Prochy38

Moc Vám tady nerozumím.... To ten pořad tak sundáte jen proto, že je na Nově? Kvalitní kuchyřský pořad. Babica je sympaťák a nechápu, co na tom komu nesedí.... Mně se to líbí rozhodně víc, než Ital na primě... ()

ondrula odpad!

Je zajímavý, jak už jen Babicovo dryáčnický vzhled a buranské vyjadřování lidi připravuje o chuť k jídlu. Navíc to jeho diletanský patlání (vydávaný za vaření) je opravdu děs a hrůza. Jednou jedinkrát jsem dal na jeho radu, že je možno brambory na bramborák nastrouhat i na hrubo a nedalo se to pak žrát. Svině. ()

Kejt.lin odpad!

Nesnášim pořady o vaření ! .. nesnášim hlas pana Babicy a potom i jeho samotného, jakožto člověka ! .. nesnášim Babicovy dobroty ! .. stačí ? :D ()

.MJ. odpad!

Cožpak těch pořadů o vaření není už dost! Jedna z nejnudnějších půlhodin co můžete v televizi najít. 9% ()

remblis odpad!

Trefný komentář: "Tak špatné, až je to boží" na Babicovy dobroty sedí opravdu dokonale. Tohle je pro mně pořad, který nestojí ani za napsání komentáře a přesto ho píšu. Co se to děje...? Babicovy dobroty je prostě taková blbost, že opravdu stojí za to, se na ně občas podívat, a opravdu stojí za napsání komentáře, a přitom si říkat: "jak jen tohle můžou pouštět pravidelně v televizi?" "Prostě tak!" ()

Bingos

Jasně, MacGyver možná dokáže udělat bombu z hovna, ale Jirka Babica udělá z hovna výbornou pomazánku (a když zrovna nemáme dost hoven tak tam dáme, na co máme chuť) !! ()

J*A*M*A*L

Jirka Babica mě svými jídly nikdy moc neoslovil. A ani nikdy moc neosloví, pár nešpatných jídel tam určitě bylo, ale já viděl jen pár dílů. Nuda to ani nebyla, ale ty jídla mě moc nelákala. ()

Spacecore

S manželkou je to naše poctivé guilty pleasure. Na YouTube jsme u Crowera zkoukli snad všechny recepty a nikdy nás to neomrzelo! Skvělá zábava! ()

Ricky_CZ odpad!

Tomu nemůžu dát hvězdu ani z milosti, protože to, že je ten člověk mediálně neschopnej umocňují ty pseudorecepty, které mi až nápadně připomínají improvizace na vysokoškolských kolejích. A když už vyrábím tradiční francouzské jídlo, neseru (pardon) tam české koření "protože je to dobrý". Jako člověka, který rád vaří se mne to dotklo...Cítím hněv... ()

spiritus odpad!

Cha chá, jestli to tenhle pán myslí s vařením vážně, začnu dělat jadernýho fyzika, i když nemám potřebné vzdělání. Je to dost podobný příměr." Největši kekely v historii které udělal jsou - "velký balón", a "plněná kapusta". Pod těmi to názvy lze najít na youtube. Po shlédnutí musí každý uznat, že Babica je pouze a jenom buranskej kripl, co by měl mít doživotní zákaz přiblížit se na 20 metrů k jakékoliv kuchyni. Těch sraček co vyprodukoval je pochopitelně mnohem víc (vlastně většina), ale tyhle 2 "recepty" vládnou českému gastropornu na plné obrátky... ()

javaznenevim odpad!

Já vím, je hezké napsat k tomu cynický rýpavý komentář, ale lidi, projevte prosím trochu slušnosti a přestaňte tu kopat do téhle televizní mrtvoly :-) ()

bobstock odpad!

Když nemáte cibuli, hoďte tam třeba citron, když nemáte citron, hoďte tam třeba limetku, když nemáte limetku, hoďte tam třeba pneumatiku, protože až se to vše speče v troubě na 220, vyleze vám taková dobrota až to sloupe celou vaši ulici z kůže. Komický prodavač lyží poradí jak na to nejen ve vaší kuchyni. ()

cupito

Tři body dávám proto, že Babicovy recepty jsou i pro obyčejné lidi, nejsou to jen samé speciality pro movité labužníky. ()

bidja odpad!

Televize Nova vydláždila cestu do pekel. Dále schvaluje strkání hlavy do písku před českým stravováním a populisticky navádí své s prominutím lehce. Nechci komentovat zda je někdo dobrý kuchař a zda se dá ono připravené jíst, to se dá podle mě vždy, ale zde se nevaří. Pořad nepřine skoro nic, nenaučí si připravit suroviny, nic o nich nevypovídá, recepturu většinou staví na hlavu, kdyby alespoň ten odklon byl vysvětlen. Není vidět práce s nářadím a vybavením. To by měl být základ pořadu. Kdybych přenesl postupy třeba do pořadu o autech nalili by jsme do motoru hydraulický olej, oděrky si opravili vodovkami, řemeslníkovi doporučili Ferrari jako praktický vůz, do převodovky Porsche dali součástky ze žigulika, atd. Pořad nemá ani spád. Mě osobně stačilo v archívu slednout několik epizod, teď si vybírám jen nejkurióznější.Pominu-li hlavního klauna, který plní roli přesně podle zadání, tak se pořad stane brzy kultovním a já změním hodnocení na *****. Již dnes v kulinářských kruzích začínají fragmenty pořadu kolovat jako vtipy. Loučím se slovy klasika: Jiří Babica (já tvrdím TVNOVA), Klement Gotttwald české gastronomie... ()