honajz2 odpad!

Babice se vrátil zrovna ze záchodu, a ukazuje divákum svoje vynikající jídlo. I přesto, že otrávil svoji manželku a pár moderátorek tv Nova, jeho pořad pokračuje dál. ()

HelloNiky odpad!

Horší pořad o vaření jsem snad nikdy neviděla... stačí jak Babica nazývá běžné jídlo či druhy koření... a jeho "slavné" trapné výroky - jako že indičtina je jazyk v kterém se mluví v Indii, mozarella je dobrá na hubnutí a spousta dalších... nebo ty jeho blafy jako Srnčí polívkoguláš s rumem, gulášové závitky se šunkou a eidamem... prostě odpad kdo vaří podle něj toho upřímně lituju... ()

Gee.Rocks odpad!

Jak se říká: "Jirka Babica, kuchařská je prasnica." Jestli se takhle má vařit doma?! To je něco jako přečíst si recept na mimibazaru. Nechutné, na blití, trapné a občas taky život ohrožující. Nemůžu se na to dívat ani v rámci pobavení, protože to není ani sranda. Vegetu a bujón z lenosti si cpát přímo do žíly. ()

SallyZen odpad!

Babica to neumí prodat. Nemá žádný šarm ani nějaký vyhraněný styl, takže vlastně není ničím zajímavý. A často vaří blafy, který vypadaj, jak ze školní jídelny. "A když nemáte ethanol, dejte tam methanol". ()

rakovnik odpad!

Zajímalo by mě, kde Jirka Babica nabral své zkušenosti. V "mekáči" v Německu? Mimo hrozného vaření se pořad vyznačuje absolutně nesympatickým kuchařem - moderátorem. Přesně to vaření, jak v moderní době nemá vypadat. Když nemáte ingredience na světové jídlo, udělejte z něj šlichtu po česku. "A když nemáte škeble, dejte tam pórek..." ()

WoWoW odpad!

U Babici jsem vypozoroval dva základní rysy. První je, že umí vařit, ten druhý pak je, že dokáže za 30 minut člověka unudit k smrti. ()

Attta

Nova dokázala vybrat nejnesympatičtějšího kuchaře, kterého jsem za poslední roky v televizi viděl. Já už nemám sil ani nic k tomu říkat. Já už jenom čekám až Troška vyhraje oskara a Klus se stane prezidentem, což pak přesně vystihne televizi HOVNA a celý český národ. ()

Zuzanka.R odpad!

Četla jsem článek v Reflexu a přemýšlela jsem jestli ten člověk opravdu může být takové hovado a ukázalo se...že ano. ()

MarekT odpad!

Nejlepší na celém pořadu je fakt, že i já jako kuchařský amatér poznám, že s těmi recepturami není něco v pořádku... Jinak hláška o sekané je opravdu legendární, kdyby ji slyšel Hašek, rval by si vlasy z toho, že ji nepoužil do svého Švejka. ()

pufina odpad!

Ráda se podívám na filmy o vaření, ale při pořadu s Babicou mě napadá: "Vážně vaří nebo si na to jenom hraje?" Tohle není Jamie Oliver, sorry.. ()

Ruuzha odpad!

Tohle opravdu ne! Jiří Babica je možná rádobyznouze kuchař, nad tím by se dalo možná přihmouřit oko nebo dvě, ale co se týče projevu a mluvení je to pro mě hulvát a balík, který prostě do televize nepatří. ()