Dokonalý únik

• USA A Perfect Getaway (více)

Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví své líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po divokých, opuštěných stezkách si připadají jako v ráji. Když se ale setkají se skupinkou vyděšených turistů, kteří probírají děsivou vraždu jiného páru, začínají přemýšlet o tom, zda by se neměli raději vrátit.
S jistým váháním se připojí k dalším dvěma párům – Nickovi (Timothy Olyphant) s Ginou (Kiele Sanchez) a Kaleovi (Chris Hemsworth) s Cleo (Marley Shelton) – a záhy se situace začne vyhrocovat. Daleko od civilizace a záchrany začíná každý působit jako hrozba a nikdo neví, komu vlastně může věřit. Začíná brutální boj o přežití a z ráje na zemi se stává opravdové peklo. (oficiální text distributora)

pavont

Mozno by sa dalo hodnotit aj vyzsie, ale ten zvrat mi prisiel strasne pritiahnuty za vlasy pricom popieral dosavadne udalosti. Mozno je to chyba dabingu, tak neviem. ()

kecka007

PRECIZNÍ!.Tak tohle jsem přesně potřebovala!. Skvělý film.Závěr mě sice napadl už někdy v polovině filmu,ale díky skvělému hereckému obsazení jsem ho zase zamítla s tím,že je to přeci blbost.Ani extra velké mezery v logice tu nejsou,I když přijde mi,že film se snaží diváka tak usilovně oklamat,až to v závěru nedává smysl.Steve Zahn hraje vskutku skvěle.Bavilo mě to,skvělý příběh plný napětí a (ne)čekaných zvratů.I hudba byla perfektní. Dokonalý únik vřele doporučuji 4* ()

Timy68

No... Akce, které je tam požehnaně, je za *****, ale ta 'misteriózní část' mi tam nesedí. Tu bych vystřihla a nahradila něčím... Čímkoliv, jen aby tam nebyla. Dál ani nevim, co k tomu dodat. Typický napínavý akčňák s překvapivým koncem. Zajímavé, co všechno dokážou režiséři a scénáristi vymyslet, aby akční film byl ještě akčnější a krvavější, a přitom u toho nezabít ani jednoho hrdinu (uříznutá kůže na hlavě, rozseknutá ruka…) ()

Lukkyn

Mám rád překvapení a tenhle film se dá přirovnat ke striptérce , která Vám na narozky vyskočí z dortu :-) ano je to klišé ale stejně Vás to potěší a trochu Vás to vzruší :-) přesně jako tenhle film není to kdoví jaká bomba ale je to film na jedno podívání (druhé shlednutí v podstatě nemá význam) , který na mě působil napínavě a pořád jsem si říkal je to tenhle ne tenhle a ono nakonec vše jinak. Přiznám se , že pointu jsem nečekal a naletěl jsem. Asi by se na tom dali najít další trhlinky , ale jak jsem říkal jedno shlédnutí= přijemný zážitek!!! no a na Milu se dá také koukat :-) ()

Monniques

SPOILER POZOR! Podle mě je blbost, aby hlavní páreček byl ten vraždící. Jak jinak by si mohli vyprávět v soukromí o tom, jestli tamti či oni jsou vrazi nebo ne a jen mezi sebou se obávat. Takové podobné filmové počínání jsem nepochopila a asi už nikdy nepochopím. Nebere mi hlava, proč se to takhle blbě dělá. Směšné pomalé scény útočících osob, zejména u Milly, ten její xichtík. Zajímalo by mě, co se pak stalo s Millou. Možná pro někoho už nepodstatná informace, ale já bych to ráda věděla. Vadilo mi trochu, že jsem si na nějakou tu akci chvíli počkat. To je záporů, až se sama sobě divím, že tomu dávám tři hvězdičky. Budiž. ()

SONYAGENT

Převažují smíšené pocity.. Příběh strhující a opravdu zajímavý, příroda nádherná a hudba místy až hororová, ale z konce jsem byl trošku zmatený.. Víc psát nemusím.. ()

Odbornik___

Opravdu beckovej film,cekal jsem ten necekanej konec , ktery me ohromi a bohuzel neohromil. Herci prumer. Hvezdy davam za sexy herecky. ()

Sevprince

Výbornej thriller, dlouho jsem něco podobného postrádal. Přírodu netřeba komentovat, ta je prostě úžasná. Napětí by se dalo krájet a 10 minut podezříváte jedny, 10 minut druhé, načež vás film překvapí. Flashback mě na rozdíl od mnohých neiritoval, byl povedenej, o posledních 20 minutách se tu už mluvilo, byly vážně skvělý. Pár nelogičností tam jistě bylo, o dokonalý film nejde. V rámci žánru ale vážně pecka, podpořená výbornými výkony. Jovovich, Sanchez, pro mě úplně jiný Zahn, než jsem znal a hlavně naprosto bohovský macho Timothy Olyphant, kterého mám pořád radši a radši. Škoda jen, že nebyl víc využitý 3. pár, hlavně Chris Hemsworth, protože z toho šel docela strach :) ()

B.e.r.n.y

Zprvu to vypadalo jako každá jiná vyvražďovačka uprostřed lesa bez signálu a téměř žádného kontaktu s civilizací. Ale po poměrně značném kusu filmu nastává překvapivý zvrat, jaký jsem už dlouho neviděl. Herecké obsazení dokonalé, prostředí taky krásné, místy černý humor mě taky mile potěšil. Film si rozhodně zaslouží velkou pozornost - 82% ()

reccal

Mazec. Člověk sleduje hodinu film, aby mu pak režisér vrazil kudlu do zad a otočil všechno o 360°. Nervydrásající thriller, na který se velice dobře dívá. ()

Leo.DiCaprio

Dokonalý únik bol pre mňa veľkým prekvapením možno aj preto, že som od neho nemal žiadne veľké očakávania. Dostal som však výborný thriller s originálnou zápletkou, pri ktorom som nemal ani po odhalení pointy istotu, ako sa skončí. David Twohy urobil dobre, že nám priniesol túto atmosférickú hru na mačku a myš. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

02.11.2009

Thor bude drtit kosti

Thor bude drtit kosti

02.06.2009

Komiksová adaptace Thor, kterou pro studio Marvel natočí Kenneth Branagh, začíná nabírat konkrétní tvary. Na scénáři už pracují původně televizní tvůrci Ashley Miller a Zack Stentz (Terminátor:… (více)

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)

Olyphantovy krvavé líbánky

Olyphantovy krvavé líbánky

20.01.2008

Scenárista a režisér David Twohy má slabost pro holohlavé kluky. Proslavil Vina Diesela v Černočerné tmě (a téměř pohřbil jeho kariéru v Riddickovi: Kronice temna) a teď se zakoukal do Hitmana.… (více)