Dokonalý únik

• USA A Perfect Getaway (více)

Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví své líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po divokých, opuštěných stezkách si připadají jako v ráji. Když se ale setkají se skupinkou vyděšených turistů, kteří probírají děsivou vraždu jiného páru, začínají přemýšlet o tom, zda by se neměli raději vrátit.
S jistým váháním se připojí k dalším dvěma párům – Nickovi (Timothy Olyphant) s Ginou (Kiele Sanchez) a Kaleovi (Chris Hemsworth) s Cleo (Marley Shelton) – a záhy se situace začne vyhrocovat. Daleko od civilizace a záchrany začíná každý působit jako hrozba a nikdo neví, komu vlastně může věřit. Začíná brutální boj o přežití a z ráje na zemi se stává opravdové peklo. (oficiální text distributora)

mikhail

Veľká škoda! Prvé dve tretiny filmu Vás krásy prírody a pomaly sa stupňujúci dej rozhodne upútajú, potom však príde záver a ten je vyložene nevyvážený, s malou dávkou akcie a rozhodne veľmi chabým koncom. U mňa mal tento snímok našliapnuté na 4*, ale práve záver celkový dojem zráža na 3*. ()

V.N.

U některých scén (například u té lovecké), jsem se docela pobavil, ale jako celek tento vskutku dobře obsazený thriller nemá zhýčkaného diváka prakticky čím překvapit. ()

Black3R

Skvelá parádička :D Od začiatku až do konca napínavé, a až ku koncu filmu tvorcovia odhalili taký zvrat že ma to skoro položilo :D Vôbec som to nečakal a ani ma to nikdy nenapadlo :D Presne takto som to očakávall! Super 75% ()

Nessos

Docela jsem čuměl, jak se to nakonec pěkně zamotalo. Stylové, akční, napínavé, bez zbytečných keců. Kvalitních 98 minut. ()

Cikinko

Zo začiatku nezaujímavý ,,dokument,, na ostrove , ale od polovice sa začne dej gradovať a režisér vtiahne diváka nakoniec tam, kde chcel. Vyvrcholenie filmu určite stojí zato a herecký výkon Milly Jovovich možno predčil aj drsný Resident Evil. Každopádne rozmanitosť prostredia a 4 osudy ľudí dostávajú 4 hviezdy. ()

jafuska

jestli toto mělo být jako napínavý film, tak o tom dost pochybuji celý je to nemastný, nudný, žádné napětí, jedině to snad zachránila herečka Milla Jovovich, která bohužel už skoro nehraje, což je škoda, protože je to má oblíbená herečka, ale opět hraje v dost špatném filmu, fajn, bylo zde ukázáno pár hezkých momentů z Havaje, ale to je snad hodně málo? fajn dávám tři hvězdičky, za posledncíh 20 minut filmů, které jsou koukatelné, a nějak ten film tyto minuty zachranují, , scénáristovi se tento film prostě vúbec nepovedl. A přitom to vypadalo tak slibně a ono vlastně nic z toho, není jak by si uživatel měl představit dobrý film,. ()

Pitryx

Nádherná krajina!! Jinak ale krapánek nuda ne? Hlavně při zbytečně zdlouhavých dialozích. Snímek totiž postrádá akci a švih, takže nebýt občasného Nickova vyprávění, byla by to nuda k zoufání. I přes tuto nudu dávám něco za výběr krajiny, Timothyho Olyphanta, Milu Jovovich a dokonalé překvapení na konci snímku. To jsem fakt nečekal. Sice divné, ale ten závěr má fakt švih a ne jedno překvapení. CI 28122010 8908/930920130723. Nests.u. ()

McMastamind

První půlka stojí za hovno. Posloucháme nesmyslné dialogy a la slovní pěna, které, přiznejme si to, Twohy psát neumí. Děj je o ničem. Dvě partnerské dvojce se v podstatě navzájem osočují z blbostí a celé je to nechutně křečovité. Ale radím: NEVYPÍNAT! Protože jakmile se děj dost překvapivě vyjasní, začne skvěle natočená akční nálož ze slunného Havajského pobřeží, plná nečekaných zvratů a psychologických her. Vím, že to tak tvůrce zamýšlel, ale mě to prostě nedostalo. Milla Jovovich je kundička. ()

