TheJokerCZ odpad!

Kdyby bylo v popisku tohoto "kuchařské" pořadu, že je to komedie, tak tomu napařím minimálně čtyři hvězdičky. Bohužel ale Babicovy trampoty jsou myšleny vážně, tak nemohu. 0/10 ()

Genero

Muž žijící v lesku pleše Zdeňka Pohlreicha a noční můra každého gastrosexuála. To je Jirka Babice. Jediný kuchař, který dokáže použít slova Boloňská a kečup v jedné větě a ani okamžik neváhá nahradit citrón knedlíkem a sojovku petrželí. Pořad člověka, jenž si klohní blafy ve své čarodějné kuchyni je jistě kulinářskou exhibicí pro diváky, pro které je svíčková neodmyslitelně spojená s chutí kopru a nedokáží si představit uherák bez šlehačky. Chcete-li tleskat, tleskejte, chcete-li mlaskat, mlaskejte, chcete-li zvracet, zvracejte. ()

Tommassi3 odpad!

Přemýšlím, co k této slovy těžko definovatelné ztrátě času napsat.. "Vařit může každý !!" Tuhle hloupost se pseudokdokoli a především lidská karikatura Jiří Babica, člověk a diletant, který se zasekl v osmdesátých letech minulého století, prostřednictvím svého pořadu snaží namluvit divákům.. Ano, jistě vařit může skutečně kdokoliv, stejně jako může naprosto kdokoliv natáčet filmy, seriály a pořady, aniž by se na ně dalo koukat, vzpomeňte jen, jak si tuhle bezbřehou šílenost vzali za svou pejsek a kočička, když vařili dort !! ;) Asi už jsem pochopil, jakým způsobem si TV Nova vybírá moderátory svých pořadů.. Jirka Babica, dvojník Slávka Boury, v pořadu o vaření, sportovní komentátoři jako Václav Tittelbach či Pavel "Kolotoč" Poulíček, Aleš "Lunetic" Lehký ve Snídani s Novou atd.. Trochu mi to připomíná letošní slavnostní předávání cen Českého lva neuvěřitelně trapně (ne)moderované Lucií Bílou.. Co bude dál ?? Vladimír Železný v pořadu Etiketa ?? Ale notak.. Stojí někdo z Vás o bolení břicha ?? Asi tak moc jako o bolest hlavy, že ?! ;)Jirko, kurva, nedělej ze sebe debila a radši jen prodávej ty svoje lyže !! Dík !! ()

Silence

Naštěstí jsem to prokoukl a došlo mi, že je to nepřiznaný sitcom. Jeden z nejlepších, co kdy v našich končinách spatřil světlo světa. Nacpaný hláškami k prasknutí, plný absurdních zápletek a postav. Musí to tak být! Miluji totiž jídlo. Dobré jídlo. A pokud by tohle bylo myšleno vážně, takový zločin na jídle bych nepřežil.... ()

argenson

Již před nějakou dobou, kdy jsme ještě pořádně nevěděli, kolik humoru bude pan Babica přinášet do našich domácností, mě kolegyně přesvědčila, že na večírek musim udělat páně Babicův salát se slaninou. I dal jsem si tu práci... a pak to nikdo nežral. Zlatý vole piškoty namáčený v čokoládě, s tím mám dycky sakces. ()

Lordkolol odpad!

Tenhle člověk nebo lépe řečeno karikatura člověka patří k těm, do kterých bych nechal bez sebemenšího záchvěvu střílet. ()

Agatha

1 * pouze za to jídlo. Pan Babica je mi tak šíleně nesympatický, že jsem viděl půl dílu a měl jsem ho dost. A navíc z některých jeho rad a technologických postupů by vyučujícím technologie přípravy pokrmů vstávaly vlasy hrůzou na hlavě, to mi teda věřte. ()

Mononoke. odpad!

To nejhorší co jsem v poslední době viděla. Nova jako obvykle nezklamala a drží si svojí vidláckou úroveň. Uvaříme si vařenou bramboru, opečeme si teplý salát, dneska si uděláme "ratatule"... ()

Johny_fork odpad!

Jiří Babica možná donutí naše babičky masturbovat před obrazovkou, ale ve mně vyvolává pouze žaludeční nevolnost. ()

Kryton odpad!

Vemte bezdomovce - pak ho důkladně propláchněte - odstrante nečistoty - poté nasypte něco z kuchařského umění v prášku - nechte 30 minut dusit ve vlastní štávě - podávejte nejlépe s přílohou anebo jen tak vychutnávejte televizní blaf - a nezapomente to celé zalít extra panenskou porcí tuposti a to je diváci pokrm jménem Babica ()

Andersis

Tak tohle miluju :) Většina lidí na něho nadává protože na něho nadává sám veliký Pohleriht (nevím jak se píše), přitom ho nikdy neviděli vařit. Babica vám za 10 Kč uvaří polívku která se dá jíst, ten druhý vám za 10 Kč koupí rohlík a ještě vám z něho dá půlku. Babica vaří pro obyčejné lidi!!!!!! Zdeněk vaří pro bohatší vrstvu kde vám na talíř dá jeden malí placek, ktomu talíř pokape něčím červeným a ůčtuje si za to 300 Kč. ()

FFilipCZ odpad!

"Ahoj, jmenuji se Jirka Babica aka Horst Fuchs a rád bych vám představil tuto jedinečnou úžasnou pánev. Je tak skvělá, že na jiné už nechci nikdy v životě vařit a bude vaše za pouhopouhých 899,-. Volejte a objednávejte. Je úplně u prdele co v tom pořadu vařím, hlavně když se prodá co nejvíc pánví, na které celý pořad upozorňuji." Irituje mě jeho hlas, irituje mě celý tento pořad. TFUJ! ()

Krissty

Mám ráda pořady o vaření! :) A Babica je navíc sympaťák.. Na tomto pořadu se mi ale líbí hlavně to, že tam vystupují obyčejní lidé s obyčejnými recepty a né žádní šéfkuchaři s mnohdy nechutnou světovou kuchyní :) ()

NinonL odpad!

Nevím, zda se to dá vařit, či dokonce jíst. Pan Babica mi přijde umaštěný, humpolácký, zkrátka buran. A po pár pokusech na to nemohu ani koukat. ()

Korbitch odpad!

Pan Jiří Babica opravdový mistr?? :-DDD Veškerý recepty, co tam bastlý, jsou naprosto směšný. Možná by se pan mistr měl občas podívat na Jamieho Olivera nebo minimálně na Itala v kuchyni. ()