Dokonalý únik

• USA A Perfect Getaway (více)

Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví své líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po divokých, opuštěných stezkách si připadají jako v ráji. Když se ale setkají se skupinkou vyděšených turistů, kteří probírají děsivou vraždu jiného páru, začínají přemýšlet o tom, zda by se neměli raději vrátit.
S jistým váháním se připojí k dalším dvěma párům – Nickovi (Timothy Olyphant) s Ginou (Kiele Sanchez) a Kaleovi (Chris Hemsworth) s Cleo (Marley Shelton) – a záhy se situace začne vyhrocovat. Daleko od civilizace a záchrany začíná každý působit jako hrozba a nikdo neví, komu vlastně může věřit. Začíná brutální boj o přežití a z ráje na zemi se stává opravdové peklo. (oficiální text distributora)

milatko81

dobre fajn super mna to potesilo a priznam sa casto uhadnem film vopred, tu sa mi to ale akosi nedarilo a o to predsa islo hmmm!? stoji jednoznacne za pozretie! ()

B.B.Blue

V příběhu najdete spoustu momentů, které jsou natočeny tak, aby vás navedly na nesprávnou cestu a "ve skutečnosti" by se jistě odehrály jinak, přesto jde o skvělou podívanou s vygradovaným tempem. Outstanding ;-) ()

Figuto

Divák je 3/4 filmu tahán za nos. Pak už je to v negativním smyslu vtipné. Krásná příroda, příjemní herci, Milla Jovovich... a ten podraz na divákovi. Je to slátanina, ale díky obsazení, prostředí a příjemné sledovatelnosti nebude s odstupem času vadit další zhlédnutí. Ale za to mu nepřidám. ()

pepito25

Perfektne stupňované napätie. Ako minúty pribúdajú, čakám, čakám a chcem sa dočkať, ale aj nechcem zároveň, pretože ma príjemne mrazí. Chodíme nádhernou prírodou, niekto tam na nás striehne, evidentne niekto z nás... Rozuzlenie, ktoré potom nasleduje pri náhodnom pohľade do videokamery, rozdeľuje film na dve časti - tou druhou je rýchla chaotická naháňačka, dosť divné poranenia a bohorovné rozhodnutie Milly Jovovich o tom, kto je skutočný vrah a preto musí zomrieť rukou snipera. Za tú prvú časť *****, za druhú ***. Herci super, nie je čo vytknúť. Odporúčam. ()

dadiak22

Na tento film som sa dosť tešil ale nestalo to za to. POMO to vystihol presne: Ukážkový príklad ako NEMÁ byť napísaný a zrežírovaný thriller a ja s ním absolútne súhlasím. Nevedel som kde ma tento film hlavu a pätu. Celý film som pochopil až na koniec a už ma to ani nebavilo. 60% ()

Gothos

x- krat prekombinovany thriler ve snaze udrzet zajem a pozornost divaka. Nutno podotknout, ze cely film pak pusobi znacne rozpacite (hlavne pak zacatek filmu). Dokonalý únik pak po "uzasnem odhaleni" nabizi naprosto nudny prumer. Davam 1* za herecke vykony T. Olyphanta a Kiele Sanchezove. Film jako takovy jednoznacne NEDOPORUCUJI!!!! ()

macherano

Vyborny namet, scenar uplne necakany zvrat ale mohli to este o trosicku viac vysperkovat preto 4 hviezdy inac oblbnutie divaka vyborne viac takychto filmov s pochopitelnym koncom. ()

Tuvy

Shlédl jsem to s odstupem podruhé a nemůžu souhlasit s tím, že by to nebylo dobré. Náznaky "pravdy" jsou v průběhu celého filmu a dávají smysl. Tj. narozdíl od většiny podobných filmů zde nevidím do očí bijící "boty". Já dávám určitě přes 80% ()

RonnieR

Pôsobivé, zo štyridsiatnikov Olyphanta a Zahna urobili mlaďasov! Ale inak fajn, nadupané tempo, pekné pipky, atraktívne prostredie a to správne prekvapivé rozuzlenie. Takže 75%. ()