MaxForValue

Jediná vtipná pointa zachraňuje tento inak veľmi podporiemerný snímok, ktorých a až posledných 15 minút začína správať ako film a nielen ako nejako čudesne vyzerajúci road trip o pobyte v džungli. ()

kabeck

Zajímavý thriller, se zajímavým prostředím havaje a oahu. Herecké výkony Milly Jovovich a Stevea Zahna jsou více než uspokojivé a film má nakonec velice překvapivé zjištění které jsem opravdu nečekal.Romantický výlet na Hawai se změní v opravdický boj o přežití když se v okolí začínají objevovat vraždy a na Hawai se prý dostavil Sériový vrah se svou družkou.Vtip je vtom že Milla a Steve netuší kdo to je a navíc potkají několik dalších páru které se chovají nanejvíš podivně.Kdo je nakonec vraždící bestie??? Kdo je jeho družka??? To se dozvíte v tomto perfektním thrilleru který nejde ohodnotit jinak než 5 hvězd. ()

Kubi21

Nakonec se přikloním k těm čtyřem, i když dlouho jsem váhal nad třemi. Je pravda, že příběh a konec je trošku slabší, ale téměř celý film jsem si užíval báječnou atmosféru a napínavé a zábavné rozhovory postav. To vyústění jsem čekal dopředu, ale bavil jsem se dál a čekal, kdy režisér potvrdí mou domněnku. Není to nic světoborného, ale na zabití hodiny a půl je to více než vyhovující. Režisér potvrdil, že umí pracovat s obrazem, a že zvládá napsat příběh, který nenudí a trochu si i s divákem hraje. Herci jsou ve svých rolích velmi dobří a opravdu mne překvapil Steve Zahn, který ukázal, že nemusí zůstávat u těch trapných a polokomických postav. A musím potvrdit názor D.Moorea, že nejlepší je Timothy Olyphant. Jeho postava mě strašně bavila a dost jsem mu i fandil. Povedené dílko, které se asi trochu neprávem mihlo kinama bez většího diváckého zájmu. ()

kubilov

Vyvražďovák v krásném havajském prostředí s velmi, velmi, velmi dlouhou předehrou, která ovšem nevadí, alespoň se divák seznámí s každou jednotlivou postavou. Všechny tři páry jsem minimálně jednou za celou dobu podezříval z nějakýho podrazu, ale nakonec to dopadlo s pro mě nepříliš atraktivním koncem. Nejvíc si mě samozřejmě dostala jako vždy Milla Jovovich, která je tu v jedné ze svých nejvíc sexy rolí, z čehož mi požitek trochu kazil Steve Zahn, jelikož byl nesympatický už od samého začátku. Dal bych klidně 4*, ale na to tam bylo až moc kravin. A srovnávat Nicka Cage a Johnnyho Deppa? Dobrej fórek... ()

subic

Slušné, bez hluchých míst, několik hezkých záběrů na Havajskou krajinu, vtipné, jedna dlaň propíchnutá, druhá dlaň rozříznutá, to naštve, z herců ale nikdo zvlášť nevyniká a ani Milla už není to hezké poupátko. Za chvíli asi nebudu vědět, o čem že to vlastně bylo. 70% ()

MutantMarana

Nekonecna nuda v pekny prirode, do pulky az nesnesitelnej cajdak, ke konci se jakstaks rozjizdi a to i diky solidni hudbe. 3* s odrenejma usima z toho jedna tradicne za puvabnou Mílu. ()

Brano

Výborný thriller plný napätia, zvratov a nádherného havajského prostredia. Takisto skvelé herecké obsadenie s krásnou Millou Jovovich a Timothym Olyphantom, pri ktorom si človek do konca filmu nie je istý, či je práve on tým vrahom. Bohužiaľ po opätovnom pozretí už to nie je taký zážitok ako prvý krát, pretože zistíte kto je vrah a to napätie sa vytratí. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

02.11.2009

Thor bude drtit kosti

Thor bude drtit kosti

02.06.2009

Komiksová adaptace Thor, kterou pro studio Marvel natočí Kenneth Branagh, začíná nabírat konkrétní tvary. Na scénáři už pracují původně televizní tvůrci Ashley Miller a Zack Stentz (Terminátor:… (více)

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)

Olyphantovy krvavé líbánky

Olyphantovy krvavé líbánky

20.01.2008

Scenárista a režisér David Twohy má slabost pro holohlavé kluky. Proslavil Vina Diesela v Černočerné tmě (a téměř pohřbil jeho kariéru v Riddickovi: Kronice temna) a teď se zakoukal do Hitmana.… (více)