Dokonalý podraz (TV seriál)

Leverage

Podvodníci

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 77x60 min

Joseph LoDuca

Timothy Hutton, Gina Bellman, Saul Rubinek, Beth Riesgraf, Aldis Hodge, Phillip Edward Van Lear, Christian Kane, Jaime Ray Newman, Scott Lowell, Salvator Xuereb, Sam Anderson, Garrett M. Brown, Richard Chamberlain, Jonathan Frakes, Kevin Tighe, David S. Lee, Sara Rue, Devon Graye, Timothy Carhart, Ginger Williams, Jeri Ryan, Clayne Crawford, Anthony Azizi, Jake McLaughlin, Delilah Anderson, Brent Spiner, Jonathan Chase, Katie Lowes, Gerald Downey, Robert McKeehen, Michael J. Prosser, Joshua St. James, Victor Morris, Danny Bruno, Robert Blanche, Adrienne Vogel, Trish Egan, Mitch Pileggi, Sean Faris, John Billingsley, Tony Bill, Edwin Hodge, Anne-Marie Johnson, Leon Rippy, Michael E. Rodgers, Charles Martin Smith, Michael McGrady, Tom Skerritt, Tina Holmes, Alan Smyth, Gil Luna, Drew Powell, Danielle Bisutti, Demetrius Sager, Cas Anvar, Alastair Duncan, Megan Kathleen Duffy, Victoria Ullmann, James Pusztay, Leah Rachel, Shawn Telford, Danny Glover, Kurt Naebig, Richard Cox, Spencer Garrett, Angela Oh, Luis Moncada, Bryan Friday, Todd Stashwick, Marissa Neitling, Malese Jow, Sofia Pernas, Ron Roggé, Noa Tishby, Aarti Mann, Sasha Barrese, Lisa Brenner, Ayla Kell, Aria London, Russell Hodgkinson, Chase Kim, Mark Doerr, Philip De Lorenzo, Raymond Ma, Tierra Valentine, Bradford Farwell, Jennifer Brian, Rodney Sherwood, Tony Cicchetti, Joshua Sawtell, Diego Velazquez, Jaime Zevallos, James Martinez, David Shatraw, Tiffany Espensen, Betty Moyer, Michael Patten, Sapphire Lichelle James, Glen Baggerly, Eric Martin Reid, Rich Morris, Alex Terzieff, Tony Doupe, Conner Marx, Eric Riedmann, Sean McGrath, Wayne Bastrup, Don Alder, Thomas Nabhan, Ebbe Roe Smith, Matt Nolan, Wil Traval, David Meunier, Ayanna Berkshire, Michael Gladis, Joey Naber, Haley Talbot, Chase Offerle, Mike Dunay, Matthew DiBiasio, Gavin Hoffman, Randy Schulman, Sean Cook, Paul Glazier, Tim Blough, Eric Newsome, David Loftus, Kyle Vahan, Bruce Blanchard, Brian Silverman, Cooper Bombadil, Jonah Weston, Andrea White, Robert Alan Barnett, Gary Norman, Nicole Santora, Peter Anthony Jacobs, Spencer Conway, Tobias Anderson, Jerry Basham, Hank Cartwright, Meredith Adelaide, Dennis Adkins, Todd A. Robinson, Gene Freedman, Camille Collard, David Ellison, Jason Rouse, Paul F. Bernard, Ricki Bhullar, Nnamdi Asomugha, Maria Russell, Michael O'Keefe, Mike Bradecich

Seriál má trochu kostrbaté začátky, kdy se během prvních třech čtyřech epizod teprve hledá, ale když konečně najde svůj styl a postavy utvoří solidní tým, je vymalováno - a závěr první řady je pak jízda na horské dráze u které si přejete, aby jen tak neskončila. Naštěstí tu jsou další epizody ještě lepší druhé řady (když tedy opominu snad nejhorší počítačový efekt, co jsem kdy viděla, a to hned v úvodní scéně). Další originální podvody následují ve třetí i čtvrté sezóně. A já doufám, že ještě aspoň jednu sérii tihle novodobí "Robinové Hoodové" loupit a podvádět budou, protože mě tenhle styl "Dannyho parťáků" baví:)(24.6.2011)

• Paity

Nechápu jak to může být mezi nejoblíbenějšími seriály. Parta hic se dala dohromady, ten rozumí tomu a ten zas tomu a ve výsledku uděláme bum, které odláká zločince do náruče policie. Bože...(11.6.2013)

70%. Je to vtipné, nápadité, pohodové, svižné a brané s nadhledem. Scénář je v podstatě stále stejný i postup práce, jen se mění kulisy. Nicméně, nevadí to, protože i tak to baví. Výborné jsou různé slovní přestřelky a průpovídky. Seriál na pohodu! Není nějak extrémně výjimečný, ale když běží, rád se na něj kouknu, protože se pobavím a odreaguju. Howgh!(24.12.2012)

Velice povedený seriál o partičce podvodníků, sympatické postavy hlavních hrdinů, opravdu nepříjemní záporaci. Bohužel také mnoho omáčky, která ubírá jednu hvězdičku do pomyslné dokonalosti.(17.1.2016)

Hustle to sice není, ale až na podivné "všechno hacknu" se mi to líbilo. Nechybí vtip, akce. Pravda, několik dílů nebylo příliš povedených, ale to je u každého seriálu.(26.11.2010)