungovalo. Takže za mě se překvapující závěr nekonal, ale i tak se na to příjemně kouká, krajina je opravdu nádherná a nevidím důvod, proč neohodnotit ****. 75% ()

.killer.

Herecky dobře vybavený film, který má ale takové logické chyby ve scénáři, až to bije do očí a nedá se to jednoduše přehlédnout. Námět zajímavý, ale špatně rozepsaný. Film se tak řadí k průměru až podprůměru. BTW: Chci Nickův nůž! ()

Megynka

Opravdu jsem VDĚČNÁ za to, že nemám vkus jako jiní ... to by se mi totiž nemohl líbit tento film a mě se OPRAVDU líbil!!! :) ()

ANTYCHRYST

Příroda naprosto luxusní :) krásný barvy a úchvatné scenérie. Příběh dobrej, pozvolna se rozjíždějící, samozřejmě až do překvapivého finále :) který se povedlo. Už jsem se bál když, když držel ze začátku v ruce kameru, že to bude točeno z pohledu kamera v ruce blééé. Naštěstí tomu tak není :) 85 % ()

HarqAlAda

Užil som si, bolo to fajn. Cítim sa trošku podvedený prekvapivými zvratmi a toľkými (ne)šťastnými náhodami. Timothy Olyphant, Steve Zahn a moja obľúbenkyňa Milla Jovovich si robia česť (nakoľko im to scenár dovolí). Film stojí za zhliadnutie napríklad kvôli výprave a WTF efektu. ()

Shitonit

Takovej fádní, nanicovatej místy až trapnej začátek. A tak nějak se to nenápaně rozjelo, vrazilo se to pod kůži, a začalo mi to pěnit dramaticky krev až v prdeli. Uteklo to vcelku rychle, a přes dost lacinej příběh, se z toho vyklubala dost napínavá podívaná.. ()

Knor

Taková letní dobrodružná chytrá schovávačka s trochou krve, napětí a nadsázky. Chytrý scénář, sympatický obsazení, dějové zvraty a uspokojivá dávka černýho humoru jsou záruky skvělý zábavy. Z herců jednoznačně vede Timothy Olyphant, ten je skvělěj, ať hraje cokoliv. Parádní kousek, kterej se dá jen doporučit. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

02.11.2009

Thor bude drtit kosti

Thor bude drtit kosti

02.06.2009

Komiksová adaptace Thor, kterou pro studio Marvel natočí Kenneth Branagh, začíná nabírat konkrétní tvary. Na scénáři už pracují původně televizní tvůrci Ashley Miller a Zack Stentz (Terminátor:… (více)

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)

Olyphantovy krvavé líbánky

Olyphantovy krvavé líbánky

20.01.2008

Scenárista a režisér David Twohy má slabost pro holohlavé kluky. Proslavil Vina Diesela v Černočerné tmě (a téměř pohřbil jeho kariéru v Riddickovi: Kronice temna) a teď se zakoukal do Hitmana.… (více)