OlinO

Konečně po dlouhé době film, u kterého jsem až do konce nevěděl jak skončí ( tedy skoro až do konce) Většina filmů v poslední době byly předvídatlene už v polevině,no někdy i v první třetině filmu, ale takovéto rozuzlení jsem opravdu nečekal. I herecké výkony pro mě né moc oblíbených herců (Milla Jovovich a Steve Zahn) byly nečekané. A k tomu ta příroda,moře a všechno kolem dodává dobrému příběhu koukatelnosti ()

babuca

Možno to nie sú čisté 4* ale za exteriery som sa priklonil ku lepšiemu hodnoteniu. Páči sa mi aj to, že tvorcovia nepotrebovali minúť ,,veľa peňazí za skvelú muziku,,. ()

jeromedefif

Ne nadarmo se říká, že nejvíce si užijete film od kterého nic nečekáte. Tohle jsem si pustil jen tak mimochodem a nakonec jsem se nestačil divit! Vynikajíc thriller, který je zamotaný jako Vaše hlava po dvoudenní párty na chatě. Je to jako na houpačce, nejprve si myslíte, že vidíte až na konec a za chvíli jste vedle jak ta jedle. Přesvědčení o jednoznačném závěru Vám N.Twohy mistrně vyvrácí a nejistotu Vás masíruje až dokonce. Zde zbývá jen zatleskat a hluboce se poklonit. ()

RAPTTTOR

Novomanželský pár vyráží na novomanželskou dovolenou a to na Honolulu, kde při prohlídce opuštěného ostrova zjistí, že je tu někde vrah, a také to, že ostrov není zrovna opuštěný… První problém je hned na začátku, kdy jsem si všiml (a nebyl jsem sám), že Steve Zahn je tak nějak o číslo menší než Milla Jovovich, a to jak v obličeji, tak výškou. Problém číslo 2, půl filmu čekáte na něco… a ono furt nic. A taky přemýšlíte, odkud kdo bude dokonale unikat… no ale po pravdě, v poslední třetině to dostane docela slušné obrátky, ale ne takové, abych dal víc než 2 hvězdy. Ten závěr byl fakt tristní… ()

stuj

Před rozuzlením klasická odpočinková blbůstka, po rozuzlení a pospojování předchozích událostí blbá hra na diváka. P.S.: to "mysteriózní" mohli v popisu vynechat. ()

JARDAHONDA

Dokonalý únik : Mladý pár nadšených dobrodruhů jedou na líbánky do odlehlých plážích. Tam se ovšem změní celá dovolená.. Film umocńují výborné dramatické scény v přírodě, děj je napínavý s neočekávanými zvraty. Osobně tento žánr můžu a jistě rád podpořím. "Milla Jovovich byla ve filmu výborná" ()

tommco

Človeka, čo sa v takýchto filmoch vyžíva asi záverečné odhalenie neprekvapí, ale film je to velmi dobrý ()

Montmorency

Krásné prostředí havajských ostrovů....Zajímavě se to rozběhlo, rozuzlení zápletky se mi moc nepozdávalo, ale shlédnuto v televizi, takže spokojenost :-).... ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

02.11.2009

Thor bude drtit kosti

Thor bude drtit kosti

02.06.2009

Komiksová adaptace Thor, kterou pro studio Marvel natočí Kenneth Branagh, začíná nabírat konkrétní tvary. Na scénáři už pracují původně televizní tvůrci Ashley Miller a Zack Stentz (Terminátor:… (více)

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)

Olyphantovy krvavé líbánky

Olyphantovy krvavé líbánky

20.01.2008

Scenárista a režisér David Twohy má slabost pro holohlavé kluky. Proslavil Vina Diesela v Černočerné tmě (a téměř pohřbil jeho kariéru v Riddickovi: Kronice temna) a teď se zakoukal do Hitmana.… (více)