Dokonalý podraz (TV seriál)

Leverage

Podvodníci

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 77x60 min

Joseph LoDuca

Timothy Hutton, Gina Bellman, Saul Rubinek, Beth Riesgraf, Aldis Hodge, Phillip Edward Van Lear, Christian Kane, Jaime Ray Newman, Scott Lowell, Salvator Xuereb, Sam Anderson, Garrett M. Brown, Richard Chamberlain, Jonathan Frakes, Kevin Tighe, David S. Lee, Sara Rue, Devon Graye, Timothy Carhart, Ginger Williams, Jeri Ryan, Clayne Crawford, Anthony Azizi, Jake McLaughlin, Delilah Anderson, Brent Spiner, Jonathan Chase, Katie Lowes, Gerald Downey, Robert McKeehen, Michael J. Prosser, Joshua St. James, Victor Morris, Danny Bruno, Robert Blanche, Adrienne Vogel, Trish Egan, Mitch Pileggi, Sean Faris, John Billingsley, Tony Bill, Edwin Hodge, Anne-Marie Johnson, Leon Rippy, Michael E. Rodgers, Charles Martin Smith, Michael McGrady, Tom Skerritt, Tina Holmes, Alan Smyth, Gil Luna, Drew Powell, Danielle Bisutti, Demetrius Sager, Cas Anvar, Alastair Duncan, Megan Kathleen Duffy, Victoria Ullmann, James Pusztay, Leah Rachel, Shawn Telford, Danny Glover, Kurt Naebig, Richard Cox, Spencer Garrett, Angela Oh, Luis Moncada, Bryan Friday, Todd Stashwick, Marissa Neitling, Malese Jow, Sofia Pernas, Ron Roggé, Noa Tishby, Aarti Mann, Sasha Barrese, Lisa Brenner, Ayla Kell, Aria London, Russell Hodgkinson, Chase Kim, Mark Doerr, Philip De Lorenzo, Raymond Ma, Tierra Valentine, Bradford Farwell, Jennifer Brian, Rodney Sherwood, Tony Cicchetti, Joshua Sawtell, Diego Velazquez, Jaime Zevallos, James Martinez, David Shatraw, Tiffany Espensen, Betty Moyer, Michael Patten, Sapphire Lichelle James, Glen Baggerly, Eric Martin Reid, Rich Morris, Alex Terzieff, Tony Doupe, Conner Marx, Eric Riedmann, Sean McGrath, Wayne Bastrup, Don Alder, Thomas Nabhan, Ebbe Roe Smith, Matt Nolan, Wil Traval, David Meunier, Ayanna Berkshire, Michael Gladis, Joey Naber, Haley Talbot, Chase Offerle, Mike Dunay, Matthew DiBiasio, Gavin Hoffman, Randy Schulman, Sean Cook, Paul Glazier, Tim Blough, Eric Newsome, David Loftus, Kyle Vahan, Bruce Blanchard, Brian Silverman, Cooper Bombadil, Jonah Weston, Andrea White, Robert Alan Barnett, Gary Norman, Nicole Santora, Peter Anthony Jacobs, Spencer Conway, Tobias Anderson, Jerry Basham, Hank Cartwright, Meredith Adelaide, Dennis Adkins, Todd A. Robinson, Gene Freedman, Camille Collard, David Ellison, Jason Rouse, Paul F. Bernard, Ricki Bhullar, Nnamdi Asomugha, Maria Russell, Michael O'Keefe, Mike Bradecich, Jeremy Roenick, Ryan O'Quinn, Steve Coker, Jack Armstrong

No povedená věc (možná kdybych neviděl "Podfukáře" tak bych dal i plný počet ). Nejlepší postavou jednoznačně Parker (její chování mě vždycky absolutně odrovnalo), k tomu nějaký ty narážky na Doctora a samozřejmě Mark Sheppard, jehož (vedlejší) postava (jako vždy) se náležitě povedla.(27.4.2009)

Podivný mix pohodového seriálu o cool sympatických superzlodějích/podvodnících a něčeho trochu vážnějšího. Režiséři a scénáristi prostě vůbec nevychytali, co vlastně vytvářejí - osobní věci kolem Timothyho Huttona (a je to zatraceně dobrý herec) jsou v naprostém nesouladu s tím, jak je jednak formálně podáno provedení jednotlivých akcí, a hlavně jak se všechno zvládá levou zadní skrzevá geniální hackerství a hrubou sílu (samozřejmě bitky jeden sympatický drsoň versus deset záporných drsoňů s pistolemi se odehrávají mimo záběr, vidíte jen "před" a "po"). Je to škoda, protože jednotlivé postavy jsou mi sympatické a baví mě, ale celkově mám k Leverage takový odpor, který mi brání dívat se na každý další díl, i když dobře vím, kdy je dávají, a mám v tu dobu i čas. 60% a víc ani ránu. I když je to místu opravdu vtipné, mně víc sedí britský Hustle.(25.8.2011)

Jedná se vcelku o koukatelný seriál. Nicméně musím konstatovat, že nijak nevybočuje z řady mnoha dnes uváděných televizních kriminálních a detektivních seriálů. 60% hvězdiček(17.2.2011)

Dannyho parťaci roztažení do seriálu, ale přeci jen méně vtipní.(9.2.2011)

Velmi sympatické postavy charakterních podvodníků, často i dobrý a propracovaný nápad, ale občas velmi nerealistické.(9.3.2011)

• - Mentora Parkerové (Beth Riesgraf) Archie Leach (Richard Chamberlain), který se v jedné z epizod objevil, je odkazem na Archibalda Leache, více známého pod jménem Cary Grant, který si ve filmu Chyťte zloděje (1955) zahrál právě roli zloděje. (Ragdoll)

• - Ve třetí epizodě přijede Eliot (Christian Kane) na koni do stájí a říká: "Pony express is never late". Jedná se o odkaz na dokumentární seriál Into the West (od r. 2005) rovněž z produkce TNT, kde postava ztvárněná Christianem Kanem jezdí pro Pony Express. (Barrymore)